A ​tükörben: Marilyn Monroe 10 csillagozás

Mercedes Reinberger: A tükörben: Marilyn Monroe

Nem hagyományos életrajzot tart kezében az Olvasó. A könyv lapjain egyedülálló formában, egy reinkarnációs utazás élményeként tárul fel minden idők leghíresebb asszonyának élete. Így páratlanul izgalmas, szinte tapinthatóan emberközeli és megrázóan szívhez szóló módon bontakoznak ki nemcsak az események, hanem Marilyn mindeközben átélt érzelmei és gondolatai is.
Ahogy végigkísérjük őt viszontagságos gyermekévein, a sikerig vezető rögös úton, majd az ünnepelt sztárrá válása utáni időkben, úgy körvonalazódik előttünk jelleme, megismerjük, milyen is volt valójában Marilyn Monroe, az ember. Az események sodrából, a legbensőbb gondolatokból és érzésekből fejezetről fejezetre bontakozik ki előttünk lélekrajza, megmutatva végre igazi arcát.
Ez az egyedi hangvételű, magával ragadó könyv lebilincselő olvasmányt nyújt Marilyn Monroe rajongóinak és a spirituális témák kedvelőinek egyaránt.

Eredeti megjelenés éve: 2015

Meli90>!
Mercedes Reinberger: A tükörben: Marilyn Monroe

ez egy szuper jó könyv volt!
sok könyvet olvastam Marilny Monroe-ról, de ez volt ami idáig a legjobban tetszett
nagyon hitelesnek tűnt és tényleg különleges az a szemszög amiből ez a könyv a történteket bemutatja, nem a távolból meg a múltból stb hanem tényleg marilyn mellől
nem egy utólagos elbeszélést olvastam, mint a többi könyvben, hanem Marilyn mondta el, mi történik vele éppen, és ez nagyon tetszett nekem, hús-vér főszereplővel és hús-vér emberekkel, erőteljes és hiteles érzelmekkel, félelemmel, fájdalommal, örömmel és megpróbáltatásokkal, benne azért sok kemény, néhol még szinte sokkoló részekkel is, és nagyon átjött az egész, ez egy nagyon szép történet volt!
a könyv olvasása közben mindig alig vártam az újabb és újabb fejezeteket, úgy olvastam volna még!

p_t_r_2000>!
Mercedes Reinberger: A tükörben: Marilyn Monroe

Egy netes könyves oldalon láttam meg a borítót, és valamiért úgy éreztem ezt a könyvet el kell olvasnom. Pár órával később már a kezemben tartottam, másnapra ki is olvastam.
Ilyen kb úgy kétszer fordul velem elő korábban, ezért gondoltam hogy írnom kellene erről a könyvről.
Igazából csatlakoznék az előttem szólóhoz, mert tényleg nagyon jó a könyv, de egy kiegészítést hozzátennék.
Több ez a könyv mint egy Marilyn Monroe-s életrajz, én leginkább nem is nevezném életrajznak.
Igaz, ahogy a könyv hátoldalán, a tartalomleírásnál ígérik, tényleg „emberközeli”, testközelbe hozza Marilyn Monroe-t, aminek meg ki ne örülne, de ezen kívül is van még ebben a könyvben valami ami rögtön magával ragadott, és nem tudtam letenni, és amiért még most is itt van bennem.
Elolvasás után két képzeletbeli polcra szoktam tenni a JÓ könyveket. Az egyik, ami jó kis kikapcsolódást nyújt és szórakoztat, és amásik, ami ezeken túl még gondolkodásra is sarkall, megmozgat bennem valamit, ad valamit.
A tükörben Marilyn Monroe-t erre az utóbbira tettem.

f_zoli74>!
Mercedes Reinberger: A tükörben: Marilyn Monroe

Marilyn Monroe azok közé tartozik, akinek az élete és a személyisége mindig is óriási népszerűségű és óriási érdeklődést vált ki az emberekből .
Ez nem véletlen .
Kalandos élete és kivételes személyisége magyarázat erre . Ennek ellenére a legtöbbször nem sikerül az íróknak, filmeseknek visszaadni róla a hiteles képet, és úgy bemutatni az ő életét, ahogyan az valóban méltó és igaz .
Sok esetben csalódtam is emiatt könyvekben, a filmekről nem is beszélve…
Ennél a róla szóló legújabb kötetnél is tartottam tőle, hogy csak egy újabb bőrt akarnak lehúzni Marilyn Monroeról a valaha élt legnagyobb díváról .
Szerencsére kellemesen csalódtam !
A legnagyszerűbb kötetek egyike ez, amely róla napvilágot látott .
Hiteles, és Marilyn személyiségére összpontosít a ködösítés és találgatás helyett .
Azt hiszem nem sokat tévedek, ha azt mondom, nagy űrt pótolt ez a kötet a Marilyn Monroe rajongók körében, így még sohsem nem láttuk őt, így, hogy végre tőle saját magától hallgathatjuk meg a történetét !!
Szenzációs erejű könyv, számba véve, hogy mindez a reinkarnáció tükrében íródot !!
Köszönet érte az Írónőnek ! Jó, hogy köztünk van !

emi922>!
Mercedes Reinberger: A tükörben: Marilyn Monroe

Meg uj vagyok itt a moly oldalon, de remelem rendben atmegy a beirasom :)
Azert irok errol a konyvrol mert gyerekkorom ota nagyon szeretem Marilyn Monroe-t, es nem goldotam volna, hogy meg tud barmi is ujat mondani rola, es akkor jott ez a konyv :)
Amikor olvastam a hatoldali tartalom leirast, nagyon megorultem mert imadom a „spiritualis” konyveket is, ugyhogy egybol ugy ereztem ez a konyv nekem szol. :)
Ez tenyleg nem egy megszokott konyv, es nekem ez is nagyon bejott. :)
Nagyon elvezetes olvasni, elso perctol lekoti az ember figyelmet, bar az elso nehany fejezet utan „indul be” igazan.
Onnantol kezdve mar keptelenseg letenni en meg utkozben, a buszon utazva is folytattam. :)
Teljesen elmerultem benne, olyan volt mintha egy kulon vilagba csoppenntem volna bele, meghozza Marilyn vilagaba! :)
Fantasztikus volt „vegigelni” Marilynnel az eletutjat, rengeteg erzelmet kivaltott belolem, mikozben olvastam ezt a konyvet, egyutterzest, megbotrankozast, nevetest, feszultseget, es izgalmat, es meg nagyon sok mast is.
Fantasztikus volt az a konyv ajanlom mindenkinek!!:))
Csak azert nem adok ra kerek 5 pontot, csak 4 es felet, mert vege lett. :)
Amugy csillagos 10-es!! :))

Anita_Prossek>!

Az ember lelke olyan, mint a víz, az égből fakad és oda tér vissza, majd pedig ismét visszajön a földre