Három ​vakrandi (Számok és randik 1.) 291 csillagozás

Meghan Quinn: Három vakrandi

„Jó reggelt, Malibu! Újabb gyönyörű napra ébredtünk itt a nyugati parton. Én Noely Clark vagyok, ez pedig a Húspiac adása…”

Amikor a feltörekvő helyi étterem, a Vakkóstoló reklámszakembereiben felmerült a kérdés, vajon melyik dögös helyi celebet kérjék fel a már amúgy is felkapott kajálda népszerűsítésére, nálam jobb alanyt keresve sem találhattak volna. Vagány? Pipa Egyedülálló? Pipa Szereleméhes? Pipa Azonnal lecsaptam a lehetőségre.

Javíthatatlanul romantikus és rendkívül elfoglalt dolgozó nő lévén eddig még nem sikerült rátalálnom álmaim férfijára, így hát kapva kaptam az alkalmon. Aztán jöttek a randik – három nagyon különböző, nagyon kellemes, nagyon egyedi randi –, és most már csak egyvalami biztos… Bajban vagyok.

„Jó reggelt, Malibu! Noely Clark vagyok, és súlyos döntés előtt állok. Melyiket válasszam: az Öltönyöst, a Lázadót vagy a Bajnokot?”

A szerelem hálójában elsöprően vicces és romantikus modern változata.

Eredeti megjelenés éve: 2018

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Arany pöttyös könyvek Könyvmolyképző

440 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634578093 · Fordította: Molnár Edit
440 oldal · ISBN: 9789633733165 · Fordította: Molnár Edit
440 oldal · ISBN: 9789633733332 · Fordította: Molnár Edit

Noely Clark · Dylan · Hayden Holmes · Jack Valentine

Dóri_Margit P>!

„A véghajránál járunk, Bajnok vezeti a mezőnyt, őt Lázadó
követi, mögöttük jócskán lemaradva Öltönyös.”

Annyira jót nevettem, állandóan vigyorogtam ^^
Én nem vártam sokat a könyvtől a fülszövegből kiindulva, de azt kell mondjam, hogy nagyon jól el lett találva a történet.

Jól van tálalva, drámai, de ugyanakkor könnyed is, vannak benne komoly életszituációk ugyanakkor nagyon jó humorú.
Három bitang jó pasival… Egész végig öltönyösnek szurkoltam, voltak ugyan megingásaim, de na azért az első benyomás az maradandó. :p
Tetszett, hogy Noely bár magabiztos, belevaló csaj mégis minden férfi mellett más énje került előtérbe. Jó ezt olvasni, és hát tövig rágtam a körmöm, hogy ki lesz a befutó :D

Összességében nem mondom, hogy nem voltak hibái a könyvnek, de mindent vitt , hogy ennyire jó humorú és könnyed lett. Kellenek az ilyen történetek! ♥

Hddorka>!
Meghan Quinn: Három vakrandi

Három vakrandi csemege azok számára, akik szeretik a humoros romantikus könyveket.
Minden megtalálható benne, ami egy könnyed kikapcsolódáshoz kell. Egy kis romantika, szarkasztikus humorral megáldott szereplők, nagyon jó történet. Annyira őszinte, őrült vicces jelenetekkel van tele ez a könyv, hogy sokszor olvasni sem tudtam úgy nevettem. Levett a lábamról és akkor még a három hiper-szuper pasiról nem is beszéltem. Szívekre vigyázni, mert mindhárom szívdöglesztő!♥
Főszereplőnk Noely, aki a „Jó reggelt Malibu” egyik műsorvezetője. Bolondos,humoros csaj, aki mint minden egyedülálló, ő is keresi élete szerelmét. Egy randi alkalmazás segítségével belevág a társkeresésbe. Három tökéletesnek látszó pasival hozza össze Noelyt a sors. Az Öltönyössel, a Lázadóval és a Bajnokkal. Mindegyikben ott a potenciál, hogy megtalálja bennük a szerelmet. De vajon ki lesz a befutó? Ki hódítja meg a szívét?
Lényegében ez a történet alapja. Az meg csak hab a tortán, hogy Noely milyen őrületes kalandokba, vicces helyzetekbe keveredik bele a randik során. Végig nevettem az egész könyvet, tele volt jobbnál jobb, és viccesebbnél viccesebb fordulatokkal… Komolyan nem is értem, hogy az írónő hogy tudott belesűríteni ennyi szórakoztató helyzetet egy könyvbe és ennyi humorral megáldott szereplőt. spoiler
Olvassátok, de készüljetek zsepivel, mert most a nevetéstől fog potyogni a könnyetek.
Várom a következő rész!

