Egy ​jó feleség (Gyötrődések 6.) 45 csillagozás

Meredith Wild – Helen Hardt: Egy jó feleség

Kate és Price Lewis házassága tökéletes volt.

Szerelmesek voltak, szép karriert futottak be, és volt egy gyönyörű lakásuk New Yorkban. De amikor Price a munkája miatt Európába utazik, és a repülője lezuhan, az örökkön örökkének is vége szakad. Egy évvel később Kate még mindig a történtek hatása alatt áll. Olyan szorosan kötődik a gyászához, ahogy egykor Price-hoz. Ám a sógornője rábeszéli egy hosszabb csajos nyaralásra – a Csendes-óceán egy eldugott szigetén –, és Kate végül vele tart. A villa környékén, ami épp olyan eldugott, mint a sziget, senkivel nem találkoznak, egészen addig, míg Kate észre nem veszi, hogy a tengerparton egy „szellemalak” közeledik feléjük.

A találkozás minden, csak nem tökéletes. Az érzelmek elszabadulnak, a szenvedély lángra kap, és Kate egy nagyon nehéz döntés elé kerül.

Egy egzotikus szigeten játszódó, perzselően erotikus történet egy titokzatos alfahímmel és egy szókimondó, vagány hősnővel.

Vágj bele a kalandba!

Eredeti megjelenés éve: 2017

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Rubin pöttyös könyvek Könyvmolyképző

224 oldal · ISBN: 9789632457765 · Fordította: Zsikla Aranka
224 oldal · ISBN: 9789632457758 · Fordította: Zsikla Aranka
224 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635613533 · Fordította: Zsikla Aranka

agi_90>!
Meredith Wild – Helen Hardt: Egy jó feleség

A sorozat címe nagyon találó, mert ezt tényleg gyötrődés volt olvasni!
Nagyon jól indult, az első két fejezet nagyon tetszett. Arra számítottam, hogy kapok egy jó kis krimi sztorit némi erotikával fűszerezve, de épp a fordítottja történt.
Az alapötlet egyébként jó, sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle, de a túlzott erotika elvitt mindent! Krimi szinte semmi nem volt így benne, mert 2-3 oldalanként csak dugt@k, még akkor is, amikor menekülni kellett volna!:)
A vége nagyon összecsapott lett, pikk-pakk ment minden. Szerintem értelmetlen volt beletenni az egész krimis szálat a történetbe, nagyon nem illett bele.
Esélyt adok a többi kötetnek is, remélem jobbak lesznek!

Ani249>!
Meredith Wild – Helen Hardt: Egy jó feleség

Sokkal többet vártam tőle! Azt hittem az első 1-2 fejezet után, hogy kapok egy krimit kis romantikával. Hát nem! Kaptam egy nagy erotikust egy pici romantikával és még apróbb krimivel. Annyira jó volt az elgondolás, de a sok erotikus rész lenullázta a történetet. A vége is összecsapott lett.

Meredith Wild – Helen Hardt: Egy jó feleség

A sorozat ezen tagja is megosztó lesz, szerintem. Igen szenvedélyesre sikerült♥, ami nekem tetszett, de igazán nem ez fogott meg, hanem az, amennyire szeretik egymást!! És itt nem off a testiségre gondolok!! Olyan jó volt ezt olvasni. Price is és Kate is igaz szerelemmel szerették egymást! Mikor a férfi feldobja a feleségének, hogy spoiler. Nekem tetszett!

PZ04>!
Meredith Wild – Helen Hardt: Egy jó feleség

Rég találtam könyvet, ahol a cím (pontosabban a sorozat neve) ennyire illik a tartalomhoz. Ezt a könyvet Gyötrődések közepette sikerült csak kiolvasnom…

Mészáros_Flaisz_Alexandra>!
Meredith Wild – Helen Hardt: Egy jó feleség

Nagyon tetszett. Izgalmas romantikus történet, a feltétel nélküli szeretetről ami bármit kibír.

Könyvmolyképző KU>!

Akár egy jégkocka a nyári napon, valami felolvadt bennem: a félelem és a kétely, ami azóta szorongatott, hogy Kate elhúzódott az érintésemtől. Nem. Ő továbbra is az én Kate-em volt. És meg fogom mutatni neki, hogy ugyanaz a férfi vagyok, aki valaha voltam, minden lehetséges módon.

Unicooorn P>!

Egyszerre kísértettél, törtél meg és tartottál életben.

Letta_Reads>!

– Arra, hogy megtaláljuk, ami elveszett – mondta koccintás előtt.
Mély levegőt vettem. Érdekes szavakat használt. Szó szerint sosem fogom megtalálni azt, amit elvesztettem, de talán magamban megtalálhattam valamit abból, ami eltűnt – az erőmet, ami segít az előttem álló úton.

Letta_Reads>!

– Tudom, hogy ideges vagy – kezdtem.
Kate orrlyukai enyhén megremegtek.
– Tényleg? Hogyan jöttél rá?
– Onnan, hogy amikor ideges vagy ellenállhatatlanul gyönyörű leszel. És a férjed vagyok, hamarabb tudom, milyen hangulatod van, mint te magad.

Bookaholic77 >!

A szerelmemet elragadta tőlem a pokol torka, és ezt senki nem érthette. Senki nem értette.

Bookaholic77 >!

A menny az volt, amikor a testünk eggyé válik, miközben a nap eltűnik a láthatáron, és nem marad más, csak a hullámok és az óceán, ami meleg selyemként simogatja a meztelen testünket.

Bookaholic77 >!

A szívem erős volt, de nem tudtam tovább kihagyni az eszemet az egyenletből.

Bookaholic77 >!

Az igazság remélhetőleg felszabadít majd bennünket – és megkapjuk a jól megérdemelt szabad életünket.

Gyötrődések sorozat · Összehasonlítás