Ruthless ​King (Mount Trilogy 1.) 7 csillagozás

Meghan March: Ruthless King Meghan March: Ruthless King

New Orleans belongs to me.
You don’t know my name, but I control everything you see—and all the things you don’t.
My reach knows no bounds, and my demands are always met.
I didn’t need to loan money to a failing family distillery, but it amuses me to have them in my debt.
To have her in my debt.
She doesn’t know she caught my attention.
She should’ve been more careful.
I’m going to own her. Consume her. Maybe even keep her.
It’s time to collect what I’m owed.
Keira Kilgore, you’re now the property of Lachlan Mount.

Eredeti megjelenés éve: 2017

ASIN: B076CTGC5Y · Felolvasta: Grace Grant, Joe Arden
252 oldal · ASIN: B07289YG43
250 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781943796014

pinkprincessreads>!
Meghan March: Ruthless King

Mr. Mounttal csak jó könyvek íródnak. Csábulj el te is!

Két évvel ezelőtt olvastam először a Mr. Mount bűnös élete című sorozatot, amit már akkoriban is nagyon imádtam, viszont csak egy hónapja jöttem rá, hogy anno nem írtam róla ajánlót. Szóval pár héttel ezelőtt újra belevetettem magam New Orleans bűnös világába és mit ne mondjak, még mindig imádom.

Kierra mindennapjait családi öröksége megóvása, felvirágoztatása teszi ki, hiszen nőként, szinte segítség nélkül egyedül vezeti a családi whiskey gyárat. Ha ez alapvetően nem is lenne elég nagy falat neki, hirtelen felbukkan az életében a kegyetlenségeiről elhíresült Lachlan Mount, hogy behajtsa a tartozást. Vajon ki adósította el Kierrát és mennyivel? Hogyan fogja ezt a tartozást visszafizetni, ha még az üzlet se megy valami fényesen? Van kiút ebből a sötét lélekvesztőből vagy Kierrát is fel fogja emészteni a város sötét oldala? Milyen bonyodalmakat eredményez, ha Kierra a gyűlöleten kívül mást is elkezd érezni Mount iránt?

Ha te is szereted a maffia szálakkal átszőtt, picit beteg, de mégis vérpezsdítő történeteket, akkor ez a sorozat garantáltan téged is magába fog szippantani. Talán annyi tanácsot még adok neked, hogy rögtön szerezd be az egész sorozatot, mert az első rész elolvasása után garantáltan izgatott leszel, hogy belekezdhess a folytatásba.

Mount Trilogy sorozat · Összehasonlítás