Finn_Hudson>!
Meghan Quinn: Három vakrandi

Gyorsan olvasható, könnyed, humoros történet, melynek első fele a Mamma mia modernebb változata, második fele pedig egy az egyben A szerelem hálójában c. film koppintása. Bár eléggé kiszámítható az egész cselekmény, a vicces szituációk és Noely komédiázásai ezt feledtették velem. Egy komolyabb problémám volt csak a könyvvel, mégpedig hogy a három pasit nagyon beskatulyázta az írónő, mindhárom karakter csak erősítette a sztereotípiákat, amelyet egy adott típusú pasiról gondol az ember, spoiler, amely miatt mindannyian eléggé semmilyenek lettek. Egyiküknek sem szurkoltam különösebben, ugyanis alig kaptunk róluk információt, azon kívül, hogy szeretik Tom Hankset vagy sem.
Összességében viszont egy laza olvasmány, amely kikapcsol és megnevettett.

Naiva P>!
Meghan Quinn: Három vakrandi

Strandolvasmánynak nem rossz. Éppen ezért magam sem értem, hogy ez miért kapott arany pöttyös besorolást. Azért azok általában témájukban tartalmasabbak. Ez inkább rubin pöttyös volt.
Alapvetően humoros témájú könyv, de azért akadt olyan része, ami már inkább volt fárasztó. Soha nem fogom azt megérteni, hogy egy közel harmincas nőt, aki gyakorlatilag már túl van több bármilyen jellegű kapcsolaton… Akkor mégis miért kell őt egy 16 éves tini lány személyiségébe belekényszeríteni? Egyébként a könyv feléig még tetszett is a történet. Abban pedig biztos vagyok, hogy néhány évvel ezelőtt nagyon tetszett volna ez a könyv. Most már túlkorosnak éreztem magam hozzá.

cicus61 P>!
Meghan Quinn: Három vakrandi

Hát nekem annyira nem tetszett. Nemcsak azért, mert nagyon klisés. Azért sem, mert rettentő sok volt benne az obszcén párbeszéd, leírás és káromkodás. Egy ilyen típusú könyvnél nem gondolom, hogy jó ötlet volt. Maga a történet sem hatott meg nagyon. Voltak benne jó részek, mikor jókat nevettem. A szereplőket sem bírtam igazán. Noely folyton azt mondja, hogy jaj én nem vagyok ám ilyen, hogy rögtön összefekszem mindenkivel. Dehogynem! De akkor ne mondja, nincs ezzel baj. A három pasi pedig tényleg, mint kb. a három pasi alaptípus. Tisztelet a kivételnek! :) A vége sejthető volt. Megint túl hosszúra sikerült a történet, kevesebb oldalon jobb lett volna.

Cync>!
Meghan Quinn: Három vakrandi

Nagyon tetszett a könyv, már maga az alapötlet is, és kíváncsi voltam, vajon én, hogy fogok választani a srácok közül.
Még korábban sajnos elspoilereztem magamnak, melyik pasi lesz a befutó, olvasás közben viszont eléggé elbizonytalanodtam, hogy lehet rosszul emlékszem rá… off Emiatt végül izgultam, hogy akkor ki is lesz a nyerő és szerencsére az lett, akinek drukkoltam ^^
Szerettem a srácokat, mindben volt valami, ami meg tudott fogni, egy kicsit még jobban megismertem volna őket. Noely tettei néha ellentmondásosak voltak azzal, amit hangoztatott magáról, viszont legalább ő is tisztában volt vele, ha hülyeséget csinál :D Tetszettek a belső monológjai! És bármennyire is gondolom azt, hogy én bizony tartottam volna magam az elveimhez abban a helyzetben, hát nem biztos xD
Imádtam a könyv stílusát, képtelen voltam letenni, remek kikapcsolódás. Vannak hibái, de egyáltalán nem érdekeltek, humoros, romantikus, jó pár idétlenséggel, és néha pont az ilyen könyvekre van szükség. (Nekem biztosan!)
Nem kell tőle sokat várni, szerintem nem is kell véresen komolyan venni, csak hagyni, hogy szórakoztasson!
Remélem érkezik majd a következő rész is.

