Cirmos-hadművelet 5 csillagozás

A szerelem mancsokon érkezik

Jamie Snyder harmincnégy éves és szingli. És kit érdekel, ha az? Szentül elhatározta, hogy az idei „Az Én Évem” lesz a számára. Annyiféle év volt már az életében – volt a „Csak Magával Törődő Pasi Éve”, az „Elfelejtettem Említeni, Hogy Nős Vagyok Pasi Éve”, a „Levakarhatatlanul Tapadós Pasi Éve”, a „Nem Tudok Elköteleződni Pasi Éve”. „Az Én Évem”-ben nem lesz semmiféle pasi – kizárólag egy cuki cirmos cica, MacGyver. Akinek viszont van egy nem annyira cuki szokása: szeret lopkodni. Jamie-nek mégis tökéletesen elég az ő társasága.
Csakhogy a macskájának más tervei vannak… Ő tudja, hogy a gazdája magányos. Mert érzi. És mindent megtesz – vagyis mindent összelopkod –, ha azzal segíthet Jamie-nek összebarátkozni a kedves szomszéd pasival. Még akkor is, ha annak kutyája van. És esze ágában sincs randizni.
Egy cica pedig úgysem tudhatja, kinek mi kell. Vagy mégis?

Eredeti megjelenés éve: 2018

General Press, Budapest, 2020
General Press, Budapest, 2020

Máté9112
Melinda Metz: Cirmos-hadművelet

Bár szeretem az állatokat kimondottan állatokról szóló könyveket nem szoktam olvasni csak is kihívás érdekében. Ezzel a könyvel is kihívás miatt találkoztam. De nem bántam meg jó kis könyv volt. Könnyen olvasható jó kis történet!

Rainee
Melinda Metz: Cirmos-hadművelet

Szürreális volt. És örömmel tölt el, hogy befejeztem. Amilyen cukinak tűnt a tartalom, olyan borzasztó volt a megvalósítás. Megkönnyebbültem, hogy elfogytak a lapok. Remélem hamar elfelejtem…

kedves_csaj
Melinda Metz: Cirmos-hadművelet

Nagyon jó kis könyv volt. Szeretem minden sorát. Magával ragadta a történet.

Caledonia_Valley P

– Senkinek nem kéne olyannal együtt maradni, aki rosszul bánik vele…

Caledonia_Valley P

Nem volt semmi baja a laptoppal, de ha listákat vagy terveket kellett írnia, még mindig előnyben részesítette a papírt és a tollat.

Caledonia_Valley P

Emlékeztetnie kellett magát, hogy Jamie csak ember, és nem lehet tőle elvárni, hogy mindent megértsen.

Caledonia_Valley P

Mac emlékeztette magát, hogy bizonyos értelemben Jamie-ről úgy kell gondoskodni, mint egy kiscicáról.

Caledonia_Valley P

MacGyver kinyitotta a szemét, és elégedetten dorombolni kezdett.