Bűn ​és élvezet (Bűn 1.) 184 csillagozás

„Magával ​ragadó, romantikus és pokolian szexi.” Harlequin Junkie
„Fordulatos, izgalmas és elbűvölő.” Iconic Reads

A szenvedélynek nem parancsolhatsz!
Egy Riscoff és egy Gable soha nem lehet együtt boldog. Családjaink viszálykodása már-már legenda.
Tíz évvel ezelőtt Whitney Gable teljesen letaglózott a hosszú lábával és az álomszép kék szemével. Akkor nem tudtam a nevét, és nem is érdekelt. Csak azt tudtam, hogy kell nekem ez a nő. És ahogy egy, a származásához méltó Riscofftól elvárható, megszereztem,
amit akartam. Úgy lángoltunk együtt, akár egy máglya, amíg hozzá nem ment egy
másik fickóhoz.
Gyűlöl engem. Van is miért, hisz felszólaltam az esküvőjén, hogy ellenzem a házasságát. Most otthon van, de már nincs gyűrű az ujján. Azt mondják, egy Riscoff és egy Gable soha nem lehet boldog együtt. De én még nem végeztem Whitney Gable-lel.

Meghan March, a New York Times, a Wall Street Journal és a USA Today bestsellerszerzője ismét… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2018

236 oldal · ISBN: 9786156067739 · Fordította: Goitein Veronika
236 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786156067722 · Fordította: Goitein Veronika
236 oldal · ISBN: 9786156067739 · Fordította: Goitein Veronika

Kate20>!
Meghan March: Bűn és élvezet

Hát ez nagy csalódás volt. Szeretem Meghan stílusát, de itt annyira csenevész írásmóddal kellett szembesülnöm, hogy az elszomorító volt. A karakterek kidolgozatlanok, csakúgy mint a történet. Klisés minden második oldalon. Értékeltem, hogy egyfajta Rómeó – Júlia helyzetet akart teremteni, de nagyon nem jól lett kivitelezve ez az alapvető, lényegi rész.
Nem is tudom mit mondjak még, a csattanó lagymataggá sikeredett, és nem biztos hogy tovább fogom olvasni, mert nem igazán keltette fel a további 2 könyv az érdeklődésemet.

Meghan March: Bűn és élvezet

Kezdem megint a szokásos mondókámmal.
Miért????
Miért nem maradhat az eredeti borító????
Az írónő könyveinek a magyar borítói szinte mind „egy kaptafára készülnek.”
Lasan már nem foglalkozom a borítókkal…..

Whitney nagyon megosztó személyiség lett számomra.
Először is nem értem miért mindíg magát hibáztatta mindenért bármi történt.
Miért hagyta hogy mindenki „bántsa” és átgázoljon rajta???
Nem mondanám hogy kiállt magáért.
És azt sem értettem hogy miért mindíg csak Lincoln-al szemben tudott csak „ellenállást” mutatni és megmondani a tutit????
Szinte ő volt az egyedüli aki törődött vele,es pont őt lökte el magától mindíg.
Ezzel kezdett az idegeimre menni.

LincolnLincolnLincoln ❤❤❤
Ha azt mondom hogy az első pár oldal után megnyert magának,nem túlzok.
Tetszett az a vonzalom aki kialakult közöttük.
Tetszett hogy kimutatta az érzéseit,és mindíg kimondta amit gondolt.
Nem fogom sajnálni azért mert dúsgazdag,viszont abban nagyon is igaza volt hogy hiába van meg mindene ami kézzel fogható,pénzért kapható,ha ezek mégsem teszik boldoggá.
Kicsit kezdett az idegeimre menni ez a „családi viszály.”
A végén teljesen padlót fogtam.
Gondoltam hogy lesz benne csavar mert mindíg van és a legnagyobbat mindíg a végére hagyja az írónő.
Összességében szerettem a történetet,az erotikus részek sokat nyomtak a latba.
Tűkön ülve várom a folytatást mint mindíg.❤❤❤❤❤
De szőrös szívű leszek és csak 4 csillagot adok,valami most hiányzott nekem.

