Préda ​/ Viharos szerelem / Hajsza Tokióban / Utcagyerekek 4 csillagozás

Michael Crichton – Nicholas Sparks – Barry Eisler – Lorenzo Carcaterra: Préda / Viharos szerelem / Hajsza Tokióban / Utcagyerekek Michael Crichton – Nicholas Sparks – Barry Eisler – Lorenzo Carcaterra: Préda / Viharos szerelem / Hajsza Tokióban / Utcagyerekek

Michael ​Crichton: Préda
Mióta Jack Forman felesége a Xymos Technology nevű cégnél dolgozik, egyre furcsábban viselkedik. Julia sokkal feszültebb, zárkózottabb, és néha napokra eltűnik a vállalat nevadai sivatagban lévő telepén. Ezért Jack úgy dönt, hogy személyesen jár utána a dolgoknak. Ám a helyszínen olyan tudományos felfedezés birtokába jut, amelynek bámulatos fejlődése beláthatatlan következményekkel járhat az emberiség számára.

Nicholas Sparks: Viharos szerelem
A negyvenöt éves Adrienne Willis magára marad három tinédzserkorú gyermekével, amikor férje úgy dönt, hogy elhagyja egy fiatalabb nő miatt. Adrienne-nek alaposan át kell gondolnia addigi életét, és a barátnője észak-carolinai panziójában töltendő hosszú hétvége erre megfelelő alkalomnak ígérkezik. Élete azonban nem várt fordulatot vesz a közelgő viharral dacoló tengerparti kisvárosba, mikor megérkezik a hétvége egyetlen szállóvendége…

Barry Eisler: Hajsza Tokióban
John Rain bérgyilkos… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Reader's Digest válogatott könyvek

Reader's Digest, Budapest, 2004
576 oldal · keménytáblás · ISBN: 9639562068 · Fordította: Barkóczi András, Pelle Csilla, Gy. Horváth László, Bornai Tibor

Petrus601>!

Viharos szerelem.
Azt hiszem kénytelen leszek hosszabb változatban is elolvasni, nagyon tetszett, egy kicsit talán hasonlított az Összetört szívek szállodájához, de imádtam!:)