Easy ​Virtue (Virtue 1.) 5 csillagozás

Love is selfish…

My name is Blaire.
I'm the bad girl.
The other woman.
The one who never gets the guy in the end.

I'm the gold digger.
The bitch.
The one no one roots for.
The one you love to hate.

I hate myself too…

Everyone has a story. Are you ready for mine?

viggab>!
Mia Asher: Easy Virtue

Hűha……….de jó volt ez!!! Egyszerű volt és mégis nagyszerű! Olvasás közben csapongtak a gondolataim s aztán,mikor kiolvastam,ez folytatódott tovább! :-) Van valami ebben a történetben,valami,ami beszippant!
Ne számitson senki mélyen szántó godolatokra,drámára/talán egy ici-picit/,sötét titkokra,sérültlelkű,tinédzser korban elszenvedett traumákra,mert azt itt nem talál! És ez a jó benne!
Igazából a fülszöveg sok mindent nem árul el és ez tett kiváncsivá,hogy mégis miről szólhat ez a történet? Gondoltam belevágok. Hogy ez egy sorozat lehet,abba bele se gondoltam,mostanában nem szeretem őket! Agybajt kapok a függővégektől,attól,hogy várni kell a fojtatásra! Tudom ez az én bajom!
Szóval,szimplán adott egy csaj,Blaire,aki úgy szocializálódott,hogy az életéből hiányzott a feltétel nélküli szeretet,szülői gondoskodás,igazi barátok. Ennek végtermékeként elhatárolódik az igazi érzelmektől,falakat épit magaköré és kitartottként éli az életét,hogy fenntartsa magának,azt az életszínvonalt,amire vágyik,amihez hozzá van szokva,nem engedve senkit közel a szívéhez. A bonyodalmak,akkor kezdődnek,amikor színre lép egy aranyos srác,aki megnevetteti,lassan kezdi lebontani a falakat amiket felépített. Blaire ettől megijed és itt indul be a sztori. Engedje meg magának,azokat az érzéseket,emellett a srác mellett,amiket soha nem engedett meg magának vagy élje a további megszokott „kitartott” életét?
Tetszett az,ahogy a szexjelenetek leírja az író,nagyon jól megfogalmazva szex és szex közötti különbséget. Szexszel kezdődik szinte az első oldalon. Méghozzá a silányabbik fajtából! Na,gondoltam,itt,ha ez fog menni a könyv végéig,jól beleválasztottam! De ez volt a beetetés!:-)
Szerettem ezt a könyvet,megkockáztatom talán imádtam is!!! És talán,azért szerettem,mert ebben az esetben igaz az,hogy a kevesebb néha több!
Akarom a folytatást MOST azonnal,ebben a minutumban.:-))) /toporzékol,mint egy hisztis gyerek!/
PS: A végében van egy csavar,az utolsó szó,pontosabban egy név,amitől csak pislogsz,hogy MI VAN???!!! Na ettől mégjobban akarod a második részt! Kiváncsivá tett! Hogy ebből mi fog kisülni?! Messze van még a május!

W_A P>!
Mia Asher: Easy Virtue

Nem is tudom mikor olvastam utoljára gold digger témáról, így nem tudtam mit várjak a könyvről. Az írónő munkássága nem ismeretlen számomra, tetszik, ahogyan a szavakkal – és az érzelmekkel – játszik.

Blaire karakterét nagyon könnyű utálni, az első pár oldalnál le lehet róla vonni a következtetést, ergo könnyű megítélni. Már fiatalkorában rájött, hogy a szépségével sok mindent elérhet, felnőttként pedig ebből kezdett profitálni. Ez mind „szép és jó”, belül viszont magányosabb, mint bárki más. A mókuskerékből egy fiatal srác, Ronan, rántja ki, aki mellett elveszett érzelmei újra felszínre szeretnének törni. Már csak az a kérdés, hogy enged-e a kísértésnek, elég merész-e a változáshoz? Legbelül érzi, hogy Lawrenceben a hatalmas, erős, gazdag férfit látja és semmi mást, ezzel ellentétben Ronan egy igazi cheerful személyiség, tele pozitív (és talán naiv?) életfelfogással. Kíváncsi vagyok a következő rész mit fog tartogatni még.

Virtue sorozat · Összehasonlítás