Életeim 4 csillagozás

Melanie Golding: Életeim

A hajnali csendbe belehasít a rendőrségi segélyhívó hangja. A helyi kórházból érkezik a hívás, az újszülöttosztályról. Egy kétségbeesett nő kér segítséget, a hangjából páni félelem árad. Lauren utolsó lehetőségként tárcsázta a rendőröket: a kórházi mosdóba bezárkózva segítségért könyörög, mivel valaki el akarja rabolni a pár órás ikreit.
Ki lehet az, aki észrevétlenül bejutott a kórházba, kikerülve a biztonsági őrök és a nővérek vigyázó tekintetét? Ugyan mi vezérelheti, hogy elrabolja egy vadidegen nő újszülötteit?
És vajon létezik egyáltalán?

Eredeti megjelenés éve: 2019

General Press, Budapest, 2019
344 oldal · ISBN: 9789634523451 · Fordította: Chovanecz-Molnár Éva
General Press, Budapest, 2019
344 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634523185 · Fordította: Chovanecz-Molnár Éva

pribrgre P
Melanie Golding: Életeim

Ennek a könyvnek se füle, se farka. Kb 5x gondoltam rá, hogy abbahagyom és elkezdek valami mást, de inkább erőt vettem magamon és leküzdöttem.
Egyáltalán nem kötött le, a szereplők sorsa sem érdekelt egyáltalán és az alaptörténet is felejthető.

silverstark

Fun fact:
– Ezt a könyvet egyetlen terhes nőnek sem ajánlatos elolvasni…különösen ha ikreket vár az illető…különösen ha fiúkat
– ez a könyv lassú lefolyású, de az ember hajlamos olvasása közben azt észre venni magán, hogy retteg, kezd paranoiás lenni és ha van kisgyereke, elkezd félni tőle
– a könyv úgy mutatja be a szülést és az azután következő pár óra borzalmait, hogy az ember lánya azon kapja magát már jelentkezik is a legközelebbi apácazárdába
– a könyv olvasása során az ember azon kapja magát, hogy tulajdonképpen jobb lenne nap közben olvasni és úgy hogy nincs egyedül a házban

Misztikus thriller a javából, nem tökéletes, de határozottan leköti az ember figyelmét és felkelti benne a paranoiás énjét. Úgy is hatásos ha az embernek nincsenek csecsemő ikerfiai, ám a hatás nyilván úgy a leghátborzongatóbb, ha az ember lánya ikrekkel terhes…