Beach ​Girl 2. (Beach Party 2.) 42 csillagozás

Melissa de la Cruz: Beach Girl 2.

A Beach Party folytatódik…

Mara, Eliza és Jacqui bármerre járnak, mindig bajba (és fergeteges bulikba!) keverednek. Ám ha nem vigyáznak, a barátság, a pasik, és még a tökéletes nyári meló is köddé válhat egy szempillantás alatt.

Aranyló föveny, oltári bulik a holdfényes strandon, jeges koktélok és sármos pasik, örök nyár és azúrkék tenger, az au pairek világa tényleg nem az, amit elképzeltél… Gazdagság, hatalom, fényűzés, kavarás…
Mindez túl szép, hogy igaz legyen!

Melissa de la Cruz világszerte népszerű BEACH PARTY sorozata a KLIKK- és BAD GIRL-rajongók harmadik nagy kedvence, amely messzi tájakra, csodás tengerpartokra, híres sztárok közé repít.

Eredeti mű: Melissa de la Cruz: Skinny-Dipping

Eredeti megjelenés éve: 2005

Ulpius-ház, Budapest, 2008
316 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632541488 · Fordította: Weisz Böbe

Dombi_Petra
Melissa de la Cruz: Beach Girl 2.

Ez a könyv egy picit jobban tetszett, mint az előző,ami köszönhető Mara hirtelen feltörekvésének. Könnyed,nyári olvasmány, de a téli időben is kiváló, hiszen visszaidézi a nyár érzetét. Nagy izgalmakkal vágok bele a 3. részbe is. :)

Ulpius-ház, Budapest, 2008
316 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632541488 · Fordította: Weisz Böbe
Petrus601
Melissa de la Cruz: Beach Girl 2.

Igaz az első részt nem olvastam, de ezt így is nagyon élveztem. Az ilyesmik a nekem való könyvek. És ezt már másodjára olvastam.:)
Szeretem a nyári történeteket.
Szeretem a hamptoni történeteket.
Szeretem a szerelmes történeteket.
A fiatalosakat, a divatosakat, a bulizósokat.:)
Úgy ahogy volt jó!!!
Mindegyik főbb karakter szimpi volt…kivéve a Perry ikrek.:D
Persze, hogy 5 *!!!

Anonim_Dreamer
Melissa de la Cruz: Beach Girl 2.

Más volt, mint az első rész – nem negatív értelemben. Karakterek fordultak ki magukból, komolyodtak meg és lettek még utálatosabbak.
A hullámvölgyei ellenére is szeretem Marát, de most már nem tudom eldönteni, melyik lány áll hozzám legközelebb. Talán a folytatásban…
Pasifronton tartva van a szint – nálam a pálmát jelenleg Kit viszi. A Perry ikrek mellett ő nem remegett meg még soha. De a félreértések elkerülése végett: Kit arról híres, hogy milyen aranyos, a Perry ikrek meg hogy milyen egy pitschák.
Harmadik kötet, várlak! :)

agivagyok
Melissa de la Cruz: Beach Girl 2.

Ez kevésbé tetszett, mint az előző rész, hiányoltam a közös bulikat, közös kalandokat, illetve alig tudtunk meg új dolgokat a gyerekekről. Hát nem au pair-ek voltak a csajok? Alig voltak a gyerekekkel, hiányzott a sok galiba, ami az első részben megjelent.

Kriszti515
Melissa de la Cruz: Beach Girl 2.

Egy tökéletes nyári olvasmány! Bohókás, lehet izgulni is rajta, szomorkodni és érzelegni! Igazi tini-felnőtt könyv! Összes része ugyanolyan jó! :)

vgabi SP
Melissa de la Cruz: Beach Girl 2.

Ez a sorozat idegesítő. 250 oldal agybaj, hajtépés, utálokmindenkit érzés, falkaparászás, aztán az utolsó 50 oldalon helyrerak mindent, és még azt is eléri, hogy mosolyogjak. Utálom.

ponyponypony
Melissa de la Cruz: Beach Girl 2.

Könnyed olvasmány, kedves szereplők, szórakoztató.

Lettka

Nagyon kevés rokon lélekkel találkozik az ember az életben, és bele kell kapaszkodni azokba, akiket szerencsésen megtaláltunk.

kissüti

– Bármit is csinálsz, soha, soha, soha, egyetlenegyszer se engedj be olyasvalakit, aki nincs a listán. A lista az isten. Még ha az anyám áll is odakint, ha nincs a listán, így jártál, mama, nincs lista, nincs belépés. Kivéve, ha egy hírességről van szó, ezt persze mondanom sem kell. Marhára komoly. Csak akkor marad a hely menő, ha totál senki nem juthat be.

kissüti

– Fontos, hogy az ember legyen kicsit ellentmondásos – ez ébren tartja az emberek érdeklődését – mondta Marának.

Lettka

A szabályok nem azért vannak, hogy megszegjék őket?

agivagyok

Amikor a srác újra hozzáhajol, a csókja olyan könnyű, mint a nyári szellő, s a lány mámoros szíve csak libben, libben az ég felé, mint a pezsgőbuborék.

Beach Party sorozat · Összehasonlítás