Rád ​kattanva 2. (Rád kattanva 2.) 113 csillagozás

Meredith Wild: Rád kattanva 2. Meredith Wild: Rád kattanva 2.

Erica Hathaway és Blake Landon, az álompár sötét szerelmi története folytatódik…

Erica végre beindítja a vállalkozását, de Blake nem tudja megtagadni önmagát, és a háttérből irányítani akar. Miközben kis játszmáik a nyilvánosság előtt zajlanak, zárt ajtók mögött minden a szenvedélyről és a veszélyről szól. Erica új segítőt vesz fel a rátermett Risa személyében. Risa azonban korántsem az, akinek mutatja magát, ugyanis feltett szándéka, hogy tönkreteszi Ericát, és megszerzi Blake-et…

Daniel Fitzgerald indul a kormányzói székért, de a pszichopata Mark veszélyezteti a kampány sikerét, ezért Daniel sorsdöntő lépésre szánja el magát. A mostohaapa Ericát is megzsarolja, hogy ha nem száll be támogatóként, annak Blake látja majd kárát, mire a lány – hogy megóvja szerelmét – szakít vele. Blake viszont nem az a férfi, akit ilyen könnyen félreállíthatnak…

Néha kedvem lenne széttépni téged.
Azt akarom, hogy ma éjszaka más legyen.
Megérdemled, hogy szeressenek.

Eredeti mű: Meredith Wild: Hardpressed

Libri, Budapest, 2016
Libri, Budapest
364 oldal · ISBN: 9789633108512 · Fordította: Székely Szilvia

Blake Landon · Erica Hathaway

ZitussKa P
Meredith Wild: Rád kattanva 2.

Ezzel a sorozattal kapcsolatban továbbra is csak azt tudom ismételgetni, hogy fergeteges. Nagyon szeretem a stílusát, mert könnyen olvasható, és nagyon szerethető. Lehetne ez akármilyen hosszú, szerintem akkor is rekordidő alatt végezném ki, mert falnám a sorokat:) Kellő mértékű szerelem, szenvedély, és féltékenység vegyül egy icipici családi drámával, no meg egy kis politikával megfűszerezve. A hacker téma pedig csak ráadás. Izgalmas, néha idegőrlő, vicces, és nagyon tüzes történet. Nagyon szeretem a szereplőket! Szuper páros. Aki esetleg izgul a vége miatt, mindenkit megnyugtatnék, nincs függővég:) Ha tetszett az első, olvassátok bátran! Ez még talán egy fokkal pörgősebb is:)
Nálam kedvenc♥ De hol van az a fránya folytatás?:)))

Szilvi00 P
Meredith Wild: Rád kattanva 2.

Az első rész után kapásból és gondolkodás nélkül beszereztem a folytatást. Még a fülszöveget sem olvastam el előtte, mert nem éreztem szükségesnek. Blake és Erica párosáról szól? Ha igen, nekem annyi bőven elég! :D
Rögtön az elején sorra követték egymást a forróbbnál forróbb ágyjelenetek, szenvedélyes vallomások stb. Szóval minden, amit egy jó erotikus-romantikus könyvtől elvár az ember lánya. Picit azért megijedtem, amikor Blake domináns énje kezdett felszínre törni, mert attól féltem, hogy minden csak ekörül fog forogni. Szerencsére ennél sokkal többről szólt. Jöttek a bonyodalmak, munkahelyi és családi problémák, félténykedés. Szerettem volna, ha Erica kicsit jobban megbízik Blake-ben és nem taszítja el magától, de valljuk be a történetnek jót tett ez a dráma. Blake-től párszor a lélegzetem is elállt, egyre jobban imádom!

Ács_Milán
Meredith Wild: Rád kattanva 2.

„Néha az ember fel sem fogja, hogy mije van, amíg el nem veszíti.”

Az első rész csalódást okozott, de ez a második rész kompenzálta a csalódottságomat. Végre volt minden: szerelem, erotika, izgalom, cselekmény. Ebben a részben az a valami már benne volt, amit az első résznél hiányoltam.
Blake-től továbbra is elaléltam. Imádtam ahogyan küzdött Ericáért és a szerelmükért.
Ericáról is teljesen megváltozott a véleményem, és pozitív irányba. Végre nem próbált menekülni folyamatosan Blake elöl, amikor mégis ezt tette, arra nyomós oka volt. Ő is ugyanúgy féltette Blake-t, mint a férfi őt. És bebizonyította, hogy a férfiért képes feláldozni mindent.
Mark is és Daniel is egy utolsó kis rohadék volt, amit Danielről az elején nem is gondoltam volna, hogy ennyire aljas dolgokra képes.
Tetszett a befejezés is…
Nem bántam meg, hogy nem álltam meg az első résznél és tovább olvastam a történetet. Bízom benne, hogy az ezt követő részeket is legalább ennyire fogom élvezni, mint ezt a második rész.

Tamlilla P
Meredith Wild: Rád kattanva 2.

