Hogyan ​csináljam? – Kétszintű magyar érettségi 0 csillagozás

Meliorisz Béla – Pethőné Nagy Csilla – Szívósné Vásárhelyi Zsuzsanna: Hogyan csináljam? – Kétszintű magyar érettségi

Félsz a magyar érettségitől? Nem tudod, mi vár rád az írásbelin és a szóbelin? Gondot okoz különbséget tenni a közép- és az emelt szint követelményei között? Nem vagy egyedül! Ez a könyv pont neked készült! Mindent megtudhatsz a feladatsorokról, a lehetséges kérdésekről, a várható értékelési szempontokról. És mindezt gyakorló feladatsorok segítségével, amihez megkapod a megoldásokat és a nyerő gondolkodási stratégiákat is! Így már nem érhet meglepetés az érettségin!

Korona, Budapest, 2007

Balogh Ferenc: Magyarország (Országismeret)
Elekes Szentágotai Blanka: Kötelező olvasmányok tartalma és elemzése – A középiskola első osztálya számára
Pojják Klára: Angol szóbeli érettségi témakörök – középszinten
Czövek Attila – Erdélyi Eszter – Hajnal Krisztina: 15 próbaérettségi magyar nyelv és irodalomból
Elekes Szentágotai Blanka: Kötelező olvasmányok tartalma és elemzése – A középiskola negyedik osztálya számára
Bukta Katalin – Gróf Szilvia – Sulyok Andrea: 7 próbaérettségi angol nyelvből – középszint
Rézműves Zoltán – Brigit Viney – Gareth Davies: Oxford Exam Trainer B1
Prazsák-Hajnal Krisztina: Érettségi feladatsorok magyar nyelv és irodalomból + megoldások magyarázattal
Elekes Szentágotai Blanka: Kötelező olvasmányok tartalma és elemzése – A középiskola harmadik osztálya számára
Vida Enikő: 1000 Questions 1000 Réponses