Gólya, ​gólya, gilice 8 csillagozás

Beszédfejlesztő mondókák, versikék, nyelvtörők
Mentovics Éva: Gólya, gólya, gilice

Új szerző jelentkezik gyermekversekkel. Mentovics Éva olyan színes, dallamos versekkel, mondókákkal örvendezteti meg a gyermek és felnőtt olvasóit, melyek remekül alkalmazhatók a kisgyermekek beszédfejlesztéséhez.

Elektra, 2021
Tóth, Debrecen, 2008

Eli>!
Mentovics Éva: Gólya, gólya, gilice

Mentovics Éva: Gólya, gólya, gilice Beszédfejlesztő mondókák, versikék, nyelvtörők

Én óvónéni vagyok, emellett két óvodás gyermek anyukája, és csak dicsérni tudom a könyvet. Nagyon szép maga a könyv is, a rajzok is.Nagyon örülök, hogy rátaláltam, sok-sok évig hasznát vehetem, egy igazi "köz"kincs, mert igazából minden korosztály számára ajánlott akár egy kis kikapcsolódásra is. „Olvasd és közelebb kerülsz a természethez, olvasd és a kedvet jobb lesz!” :)

Zalkodi_Erna>!
Mentovics Éva: Gólya, gólya, gilice

Meglátni és megszeretni. Belelapoztam, elolvastam két verset és nem volt kérdés, hogy megveszem-e. Gyönyörű illusztráció, kedves, dallamos, pattogós versek. Kéthónapos kisfiam is mosolygott rajtuk, így másnap beszereztem még egyet. 5 és 4 éves unokahúgaimmal első olvasásra több, mint a fél könyvig jutottunk. Nagyon élvezték, szívesen ismételték. Egymással versenyezve mutogattak a képekre, hogy éppen melyikhez tartozó versikét olvassam. Leendő logopédus édesanyjuk is csak dicsérni tudta.

Cs_Csaba>!
Mentovics Éva: Gólya, gólya, gilice

Sokat köszönhetek a könyvben található verseknek. Gyermekeim a segítségükkel tanulták meg a hangok helyes kiejtését.
A szerző – a logopédiai gyakorlatban elfogadott hangcsoportok szerint csoportosítva – a beszédhangok helyes ejtéséhez ad segítséget. A nyelv- és beszédfejlesztő szakemberek, pedagógusok és szülők számára is vonzó lehet a kötet számos értéke.
A kötetben található színes, dallamos, ritmusos versek mondókák könnyen tanulhatók, így remekül alkalmazhatók a kisgyermekek beszédfejlesztéséhez.
Vinczéné Bíró Etelka mesterlogopédus, a Magyar Rádió, és a Magyar Televízió beszédtanárának ajánlásával

Kis_Andrea>!
Mentovics Éva: Gólya, gólya, gilice

Kislányom súlyosan beszédhibás, és nagyon szeretünk ebből a könyvből gyakorolni. Aranyosak a versikék és igazán kedvesek a hozzá tartozó rajzok is. Külön jó, hogy minden vershez van rajz, így a gyerek a képre mutatva választhat az adott betűhöz tartozó mondókák között. A könyv megjelenése összességében igényes, jó minőségű.