Romance ​at Camelot 2 csillagozás

Mervyn Whittaker: Romance at Camelot

Az angol nyelvű könnyített olvasmányok lehetőséget adnak arra, hogy az akár kezdő szintű nyelvtanulók is megismerkedhessenek az angol irodalom remekeivel. A Short story sorozat kiválasztott történetei nem csupán szórakoztatóak, de egyúttal észrevétlenül bővítik az olvasók szókincsét, s egy-egy történet elolvasásával sikerélményhez juttathatják azokat is, akik hosszabb regényekhez még nem szívesen kezdenének hozzá. A történet után található szókincsgyűjtemény a megértést segíti, míg az egyes fejezetekhez kapcsolódó feladatok a szöveg megértését ellenőrzik. A megoldókulcs hozzájárul ahhoz, hogy a nyelvtanuló önállóan, egyéb segítség nélkül dolgozhassa fel a művet. A mellékelt CD lehetővé teszi, hogy a történetet anyanyelvű felolvasó tolmácsolásában is élvezhesse. Meghallgathatja hagyományos audio CD-lejátszón, illetve mp3 formátumban is.

Maxim, Szeged
60 oldal · ISBN: 9789632611334 · Illusztrálta: Robert Broomfield

Brigosz>!
Mervyn Whittaker: Romance at Camelot

Igazából nem annyira érdekelnek a királyok/lovagok élete, de érdekes történetek vannak a könyvben. Nagyon jól fejleszti a nyelvtudást: CD is van hozzá, szószedet és feladatok is. Aki nehezebben jegyzi meg a szavakat, annak nagyon jó!

Aurora_Serenity_White I>!
Mervyn Whittaker: Romance at Camelot

Sok új történetet ismerhettem meg a Kerekasztal Lovagjairól, amikről idáig még nem is hallottam. A nyelvezete meglehetősen könnyű, ezért kezdők is bátran kézbe vehetik.

Clive Oxenden – Christina Latham-Koenig – Paul Sligson: New English File Pre-Intermediate Workbook with key
Richard Curtis – Cherry Gilchrist: Four Weddings and a Funeral (Penguin Readers)
Gerald Durrell – Jocelyn Potter – Andy Hopkins: My Family and Other Animals (Penguin Readers)
Edith Nesbit: The Railway Children (Oxford Bookworms)
Hegedűs Kristóf – Bob Hastings – Marta Umińska – Dominika Chandler: Érettségi aktivátor – angol nyelv
Némethné Hock Ildikó: 1000 Questions 1000 Answers – New
Mario Puzo – Chris Rice: The Godfather (Penguin Readers)
Kata Tranter: PONS nyelvtanfolyam kezdőknek – Angol
PONS mobil nyelvtanfolyam extra – Angol