„Nem ​én kések. A világ siet.” 3 csillagozás

Humoros aforizmagyűjtemény Méhes Károly válogatásában
Méhes Károly (szerk.): „Nem én kések. A világ siet.”

Az élet túl fontos ahhoz, hogy véresen komolyan vegyük! Ahogyan a szépség fűszere a hiba, úgy a valóságé a humor. A nevetés megoldást ugyan nem, de feloldást feltétlenül hoz életünk legégetőbb problémáira.
Szerelem, válás, barátság, művészet, vallás és foci – mindez új, fanyar és könnyed fénytörésben jelenik meg a kötet lapjain.
Az ókori görögöktől az Üvegtigris Csokijáig ível a „bölcsességek” sora.
Hogy az élet nem habostorta?
Attól még lehet édes.

Scolar, Budapest, 2016

Marilyn Monroe · Ádám

_Enii_ P
Méhes Károly (szerk.): „Nem én kések. A világ siet.”

Méhes Károly (szerk.): „Nem én kések. A világ siet.” Humoros aforizmagyűjtemény Méhes Károly válogatásában

Tökéletes pár órás kikapcsolódás. Alapvetően vicces válogatás,de akadt közte elgondolkodtató gondolatfoszlány is.

Hogy az élet nem habostorta?
Attól még lehet édes

Méhes Károly (szerk.): „Nem én kések. A világ siet.”

Fel-felnevetést idéz elő. Kikapcsol és feltölt kis időre :))

Ingryd
Méhes Károly (szerk.): „Nem én kések. A világ siet.”

Ez egy szuper válogatás: humoros, szórakoztató, mégis legtöbbször igaz…
Sokat ismertem már előtte, de így összegyűjtve nagyon mókás olvasni. :D

Nurtella

Mennyi történelmet kell a szegény diákoknak tanulniuk százezer év múlva!
Feleki László

Nurtella

Ez itt most gyök, vagy a számok beálltak az eső elől?
Róka Sándor

Nurtella

A hülyeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben.
Thomas Alva Edison

Trudiz

Valahányszor kinyitsz egy könyvet és elolvasod, egy fa elmosolyodik, mert látja, van élet a halál után.

Nurtella

A legjobb férj egy régész:minél idősebb az asszony, annál jobban érdekli.
Agatha Christie

Nurtella

Bolond is lennék normálisnak lenni.
Hofi Géza

Kapcsolódó szócikkek: Hofi Géza
_Enii_ P

A siker csodálatos dolog, de az ember nem tud éjszaka hozzábújni, ha fázik.
Marilyn Monroe

Kapcsolódó szócikkek: csoda · Marilyn Monroe · siker
Trudiz

A modern tékozló fiú el sem megy a háztól.

Trudiz

Ha tudtam volna, hagy ma ilyen szörnyű napom lesz, akkor tegnap boldog lettem volna.

Nurtella

Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít.
Örkény István