Beach ​Girl 3. (Beach Party 3.) 44 csillagozás

Melissa de la Cruz: Beach Girl 3.

„Éld át életed legszebb nyarát egy New York-i családnál! Fizetés: $10,000!”

Ezen a nyáron képtelenség, hogy a csajok elhibázzák: Mara mindenkit ismer az új klubok VIP vendégei közül, Eliza éjszakái is perzselőek, Jacqui újra szingli lett és vadászgat, közben három milliomos srác verseng a kegyeiért…

Aranyló föveny, oltári bulik a holdfényes strandon, jeges koktélok és sármos pasik, örök nyár és azúrkék tenger, az au pairek világa tényleg nem az, amit elképzeltél… Gazdagság, hatalom, fényűzés, kavarás… Mindez túl szép, hogy igaz legyen!

Melissa de la Cruz világszerte népszerű BEACH GIRL sorozata a BAD GIRL és HOT GIRL rajongók harmadik nagy kedvence, amely messzi tájakra, csodás tengerpartokra, és híres sztárok közé repít.

Eredeti megjelenés éve: 2006

Ulpius-ház, Budapest, 2008
334 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632541563 · Fordította: Maráczi Orsolya, Galambos Dalma

Mara Waters

Dombi_Petra>!
Melissa de la Cruz: Beach Girl 3.

Ez a kötet is hozta az előző könyvek színvonalt,könnyed, vicces stílusát. Szívesen olvasnám még a lányok történetét. Összességében nagyon tetszett az egész sorozat, örülök, hogy eltudtam olvasni :)

Ulpius-ház, Budapest, 2008
Agymanó>!
Melissa de la Cruz: Beach Girl 3.

Eleinte 3,5 csillagot akartam adni neki, de összességében nézve a sorozatot megérdemli a négy csillagot.
A sztori már eléggé eltér attól, amit a első részben megismertünk: a lányok is átéltek pár pálfordulást és persze a többiek is. Ilyen szempontból Melissa de la Cruz tökéletesen játszott: semminek sem az lett a vége, amit az ember gondolt volna és senki sem az volt, akinek az első pillanatban tűnt.
( Azért azt csak csendesen megjegyezném itt a végén, hogy az hagyján, hogy az angol címet „lefordították” egy másik angol címre, de hogy a három részt négy másik ember fordította, na az valami eget rengetően fantasztikus)

Anonim_Dreamer>!
Melissa de la Cruz: Beach Girl 3.

Csillagos ötös. Imádtam. Úgy, mint voltaképp az egész sorozatot, persze. El sem akarom hinni, hogy vége.
A lányokat imádom, a pasik isteniek, a kavarás megvan, a durranók is, meg a jó lezárás. Így kell egy klassz sorozatot összerakni.
Nem tudok mást mondani, csak hogy aki egy kicsit is ki akar kapcsolódni, olvassa el ezt a három kötetet. Akár a tengerparton is, miközben egy srác pár méterre a deszkájával a vízbe gázol, a barátnők ott vannak körülötted, és csak élvezni akarod a nyarat.

Melissa de la Cruz: Beach Girl 3.

Ez sem tetszett annyira,mint az első rész, de eseménydúsabb volt, mint a második. Tetszett hogy a lányok önállóvá váltak, örülök hogy elrendeződött a lányok sorsa, és valamilyen szinten mindannyiukra rátalált a siker.

Kriszti515>!
Melissa de la Cruz: Beach Girl 3.

Egy tökéletes nyári olvasmány! Bohókás, lehet izgulni is rajta, szomorkodni és érzelegni! Igazi tini-felnőtt könyv! Összes része ugyanolyan jó! :)

LyliaBloom I>!
Melissa de la Cruz: Beach Girl 3.

Édes, aranyos. Végre fejlődtek a lányok, teljesen megelégedve tettem le a könyvet, örülök, hogy „happoltam” a sorozatot :) Ráadásul olyan vidáma borítójuk :)

xoxo_ivett>!
Melissa de la Cruz: Beach Girl 3.

Imádtam mind a 3 részét ennek a sorozatnak. A karakterek kedvelhetőek voltak, és szép karakter fejlődések mentek végig a szemünk előtt. Nagyon élvezetes élmény volt az olvasásuk :).

Melissa de la Cruz: Beach Girl 3.

Mit is mondhatnék? Szerettem, akárcsak az első kettőt. Lehet, hogy voltak olyan részek, amik nekem kicsit vontatottabbnak tűntek (pl. totál kiakadtam már Marán és Ryanen), de attól még naaaagyon jó volt :) Eliza és Jeremy – juhééééé ♥ Az egyértelmű volt, hogy Jacqui a három sráccal fogja elszórakozni a nyarat. Duffyyyyyy! Az elejétől fogva Duffy volt a kedvencem :D
Azért szívesen olvasnék még egy negyedik könyvet is… Mi lesz Jacqui New York-i álmaival? Találkozik-e még Mara és Ryan? Hogy alakul Eliza karriere? Mi lesz Elizával és Jeremyvel? De hát… akkor beérem ennyivel :D

Sara_Harka I>!
Melissa de la Cruz: Beach Girl 3.

Hú, fiatalként nagyon szerettem a stílusát. De talán még most is újraolvasnám!
Engem megvettek a könyvek.

Lettka>!

Lehet, hogy az élet már csak ilyen – egyszerűen nem tökéletes. Valami mindig hiányzik.

agivagyok>!

… de egy dologban mégis egyetértenek: hogy bolondulnak egymásért.

elizabet_k>!

Pattogó brit hang fogadja, amint beindítja a motort. – Jó reggelt, Eliza! Hova szeretnél ma menni?
– Jó reggelt, autó! – csiripel Eliza. Mindig feldobja, ha társalgást folytathat az autójával.

agivagyok>!

Ami múlt éjjel történt, titok, gyönyörű titok, amit meg akar tartani magának, míg világ a világ. Ő, aki idáig súlyos locsi-fecsi szindrómában szenvedett, most hirtelen rájön, hogy is van az, amikor az emberek megtartják maguknak azt, ami igazán fontos.

elizabet_k>!

– Elnézést, telefonáljak zokniért?
– Süket vagy? Igen. Itt a szám – dob egy névjegyet Marának.

Kapcsolódó szócikkek: Mara Waters
Lettka>!

Olyan gyakran hangzott el a válás, mint üres fenyegetőzés, hogy már minden élét elveszítette.