Most ​of All You 10 csillagozás

Mia Sheridan: Most of All You Mia Sheridan: Most of All You

Crystal learned long ago that love brings only pain. Feeling nothing at all is far better than being hurt again. She guards her wounded heart behind a hard exterior, and carries within her a deep mistrust of men who, in her experience, have only ever used and taken.

A man in need of help . . .

Then Gabriel Dalton walks into her life. Despite the terrible darkness of his past, there’s an undeniable goodness about him. And even though she knows the cost, Crystal finds herself drawn to Gabriel. His quiet strength is wearing down her defenses and his gentle patience is causing her to question everything she thought she knew.

Only love can mend a shattered heart . . .

Crystal and Gabriel never imagined that the world that had stolen everything from them would bring them a deep love like this. Except fate will only take them so far and now the choice is theirs: Harden their hearts once again or find the courage to shed their painful pasts.

Forever, New York, 2017
384 oldal · ASIN: B01MUPZ4WW
Forever, New York, 2017

pveronika>!
Mia Sheridan: Most of All You

*ARC generously provided by the Author in exchange for an honest review*

Amikor egy könyv olyan mélyen megérinti a lelkedet, hogy olvasás közben arra eszmélsz, hogy egy könnycsepp észrevétlenül legördült az arcodon, akkor tudod, hogy valami különlegeset olvastál. Valami egyedit. Valami feledhetetlent. Mia Sheridan mindig képes kivételeset alkotni, de a Most of All You az írónő többi csodálatos története közül is kiemelkedik, és az egyik kedvenc könyvemmé vált tőle.

Ellie és Gabe utazása gyönyörű volt. Talán az egész egy tündérmese, de egy igazi lelket-megérintő mese. Ellie és Gabe egy váratlan helyen találkoznak, egy nem mindennapi szituáció során. Mindketten fájdalmakkal teli gyerekkort tudnak maguk mögött amelytől próbálnak továbblépni, azonban olykor ez nem egy egyszerű feladat. Néhány seb soha nem gyógyul be teljesen, örök heget hagyva a lelken. Gabe különleges, hiszen ami vele történt az egy felfoghatatlan tragédia, ő mégis megpróbálja megtalálni a jót mindenben, és mindenkiben. Már az első pillanattól kezdve meglátja a jót Ellie-ben is, még akkor is, ha a lány mindent megtesz, hogy megpróbálja elrejteni azt. A saját védelme érdekében rég mélyre temette az érzelmeit, és igyekszik mindenkit kartávolságra tartani magától, azonban Gabe látja őt, és nem adja fel egykönnyen…

Az alaptörténet rendkívül egyedi és váratlan volt, és mindkét szereplőt kiemelkedően összetettnek találtam. Nagyon tetszett a kettejük közötti kontraszt, és lenyűgöző volt, ahogy az írónő rétegről rétegre fedte fel azt a csodát, amely a szereplők felszíne alatt rejtőzött. Csakúgy ahogy Gabe kezei által a kemény kőből gyönyörű alkotások formálódtak, úgy Mia Sheridan is valami lélegzetelállítót alkotott. Gabe és Ellie gyógyulása egy szépséges utazás volt tele szívfájdalommal és szeretettel, és nagyon boldog vagyok, hogy elkísérhettem őket ezen az úton. Gabriel az egyik legcsodálatosabb könyvszereplő, akivel eddig találkoztam. A múltja apró darabkákra törte a szívemet, mégis egy elképesztő és bátor személyiség, hatalmas szívvel. Lélekmelengető volt, ahogy hitt Ellie-ben, ahogy segített neki, ahogy képes volt félretenni a saját küzdelmeit a lányért. Örökre ellopott egy darabot a szívemből.

Ez egy olyan történet, amely összetöri a lelkedet, de ugyanakkor be is gyógyítja azt. Egy történet, amely megtanít hinni, és amely reményt ad. Történet túlélésről, gyógyulásról és szerelemről, amelyet teljes szívemből ajánlok!

★Teaser: https://moly.hu/karcok/986329

Szilvi00 P>!
Mia Sheridan: Most of All You

Mia Sheridan könyveit olvasni mindig különleges élmény volt számomra. Most rájöttem, hogy hallgatni, még annál is különlegesebb! Miután egész nap órákig bámultam a monitort, hazatérve elnyúltam az ágyamon és csukott szemmel elmerültem Ellie és Gabriel fájdalmas, de egyben gyönyörű történetében. (Tudtátok, hogy csukott szemmel is lehet sírni? Hát én most megtapasztaltam.)
Fájt a szívem és folytak a könnyeim a két szereplőért. Sírtam Gabriel-ért, aki az átélt pokoli hat év ellenére, minden apróságban meglátta a szépet és a jót, de így sem tudott fizikailag közel engedni senkit sem magához. Sírtam Ellie-ért, aki ezzel szemben a testi kontaktust félvállról vette, viszont érzelmileg mindenkitől elzárkózott, meggyőzte magát arról, hogy ő hasztalan nő és nem érdemel semmi jót az élettől.
Az írónő Sign of Love sorozatát is nagyon szeretem. Ezt a könyvet ugyanolyan erőteljesnek éreztem. Az intim jelenetek kevésbé voltak részletesek, amit cseppet sem bántam! Az érzelmeken volt a hangsúly, azon, ahogy Gabriel és Ellie a különbségeik ellenére, lassan közel kerültek egymáshoz és meggyógyították egymást. A garázsban töltött órákról mindig a Nyugalom tengere c. könyv jutott eszembe. A narrátorok szintén remekül teljesítettek, egyedül George, mély és öblös hangját vitték kicsit túlzásba.
Felejthetetlen romantikus történet, Mia Sheridan lenyűgöző tehetségének újabb ékes bizonyítéka. Az utolsó szóig imádtam!

„Gabriel. Just like the angel. My angel. I want him to be my angel."

lalaslibrary >!

I took comfort in the expected, found safe companionship in the books I read, and still found joy in my own freedom, but I also couldn’t deny that I led a lonely sort of life.

Chapter 2 - Gabriel

Everything is going to be okey. Maybe not today, but eventually. Do you belive?

lalaslibrary >!

Sometimes we wore such hurtful, limiting labels in this life, whether they’d been assigned by others or by ourselves.

Chapter 7 - Gabriel

I told my heart to stop beating.
I told it not to hurt anymore.
I told my heart I wouldn't let it hurt anymore.
Ever.

But no one could fix anyone else. We could only fix ourselves.

pveronika>!

I tried to smile, but my face didn’t seem to be working. “I knew you were an angel,” I whispered. “I knew you were.” I reached my hand up and cupped his cheek, catching a tear on my thumb. “Don’t cry, my angel. Don’t cry. Not for me.” Never for me.

Don't stop yourself from dreaming. Dreams are what keep our hearts alive.