Róka ​útra kel 10 csillagozás

Mészöly Ágnes: Róka útra kel

Egyedülálló ez a kötet, ugyanis benne a mesék nagy nyomtatott betűkkel vannak szedve, így az olvasással nem iskolai keretek között ismerkedő gyerekek is betűzgethetik, hiszen ők a nyomtatott nagybetűket ismerik.
A könyv azonnali olvasási sikerélményt nyújt, és a diszlexiás gyerekek is könnyebben olvassák. Mészöly Ágnes kedves, szellemes szövegei pedig garanciát jelentenek a minőségre.

A BETŰZGETŐ KÖNYVEK sorozat első kötetében Róka két meséje olvasható. Vajon milyen egy igazán lakályos rókalak? Ki tudná ezt jobban Borznál?

Hanga Réka részletgazdag, pazar illusztrációi egy otthonos, barátságos világba repítik a kis olvasókat.

Tagok ajánlása: 5 éves kortól

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Betűzgető könyvek

Cerkabella, Szentendre, 2018
48 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155808142 · Illusztrálta: Hanga Réka

Uzsonna
Mészöly Ágnes: Róka útra kel

KÉT CSUPA NAGYBETŰVEL ÍRT MESE A RÓKÁRÓL ÉS OTTHONÁRÓL. MIKOR OTTHONOS EGY RÓKALAK? HA CSILLOG-VILLOG MINDEN A TISZTASÁGTÓL? VAGY VALAMI MÁS MIATT? KEZDŐ OLVASÓK BETŰZGETHETIK KI EZT A KÉT NYÚLFARKNYI MESÉT. A KEZDŐK EGYÜTT OLVASHATJÁK A SZÜLEIKKEL: A LAP TETEJÉN TALÁLHATÓ VASTAGON SZEDETT MONDATOKAT A SZÜLŐ EGÉSZÍTHETI KI A TÖBBIVEL.
AZ ILLUSZTRÁCIÓK GYÖNYÖRŰSÉGESEK!

dianna76 P
Mészöly Ágnes: Róka útra kel

Ezt a könyvet nem tudom hová tenni. A szöveg szerkezetileg kezdő olvasóknak való. A történet viszont olyan rövid, a cselekményszál oly egyszerű, mintha kisóvodásoknak szólna. Ráadásul nekem nem tetszett a vége. Ha már az eleje kosszal, rendetlenséggel indult, más befejezést vártam volna. Az illusztrációk viszont valami gyönyörűségesek! Könyvesboltban olvastam, de ha szembejön a könyvtárban velem haza hozom. Mert látni kell újra a képeket, és kicsit bogarászni őket.

Cerkabella, Szentendre, 2018
48 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155808142 · Illusztrálta: Hanga Réka