Hát ez igazán pörgős, forró jelenetekkel teli rész volt és túltett az elsőn is. Jó, persze nem tökéletes, de aki szereti az ilyen típusú könyveket szerintem nem fog csalódni. Nekem mindenesetre nagyon tetszett.

meteoritastar P
Meredith Wild: Rád kattanva 2.

Ez a rész sokkal jobb volt, mint az első. Erika és Blake kapcsolata csak úgy perzselt. Nagyon tetszett, hogy Blake jobban megnyílt… minden tekintetben :)):)) Huhha…Blake rajongó lettem:)):))
Ericát továbbra is nagyon erősnek és bátornak tartottam. A döntését egy részről megértettem, de ha jobban belegondoltam, később inkább felpofoztam volna. spoiler Szoval kicsit nagy hű hó semmiért érzésem volt. Ezekután másképp képzeltem el a végét. De nem baj, mert ennek ellenére is, ezzel a résszel teljesen belopták magukat a szívembe.
Mindent egybe vetve tetszett, fordulatos volt és igencsak érzelmekkel teli.
El se tudom képzelni, hogy mi lesz a folytatásban, de az biztos, hogy alig várom.

Hópárduc P
Meredith Wild: Rád kattanva 2.

Jobb folytatás lett, mint gondoltam.
A történet és a cselekmény is fordulatosabb, de még mindig hiányoltam valamit….
A hősnő kissé túl bizalmatlan és túlteng benne az önállósodás utáni vágy.
A vége még mindíg nyitott maradt….

fruzsi829
Meredith Wild: Rád kattanva 2.

Ez a sorozat egyre szenvedélyesebb, romantikusabb, izgalmasabb és meglepőbb. Nagy kedvencemmé vált! :) ♥
Bővebben: http://konyvimadatfelsofokon.blogspot.hu/2017/06/szenve…

Suzy25
Meredith Wild: Rád kattanva 2.

Az első részre 4,5 csillagot adtam, de ez megérdemli az ötöt. Fordulatokban, izgalmakban sokkal több volt benne. A szerelem és erotika mellett volt miért izgulni is. Várom a következő részt!!

Trice29 P
Meredith Wild: Rád kattanva 2.

Nem volt rossz történet, de nem tudtunk egymásra találni. Sem a cselekmény, sem a karakterek nem tudtak lekötni.
Egy kapcsolatban alapvető a bizalom, senkinek nem tűnik fel, hogy Erica bár halálosan szerelmes, de nem bízik Blake-ben?
Valahogy féllábas nekem ez a történet.
A folytatás remélem jobb lesz.

catilde
Meredith Wild: Rád kattanva 2.

Jobb folytatás lett, mint gondoltam. Az erotika mellett elég fordulatosra sikerült.
Erica azért itt is idegesítő maradt, de itt is a vége felé már alakult egy kicsit.
Blake imádnivaló. Nem bántam meg, hogy folytattam.

Viktória_Erdei

– Nincs több kiszívás – figyelmeztettem.
A nyakamba nevetett. – Nem voltam biztos benne, hogy foglak-e még újra látni. Muszáj volt megjelölnöm téged.
– Igen, ügyesen felhívtad magadra a figyelmet.

337. oldal, 20. fejezet

Viktória_Erdei

Higgy nekem, én már csak tudom, hogy egyetlen ember vagy kapcsolat sem lehet tökéletes.

39. oldal, 2. fejezet

Viktória_Erdei

– A mi történetünk a legjobb, amit ismerek. Soha nem gondoltam volna, hogy egy ilyen lánnyal találkozom, mint te. Gyönyörű vagy és okos. És erős. Istenem, annyira erős vagy! Néha még levegőt is elfelejtek venni, amikor melletted vagyok.

128. oldal, 6. fejezet

B_Viki23 P

Néha az ember fel sem fogja, hogy mije van, amíg el nem veszíti.

B_Viki23 P

Már vesztettem el embereket korábban is. Tudtam, hogyan kell búcsút mondani. Örökre. De nem emlékszem semmire, ami ennyire fájt volna. Az okot arra, hogy éljek, hogy felkeljek reggelente, mindent, ami reménnyel töltött el, elragadtak tőlem. (…) A legnagyobb szerelmem a legnagyobb veszteségem lett.

Jatti25

Blake egy káprázatos, őrjítő csomag volt, és én minden egyes porcikáját imádtam.

Kapcsolódó szócikkek: Blake Landon · Erica Hathaway
B_Viki23 P

– Te menekülsz valami elől. Talán előlem, de tudod, mit? Ezúttal nem engedem. Időre van szükséged, hogy rájöjjél, mit csinálj? Rendben, de együtt fogunk rájönni.

Kapcsolódó szócikkek: Blake Landon
B_Viki23 P

– Szeretlek, Blake. Te vagy az egyetlen. Az én egyetlen szerelmem.

Kapcsolódó szócikkek: Erica Hathaway
B_Viki23 P

Az emberek változnak, jobbá vagy rosszabbá válhatnak.

Jatti25

Nem tudom, honnan jött ez a kemény felületekhez való préselési szenvedély, mindenesetre roppant mód élveztem.

Kapcsolódó szócikkek: Erica Hathaway

Rád kattanva sorozat · Összehasonlítás