Hópárduc P>!
Meghan March: Bűn és élvezet

Természetesen már megint függővég!!!! :)
A könyv gyorsan és könnyen olvasható, haladós.
Viszont túl sok minden nem derült ki az első részben. Kevés információhoz jutottunk, mind a szereplőkről, mind a történésekről.
A múlt és a jelen történései váltakoznak egy-egy fejezetben, így egy kicsit kapkodósnak tűnik.
A szereplők egyenlőre még se nem szimpatikusak, se nem ellenszenvesek. Ahhoz kevés az információ.
Remélem a következő részben több minden kiderül róluk. :)
Váltott szemszög jó. :)

Trice29 P>!
Meghan March: Bűn és élvezet

Ugyanaz a gondom, ami a többi sorozattal is. Tetszenek a szereplők, jó a kidolgozás, de!
Megint 3 részre lesz bontva az, ami egy könyvben kiemelkedően jó lenne, kár érte.
Szóval tetszik a szituáció, jók a szereplők, de nagyon kevés ez a történet mennyiség egy kötethez. Mindenképpen kiolvasom a sorozatot, mert jó, de nem kellene így felszabdalni.

Ács_Milán>!
Meghan March: Bűn és élvezet

Ismét az egyik legfőbb gondom, hogy nagyon rövid a regény. Simán elég lett volna ezt a történetet két részre bontania az írónőnek.
A fentiekből kifolyólag nem is lehet túl nagy durranásra számítani egy-egy ilyen részben.
És itt a következő problémám… A kicsivel több, mint 200 oldalban túl kevés információt kaptam. Nekem sajnos ez az oldalszám nem volt elég arra, hogy megismerjem normálisan a főszereplőket. Sem Lincoln, sem Whitney az eddigiek alapján nem igazán nyerte el a szimpátiám, ugyan bízom benne, hogy ez a következő rész olvasása után valamelyest változni fog.
Ráadásul túlzottan sokszor váltakoztak a múlt és jelen eseményei. Nagyon rövid fejezetekből épült fel a mű. Mire valamicskét sikerül megtudni az adott részből, a következő oldalon már ugrunk is vissza a múltba, vagy előre a jelenbe.
Ami igazán pozitívum, hogy gyorsan és könnyen olvasható a történet.
Ugyan elég gyengén indul a sorozat, de mindenképpen tovább fogom olvasni, mert először is, természetesen függővéges, másodsorban pedig bízom abban, hogy a következő rész több meglepetést tartogat, mint amit itt olvashattam.

Könyvpillangó92_εïз>!

Atyaúristen! Hűűha…
Szóhoz sem jutok. Nem találom a szavakat a könyv elolvasása után. Egyszerűen fantasztikus volt, sőt annál is jobb. Csodálatos! ♥ Szerelmetes, tele szenvedéllyel, izgalommal, ellenségeskedéssel.. Családok egymás elelne, ősidők óta gyűlölik egymást.. Már az elején a Rómeó és Júlia jutott eszembe róla :)
Alig várom, hogy a következő részt olvassam. Tökéletes befejezés. Mikor azt hinné az olvasó, hogy minden rendben lesz.. De mégsem. :)
IMÁDTAM MINDEN OLDALÁT A KÖNYVNEK! ♥

Meghan March: Bűn és élvezet

Szeritnem ez a könyv merőben más volt, mint az a két trilógia amit az írónőtől én eddig olvastam.

Én már úgy kezdek neki Meghan könyveinek, hogy nem olvasok fülszöveget, azt tudom, hogy erős női karakterekkel és mocskos szájú alfahímekkel dolgozik, akik többnyire közel állnak a maffiához, vagy legalábbis pénzesek. Ezek jellemezték számomra a Vágy illetve a Mr. Mount bűnös élete trilógiákat. Úgyhogy ezekre számítve, úgy gondoltam ez a könyv is ilyen lesz. De tévedtem. Itt nem volt maffia, nem volt gyilkosság vagy hasonlók. Teljesen meglepett, de itt a hangsúly a két család közötti gyűlöleten és a pénzen volt.
Azonban azt kell, hogy mondjam, hogy tetszett az írónő részéről ez a váltás.

