Vágy ​és szerelem (Vágy-trilógia 3.) 447 csillagozás

Meghan March: Vágy és szerelem

Imádom ezeket a szavakat.
Ő az enyém, és ha azt hiszi, hagyni fogom, hogy elszaladjon, és nem találom meg, hogy visszahozzam oda, ahová tartozik – hozzám – akkor bizony nagyon téved.
Mert én övön alul is ütök, ha arról van szó, hogy boldogan éljünk, amíg meg nem halunk.

A Vágy és szerelem a Vágy-trilógia befejező része, a Vágy és hatalom és a Vágy és kétség után érdemes olvasni.

Meghan March erős, érzéki nőkről ír és mocskos szájú alfahímekről, akiket térdre kényszerítenek. Impulzív és kedélyes, és senkitől nem kér bocsánatot, amiért imád pikáns dolgokat írni. Erotikus regényei Amerikában hatalmas sikert aratnak, és minden bizonnyal a hazai olvasók kedvence is lesz.

Eredeti megjelenés éve: 2016

Álomgyár, Budapest, 2022
Álomgyár, Budapest, 2021
Álomgyár, Budapest, 2020

Creighton Karas · Holly Wix

Simon_Ziti>!

Olvastatja magát. Szórakoztató.
DE úgy érzem bizonyos részek felett nagyon könnyen átléptünk, míg mások kaptak szükségesnél nagyobb figyelmet. S kedvenceim a happy end-ek, s hajlamos vagyok miatta elfelejteni a negatívumokat, de az idén szigorú leszek. :)))

MissFortune>!
Meghan March: Vágy és szerelem

Remek befejezése volt a trilógiának. Ez a rész lett a legjobb, még olvastam volna róluk bővebben.
Nagyon sok dologról lehullt a lepel ebben a kötetben. Például teljes meglepetésként ért, hogy Crey spoiler
A 2. kötetnek elég rosszul lett vége, szóval nagyon boldog voltam, mert az író nem húzta el, hanem már a legelején megoldódott a probléma. Nagyon jó volt arról olvasni, ahogy Holly visszatért a gyökereihez. Ugyan az előző kötetben nem kedveltem annyira, ebben a részben már jobban szimpatizáltam vele.
Érdekes, mert ez a sorozat biztos nem akadt volna a kezembe, ha nincs egy kihívás, melynek a listáján rajta van. Nem bántam meg. :)

Szandi_olvas>!
Meghan March: Vágy és szerelem

Egyszerűen imádtam, örülök, hogy a gond már a történet elején megoldódott és nem húzta el az írónő. Nem nagyon szerettem volna egy érzelmi hullámvasútra felülni és nem is kellett. Aranyos történet volt, ahol végre egy olyan pasi volt aki mindent megtett a szerelméért és végre az is érte.

Meghan March: Vágy és szerelem

Crey most már imádja feleségét. Végre mer változtatni az életén. Holly végre most már nem menekül el a problémák elől. A humor még jobb lett. Holly anyja nem lepett meg. Még bennem is lett egy pici remény, hogy megváltozott, de sajnos nem. Nem számítottam a fordulatra, spoiler, ami nem lett jól megoldva. Az epilógus nagyon tetszett.

Unicooorn P>!
Meghan March: Vágy és szerelem

Ez a rész is újraolvasás volt, de nem igazán emlékeztem a végére, sőt nem is így…
Nagyon nagyon vegyes érzések kavarogtak bennem.
Az elején kicsit kiakasztott Holly, főleg hogy már megint meglógott, vagyis az ellógásával kezdődött a könyv, Karas-t pedig egyre jobban kedveltem.
Aztán nem is tudom mi változott de Holly megint szimpatikus lett, Karas pedig még jobban a szívembe lopta magát.
Néha itt is úgy éreztem Karas sokkal többet tesz a kapcsolatukba, és végre oda jutottunk hogy nem fél végre kimutatni az érzelmeit,de közben mégis megmaradt annak a domináns, parancsolgató, seggf@j-nek akit imádtam.
És végre eljutottunk oda hogy a „kedves” feleség végreeeee hozzá menekül nem pedig előle.
Tuti velem van a baj de valahogy itt sem zavart az erotikus jelenetek sokasága, sem a csúnya beszéd amit általában még én is indokolatlannak tartottam, de Karas jött és tarolt teljes vállszélességgel. ☺️☺️☺️
A végére volt azért egy kis csavar benne amit nem igazán gondoltam annyira könyvbe illőnek spoiler de azért nem volt rossz.
Biztos még újraolvasós lesz ha tömény „pornóra” vágyom. ☺️☺️☺️
A befejezést viszont még olvastam volna szívesen.

csillagka>!
Meghan March: Vágy és szerelem

Tegnap beugrott ez a sorozat nem is vázlat, hanem forgatókönyv.
Meghan olyan könyvet írt amit már nem kell átszerkeszteni, ha megszeretnék rendezni, ügyes :) két legyet egy csapásra. (filmen simán megnézném)
Szóval a harmadik rész, felgyorsulnak az események, Holly is megtalálja a helyét az új világában. Nagyon tetszenek a mellékszereplők, persze csak addig a pontig ameddig nem állok értetlenül, hogy hol voltak idáig, miért nem akkor segítettek amikor Hollynak sokkal nagyobb szüksége lett volna rá. Creiget bírom, az a kicsiny maffia szál még érdekesebbé tette az egészet.
Sorozatról általánosságban nem fog változni a véleményem, ez ebben a formában nekem kevés, bizonyos lehúzás szagot érzek a levegőben, egy jó ötlet nem jelenhet meg egy könyvben, abból hármat írunk és reménykedünk az igazi nagy pénzt hozó filmes adaptációban. Igazi múlt századeleji pesti kávéházi tollnok érzés, a nagyjaink is inkább színdarabot írtak 2-3 jelenetből, mert egy könyvbe több kellett és nem is fizetett olyan jól.

