Fekete ​bársony 2 csillagozás

Melissa Moretti: Fekete bársony

A huszonéves gyönyörű lány, Ira Lorren egy európai kamionos vállalatnál irányítja a forgalmat, szervezi a fuvarokat. Még nem választott párt, amikor egy tragikus eset kapcsán a spanyol hegyek közé kerül. Itt valami hihetetlen szerelmi-szexuális élményt szerez és ez erősíti meg benne a vágyat, hogy most már igazi társra találjon. A vállalt öreg tulajdonosának halála és végrendelete hozza őt össze a nagy vagyon fiának örökösével. Kezdetben ellenségek, később az izgalmas események hatására összemelegednek, és….
A többi egyelőre maradjon a regény titka. És az olvasóké – akik már tudják, hogy Melissa Morettinek eddig húsz szerelmes regénye jelent meg, és valamennyi nagy sikert aratott.

Eredeti megjelenés éve: 2001

Media Nox, 2001

Maszatostappancs>!
Melissa Moretti: Fekete bársony

Nem is tudom hogy kötöttem ki ennél a könyvnél (ez volt csak kéznél és gondoltam adok egy esélyt), érdekes élmény volt, maga a történet nem is lett volna rossz, de valahogy nem igazán értettem a szereplők cselekedeteit, sem Ira hegyi kalandjára nem volt semmi logikus felvezetés számomra, sem a természetesen HEA befejezés nem igazán volt logikus. Lehet, hogy tévesen, de az jutott eszembe, ilyenek lehettek a 18-19. századi „szerelmes” regények. és egyszerűen az én készülékemben van a hiba, amiért nem tudtam igazán beleélni magam a történetbe.
Rengeteg könyve jelent még meg az írónak ezen a néven, de azt hiszem jó darabig nem érzek késztetést egy következő olvasására.