Családom ​rémtettei 10 csillagozás

Méhes György: Családom rémtettei

NEHOGY AZT HIGGYÉK kedves olvasók, hogy ezt a könyvet én írtam. Én legfeljebb szerettem volna írni. De nem lehetett, mert folyton be1eszóltak. Hogy kik? Hát mindenki… Már úgy értem, mindenki, aki ebben a könyvben szerepel.Elsősorban persze Anyu. Ö mindig igyekszik jótékony hatást gyakorolni rám. Szelídít, békít, csöndesít, a jó útba igazít. Hogy kicsoda Anyu? Anyu, az anyu. A legeslegjobb feleség, a legeslegjobb anya, a legeslegnagyszerűbb asszony. Ha valaki ezt kétségbe vonná, velünk találná magát szemközt. Mármint: velem, akit barátai röviden Nagyfőnöknek szoktak nevezni, meg anyu két magzatával, egy tizenötödik esztendejében járó álmatag leányzóval, Krisztinkával, továbbá Öcsivel, a bősz Öcsivel.

Ion Creangă, Bukarest, 1991
182 oldal · ISBN: 9732503963 · Illusztrálta: Bartha Nagy Ilona

Radics_Végh_Ivett>!
Méhes György: Családom rémtettei

Nagyon szórakoztató, ugyanakkor mélyebb dolgokat is tartalmazó írás. Nem olvastam még ilyen könyvet, de keresni fogok még, mert tetszett. Ez a két család hihetetlenül szertelen és bonyolult.

kelemenbib>!

De most csak mi hárman voltunk, apu (aki ebben az ügyben nem számít, mert őneki csak a pénzt kell adnia), anyu akitől a döntés függött, meg én.