Brigi89>!
Meghan Quinn: Három vakrandi

A könyv tartalma alapján érdekesebb történetre számítottam.
Az írásmód sem volt annyira jó, hogy folyton ezt akarjam olvasni.
A három randipartner szimpatikus volt, ellentétben Noely-val. Nagyon idegesített a csaj. Ha már az elején azt gondolta, hogy az Öltönyös az igazi, akkor miért viselkedett úgy a másik két pasival? Igen, nem egyszer mondja magáról, hogy $@!%, és egyet is értettem vele.
Jack jobbat érdemelt volna.
Ha valamikor kiadják a sorozat többi részét én inkább kihagyom.

Annie1416>!
Meghan Quinn: Három vakrandi

Az értékeléseket olvasva kicsit féltem tőle, hogy nem leszek baràtsàgba a történettel, de kellemes meglepetés ért, mert nagyon nagyon tetszett.
Noely nagyon karakán, humoros főszereplő, nagyon jókat nevettem egyes beszólásain, reakcióin.
A hàrom férfi szereplőt is megkedveltem, bàr megmondom őszintén én mindenre számítottam csak arra nem, hogy spoiler lesz a befutó. Nekem ő volt kezdetben az aki annyira nem győzőtt meg. Az én favoritom végig a spoiler volt, valahogy közte és Noely között jobban éreztem a kémiàt. :)
De úgy volt jó, ahogy történt, a végére viszont már nagyon megkedveltem Noely vàlasztottjàt.
Ja! Annyiszor emlegették benne, nekem is meg kellett néznem A szerelem hàlójàban c. filmet. :)
Nagyon kívàncsi leszek a további részekre is.

szilvamag>!
Meghan Quinn: Három vakrandi

Minden hibája ellenére is szerettem ezt a könyvet, rég nevettem már ennyit romantikus olvasmányon. Szinte végig mosolyogtam az egészet, szóval roppant jól szórakoztam, úgyhogy a folytatásokra is mindenképp vevő leszek.
Bővebben: https://szilvikonyvespolca.blogspot.com/2021/01/meghan-…

Pandaland P>!
Meghan Quinn: Három vakrandi

Nem igazán találom a szavakat, hogy mit is írhatnék erről a könyvről, de az biztos, hogy nem azt kaptam, amit vártam. Szerintem ez a könyv nem igazán illik bele az arany pöttyös könyvek közé, sokkal inkább rubin pöttyösök közé sorolnám, ha a tartalmát nézem. Szeretném azt mondani, hogy tudott újat mutatni, vagy csak tényleg ki tudott kapcsolni, de sajnos egyik se lenne igaz. Sőt, alig vártam, hogy a végére érjek. Innen is köszönöm @Lyna a támogatást, hogy mindig meghallgattál és kiadhattam magamból mindazt, amit abban a pillanatban éreztem, amikor olvastam a történetet. Hős vagy. :D <3

