The ​Fight for Forever (Legend Trilogy 3.) 3 csillagozás

Meghan March: The Fight for Forever Meghan March: The Fight for Forever

You can only keep what you can protect.

That’s all I’ve ever known. It’s the way I’ve lived my life.

Now, everything I never knew I needed is at risk, and I’m not letting anyone take it from me.

I won’t let anyone take her from me.

They say love is a battlefield, so I’m ready for war.

This time, it’s the fight for forever.

Eredeti megjelenés éve: 2020

ASIN: B08175VWCP · Felolvasta: Joe Arden, Erin Mallon
306 oldal · ASIN: B07Y8QPX41
puhatáblás · ISBN: 9781943796359 · ASIN: 1943796351

Kalács85>!
Meghan March: The Fight for Forever

Az egész sorozatot egyben értékelem, mert nagyon összefonódik. Lényegében egy könyv csak három részre vágva. Egy stabil folyású regény, nagy meglepetésekkel, fordulatokkal ugyan nem szolgál, de így is fenn tartja az érdeklődést. Azért kicsit többet vártam volna tőle, mert potenciál bőven maradt. Az izgalmas részek nekem túl gyorsan le lettek zavarva.
A két szereplő semmi extra. Kicsit zavart h Gabe ekkora feneket kerített annak, hogy ki honnan jött és mennyi pénze van, de aztán ezen is sikerült szerencsére átlépni.
Szóval nekem kicsit semmilyen volt, de azért jó könyv.

PZ04>!
Meghan March: The Fight for Forever

Meghan March fantasztikusan tud írni, ha akar. De az is lehet, hogy sokszor kiadói nyomás helyeződik rá, hogy le kell adni a kéziratot.
Lassan azt érzem az egyetlen változtatás, hogy éppen ki a gazdag, ki a nehéz sorsú/árva, egy illegális oldalon álló lehetőleg pasi, kicserélhető nők.
Pedig tetszett volna, ha tényleg hangsúlyt kap a szociális, neveltetésbeli különbség esetleg jobban az underground fight. Az akciójeleneteket feleleslegesnek és elcsépeltnek éreztem. A zaklató teljesen felesleges volt. Egyedül azt tudnám kiemelni, hogy nem akarta a végén a két főszereplőt mindenkinél okosabbnak feltűntetni, hagyta hibázni, elszámítani magukat. Nekem a Scarlett apja vonal is befejezetlennek tűnt, az ex pasival is lehetett volna valami rendes lezárás. Illetve Scarlett apjának gondolatai, motivációjának jobb megismerése hiányzott.
Ha M. M. összeszedi magát Scarlett húga remek történetét kaphatna. Illetve nem értem, hogy miért kell szinte beleerőszakolni utalásokat, szereplőket a maga világába és ezáltal mintha minden könyve egy másik spin offja lenne.
Ettől függetlenül, M. M. a zsánerében az egyik legkönnyedebben és legolvashatóbban író hölgy, aki fantasztikusan megérintő jelenetekre képes, ha a minőségre és nem a mennyiségre koncentrál.