Whitney egy talpraesett női karakter, akinek semmi nem jön össze – annyira átéreztem :D. Lincoln meg egy gazdag, jóképú férfi, aki tesz arra, hogy mit mondanak mások. Nekem szimpatikus volt Lincoln karaktere, de nagy kedvencem mégis Tücsök_ volt. Sokat tudtam az ő karakterén mosolyogni.
Ez a lezárás meg mi volt? Jó, jó! Megszokhattam volna már az írónőtől, hogy mindig úgy érnek véget a könyvei, hogy keresed a folytatást, de nincs több oldal. Én is így éreztem, de akkoris :(

Összességében tetszett, szerintem egy jó kis kikapcsólódás volt és biztosan folytatni fogom a trilógiát is, kiváncsi vagyok mik lesznek itt még.

Edina79>!
Meghan March: Bűn és élvezet

Bajban vagyok és gondolom sokan nem fognak velem egyet érteni,de….
Nagyon nehezen haladtam ezzel a résszel és ez nem jellemző az írónő eddigi,általam olvasott könyveire. Nem azzal volt a problémám,hogy az időben ugráltunk,hiszen szeretem az olyan könyveket,amikben így ismerhetjük meg a múlt történéseit,hanem konkrétan a könyv rövidsége miatt szinte meg sem ismerhetjük normálisan a szereplőket,a cselekmény nem tudott kibontakozni….Miért kellett 3 részre osztani? Miért nem lehetett 2 részben kiadni??
A függővég miatt tovább fogom a sorozatot olvasni,mert ezek ellenére kívancsi vagyok a történet végére. :-)

Paulina_Sándorné P>!
Meghan March: Bűn és élvezet

Könnyen olvasható, haladós történet. Modern kori Rómeó és Júlia. Szeretem ilyen történeteket. Lincoln nem semmi pasas, bírtam őt. Imádtam a kémiát közte és Whitney között. Whitney nem semmi lány, jó sok rossz dolgon ment keresztül. Az exe egy igazi köcsög pasas, jó helyen van, ahol már van. Az unokahúgát, Tücsköt nagyon bírtam, haláli egy csaj. Bírom a vőlegényét is. A két öregúr nem semmi, ahogy lövöldöznek egymásra. :-) Komolyan szorítok Lincoln-nak és Whitney-nek. Lincoln öccse egy nagy szarkavaró.

nagydianagloria>!
Meghan March: Bűn és élvezet

Eléggé könnyed kis olvasmány volt.
Nekem tetszett, az ide-oda ugrálás az időben, így megismerhettünk sok mindent a szereplők múltjából. Bár néha túl gyorsak voltak a váltások.
A könyv maga nem lett a kedvencem, de a függővég miatt kíváncsian várom a következő részt.

Unicooorn P>!

– Hát nem erről szól az élet? Hogy harcoljunk azért, amiért érdemes? És mi másért lenne érdemes küzdeni leginkább, mint azért, aki boldoggá tesz nap mint nap?

hobor_ria>!

– Tudod, hogy bármikor kikaparom a szemét, ha szemét.

Bookaholic77 >!

A múltat nem változtathatom meg, de az biztos, hogy nem engedem megismétlődni.

Unicooorn P>!

– Hunt, jobb lesz, ha megtanítod a menyasszonyodat vezetni – mondom, és a tekintetem követi a furgont.
Hunter felnevet. – Nem kell. Én így is imádom. Tiszta őrült a csaj. De tényleg jobb lesz, ha veszek neki egy biztonságosabb kocsit.
Kérdőn nézek a legjobb barátomra. – Tankot?
Elvigyorodik. – Nem is rossz ötlet. Majd utánajárok.

krisztin1>!

Milyen különös, hogy néha egy szokatlan döntés megváltoztatja az egész életet.

Hazudtam.
Sosem lesz tök mindegy.
Sosem felejtem el a lányt, aki összetörte a szívemet, és mindent megváltoztatott.

hobor_ria>!

– Te különleges vagy. Kivételes. A legcsodálatosabb nő, akit ismerek.

hobor_ria>!

Szorosan tartottam, nem akartam elengedni. Nem akartam feladni.

hobor_ria>!

– Édeseim, csak jót akarok nektek. Mindig a legjobbat. Most végre mind együtt vagyunk, és a Gable családban az összetartás a legnagyobb erő.

Bűn sorozat · Összehasonlítás