Az alaptörténet nagyon tetszett és a fülszöveg is eléggé kecsegtetőnek tűnt, de valahogy úgy érzem, hogy mégse volt az igazi. Nem nevettem annyit, mint reméltem, hogy fogok. Sokszor inkább a fejemet fogtam, hogy most akkor igazából tényleg szerelmet keres a főszereplő, vagy sokkal inkább mást? Mert néha inkább csak az utóbbit éreztem, meg azt, hogy egyáltalán nem fontos, ami a felszín alatt van, mert csak két dolog számít, hogy legyen humora és dögös legyen a pasi. És ez a két dolog mind a három pasira igaz is volt, aminek köszönhetően kb. 2 perc alatt beléjük szeretett a csaj. Ez az utóbbi dolog miatt számomra eléggé elvett az élményből, arról nem is beszélve, hogy a csaj szándékait se tudtam igazán komolyan venni, de azt más okból se. A történet szerintem eléggé kiszámítható, hogy miként is fog végződni. Legalábbis számomra volt egy mondat, ami eléggé sejtetni engedte, hogy ki lesz a befutó. Ami még kicsit zavart, hogy nem éreztem úgy, hogy igazán megismerhettük volna bármelyik férfit a történet során, talán a vége felé kicsit jobban, de sokkal inkább a külsőségek kaptak nagyobb hangsúlyt, nem pedig az, ami a felszín alatt van. S ott van még az is, hogy egyáltalán nem próbált meg eltérni a már megszokott dolgoktól az írónő, hanem maradt a jól bevált sablonnál, ami a pasikat illeti. Hiányzott az, hogy kicsit egyediek legyenek és eltérjenek a jól ismert öltönyöstől, lázadótól és sportolótól.

De leginkább a főhősnővel nem voltam kibékülve. Olykor tényleg elgondolkoztam azon, hogy egy 27 éves felelősségteljes munkát végző, „híres” nőről van-e szó, vagy sokkal inkább egy tinédzserről, de mivel utóbbit nem lehetett volna bedobni egy ilyen szituba, ezért hozzáadott az írónő kb. 10 évet és akkor kapjon már valami menő állást is, hogy részben azért ismerjék az emberek. Úgy gondolom, hogy aki ilyen munkát végez és valamennyi hírnévnek is örvend, az azért nem engedett volna meg magának ilyen stílust, mert mi van, ha valaki lefényképezi, vagy felveszi videóra? Nem hiszem, hogy jót tett volna a karrierjének, de mintha ilyen téren nem is kéne aggódnia, nem lenne súlya annak, ahogyan viselkedik, öltözködik. Emiatt kicsit azért elgondolkodtam, hogy vajon tényleg mennyire lehet ismert a műsor, amiben szerepel… A sok nyafogásának, hisztijének és gyerekes viselkedésének köszönhetően egyszerűen ellenszenvessé vált. Egyszerűen idegesített, ahogy az is, hogy állandóan a szerelemről hadovál, de közben egyik pillanatban azon hisztizik, hogy ő nem dobja oda magát csak úgy valakinek, a következő pillanatban meg azon, hogy a másik meg se tapizza, vagy éppen simán odadobja magát. Ennek köszönhetően azért nem voltam biztos abban, hogy nem mást keresett-e elsődlegesen inkább…

Sajnálom, hogy még se tudott megnyerni, pedig igazán jónak tűnt az alaptörténet és az írónő stílusa is jó, de valahogy ez a történet számomra nagyon gyenge és semmilyen lett.

– EladóLány?
Hátrafordulok, lehet, hogy kicsit gyorsan, mert meg kell kapaszkodnom, nehogy leessek a székről.
– HokisSrác? – Nem látom a pasi szemét. A mellbimbója magasságában lehetek, megigézve bámulom a széles és izmos mellkasát. Azta! Forróság fut végig a tarkómon, tudom, hogy ez nem a whisky, hanem a kigyúrt mellkas hatása. Hát ez meg mi… csak nem a mellizma? Milyen szálkás, nagy és kívánatos, huh! Kíváncsiságtól fűtve böködöm meg. Amikor az ujjam visszapattan róla, halkan felkacagok. – Izom! – dünnyögöm az orrom alatt.
Hát ez nagyon fincsi! HokisSrác szendvicszabálás helyett inkább a konditeremben izzad.

Kapcsolódó szócikkek: Hayden Holmes · Noely Clark
Dóri_Margit P>!

„Gondolatban a cipőm lelkére kötöm, hogy ne álljon szóba idegenekkel, és tartsa
készenlétben a sarkát.”

Könyvmolyocska1 >!