ZCsilla>!

Pfff…
Nem értem. Ez egy trilógia befejező része, de mégsem történt benne semmi különleges. Vagy ami annak is számít, az meg felületes volt.

Nagyon sajnálom, hogy az első részt nem sikerült felülmúlnia az írónőnek. Úgy érezem, hogy a második és a harmadik rész teljesen felesleges volt, ezt a történetet egy könyvbe meg lehetett volna írni.

molybarby>!
Meghan March: Vágy és szerelem

Nem valami hatalmas írás, inkább csak egy szösszenet. Nekem kicsit túl gyorsan haladtak benne az események és végén ez a spoiler. Én csak mosolyogni tudtam rajta. Olyan volt, mintha az írónő nem tudta volna hogyan befejezni a sztorit ezért bedobta ezt. Mert miért ne? Szexből bőven van mennyiség, pedig a könyv még 250 oldal sincs. Azért a végére végre megkapjuk a boldog befejezést és ez számít. Egy olvasásra jó volt. :)

Meghan March: Vágy és szerelem

Sokkal mozgalmasabb volt, főleg az első részhez képest!

Végre! Holly nem futott el, legalábbis nem Creighton elől, hanem hozzá. Ez nagyon tetszett. Az előző részhez képest a kötet – és a trilógia is – szerintem egy jó és méltó lezárást kapott. Bár, kicsit olyan, mintha az írónő a könyv végére, azaz az utolsó olyan 60 oldalra sűrített volna bele minden izgalmat és csavart. Az egész könyv vége teljesen más fordulatot vett, mint azt én az elején gondoltam volna.

A szereplők rengeteget változtak az első részhez képest, és ez nagyon tetszett. Creighton, végre megtanult tiszta szívből szeretni, és szerintem irtó cuki volt. :D
Holly pedig – mint az előbb is írtam – végre nem elfut a problémák elől, hanem megoldja a férjével. Bemutatta azt a trilógia, ahogyan egy fiatal, szegény lány megvalósítja az álmait. Nagyon tetszett.

spoiler

Damon már eddig sem volt nekem szimpatikus, deitt aztán tényleg bemutatta, hogy mennyire csak a gyász jár a fejében. spoiler

Aztan ott van az a titok, amit Damon undokul Creighton fejéhez vág. Na, ezen aztán nagyokat pislogtam! spoiler

Úgyhogy, ez. A könyv tartogatott izgalmakat, nekem tetszett. Biztos fogok még az írónőtől olvasni.

Ács_Milán>!
Meghan March: Vágy és szerelem

„Azt hittem, mindenem megvan. Aztán találkoztam veled. Csak ettől fogva igaz, hogy mindenem megvan…”

Na kérem, erről van szó! Végre visszatért az első részben már megismert stílus!
Ez a rész ugyan már nagyon átment a csöpögős romantikába, de egyáltalán nem bántam, mert a rózsaszín felhők között azért perzselő ágyjelentekből és Creighton már jól megismert mocskos szájából sem volt hiány. Ezek azok, amiket a második részben hiányoltam.
Cselekmény ugyan ebben a részben sem volt túlzottan, de erotikából legalább nem volt hiány.
A történet végét egy kicsit összecsapottnak éreztem, mert a befejezés előtt 20 oldallal kiderült dolog elég kidolgozatlan volt számomra. Ezt vagy kihagyta volna az írónő a történetből vagy egy kicsit részletesebb lehetett volna.
Ami viszont plusz információ főhősünkről! spoiler spoiler

fruzsi829>!

Azt hittem, mindenem megvan. Aztán találkoztam veled. Csak ettől fogva igaz, hogy mindenem megvan.

Viktória_Erdei P>!

– Örülnék, ha taníthatnék neked valamit – mondja.
Lehajolok, és a fülébe súgom:
– Már tanítottál. Megtanítottál igazán szeretni.

93. oldal, 9. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: szeretet
hobor_ria >!

Ahogy a székben ringatózom Nagyi tornácán és a napfelkeltét nézem, hálát adok mindenért, amit kaptam.

154. oldal, Holly

Viktória_Erdei P>!

Miért olyan bonyolult a szerelem?

160. oldal, 17. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: szerelem
fruzsi829>!

Nem hittem a sorsban, míg nem találkoztam veled. Most viszont képtelen vagyok másnak tulajdonítani ezt az egészet.

Viktória_Erdei P>!

[…] Az igaz szerelmed lesz a legértékesebb dolog, amit valaha is kaptam.

82. oldal, 7. fejezet

hobor_ria >!

Hirtelen mosolyogni támad kedvem, és felcsillan egy halvány remény.

51. oldal, Holly

hobor_ria >!

Csodás látni, mennyit változott a férjem karácsony óta.

219. oldal, Holly

hobor_ria >!

Gyűlölöm az érzést, hogy mégsem vagyok elég jó. Ráadásul én sulykolom magamba ezt a gondolatot.

32. oldal, Holly

hobor_ria >!

– Nem hittem a sorsban, míg nem találkoztam veled.

109. oldal, Holly