– És milyen az igazi éned?
Félrebillentett fejjel, csücsörítve fontolgatom a választ.
– Egy hétköznapi lány, aki imádja Tom Hankset, minden jóban benne van, és inkább ropogtat nachost egy hokimeccsen, mint hogy chardonnay-t kortyolgasson az operában.

Kapcsolódó szócikkek: Tom Hanks
Könyvmolyocska1 >!

– És milyen férfit keresel?
Mély levegőt veszek, és egyenesen a kamerába nézek.
– Olyat, akivel összebújva nézhetünk egy klasszikus romantikus filmet a kanapén. Olyat, aki kibillent a komfortzónámból. Olyat, aki mindenkivel tisztelettudó és udvarias, de egy hokimeccsen simán leordítja a bíró fejét, miközben ököllel üti az üvegfalat. Nem kell, hogy mindenben egyformák legyünk, az úgyis lehetetlen.

Könyvmolyocska1 >!

A körülöttünk élő emberek formálnak bennünket, és én még távolról sem nevezném magam kiforrott egyéniségnek.

Könyvmolyképző KU>!

– Nézzük csak, felhasználónév WindsorCsomó, barna haj, barna szem. Százkilencven centi magas, és A típusú személyiséggel rendelkezik.
– Vagyis análisan fixált – forgatja a szemét Dylan. – Chad is A típusú személyiség, képzelheted, mekkora főnyeremény.
– Az A típusú személyiség nagyon vonzó. – Ahogy a barna haj és a barna szem is. Magas, sötét hajú, jóképű, mi kell még? Jó, azt még nem tudhatom, hogy jóképű-e, de feltételezem, hogy az. Végigolvasom a profilt. – Allergiás az ananászra, egyszer volt egy Ananász nevű macskája, és a kedvenc színésze… Tom Hanks! – sikítom. – Tom Hanks a kedvenc színésze. De király!
Enyhe önelégültség suhan át Dylan arcán.
– Legalább van egy közös pont. Ez az ananász téma viszont elég zavaros. Először is, ki a frász allergiás az ananászra? Most a gyümölcsre gondol vagy a halott macskájára? Agyrém, nem?

Kapcsolódó szócikkek: Dylan · Noely Clark
Könyvmolyképző KU>!

– Sziasztok, Noely Clark vagyok, a Jó reggelt, Malibu! műsorvezetője. Mint tudjátok, szingli vagyok és társat keresek. Huszonhét éves nőként, rengeteg balul sikerült kapcsolattal, egyéjszakás kalanddal és randival a hátam mögött, úgy érzem, megértem a változásra. Olyan programra vágyom, ahol nem a celebségem a legfőbb téma, ahol önmagam lehetek, és nem kell úgy viselkednem, mint a tévében.

AJóLázadó
Áttanulmányozom a profilt. Nem sok minden derül ki belőle; a pasi kalandvágyó, szereti a házi készítésű brownie-t, és ha csak teheti, jótékonykodik.
Érdekes, de ami még ennél is érdekesebb, az a profil-emoji. Egy motor, ami szöges ellentétben áll az Öltönyös világával, szóval a lehető legideálisabb. Még most sem értem, hogyan ábrándulhat ki belőlem ilyen gyorsan valaki, aki korábban kerek perec megmondta, miféle tervei vannak velem. Virágot küldött. Meg villanykörtét. Felébresztette bennem a reményt.

nypiro P>!

A szingliség jó buli… egy darabig. De aztán eljön az idő, amikor az ember már cinkostársra vágyik, valakire, akihez jó hazamenni, aki mellett jó felébredni. Valakire, aki örül a sikereidnek, és támogat, amikor bajban vagy. És amikor a saját szemeddel látod, hogy igenis létezik ilyen kapcsolat… Logikus, hogy megjön hozzá a kedved.

Kapcsolódó szócikkek: Noely Clark
Aninaa P>!

A ribancos énemet erősítendő, amit egyébként egyre testhezállóbbnak érzek, átlátszó alsóneműt vettem fel, hogy Beck egy kis ízelítőt kaphasson belőlem. Fel akartam csigázni az érdeklődését, de azért nem tárulkoztam ki teljesen, elvégre úrinő vagyok.

Kapcsolódó szócikkek: Noely Clark