A ​Legenda szerelme (Legenda 3.) 92 csillagozás

„Teljesen beszippantott Scarlett és Gabriel története.” – Novel Ground

Harcolok érted…
Csak az a tiéd, amit meg tudsz védeni. Mindig ez volt az életem nagy igazsága, és most is eszerint élek. Csakhogy most minden veszélyben forog, ami fontos nekem, de nem érdekel, nem engedem, hogy bárki elvegye tőlem azt, ami a legdrágább. A szerelmemet nem adom. Azt mondják, szerelemben és háborúban nincs kegyelem. Elhiszem. Ha harc, hát legyen harc. A végsőkig.
Meghan March, a New York Times, a Wall Street Journal és a USA Today bestsellerszerzője a Legenda-trilógia utolsó részében a helyükre illeszti a kirakós darabkáit, és briliáns befejezéssel örvendezteti meg rajongóit.

Eredeti megjelenés éve: 2020

Álomgyár, Budapest, 2021
300 oldal · ISBN: 9789635700288 · Fordította: Goitein Veronika
Álomgyár, Budapest, 2021
300 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635700271 · Fordította: Goitein Veronika

Hópárduc P>!
Meghan March: A Legenda szerelme

Kevesebb csillagot ért ez a kötet nekem, mint a második rész.
Semmi másról nem szólt a könyv, csak a meccsről és a felkészülésről. Valamint arról, hogy a két főszereplő folyamatosan azzal nyugtatta magát, hogy bármi történjék is, megoldják. Amivel nem lett volna baj, de amikor több oldalon keresztül ezt olvasod, akkor valahogy elég.
Szerettem volna többet olvasni a szereplők hátteréről, múltjáról is. (Pl.: Moses is csak idekeveredik és kész)
A végére helyére kerültek a dolgok, de nekem hiányérzetem maradt. Valahogy összecsapottnak éreztem….
Olvasása haladós volt.

Trice29 P>!
Meghan March: A Legenda szerelme

Kicsit túl rózsaszínre sikerült a befejezés, de továbbra is szórakoztató vot.

Paulina_Sándorné P>!
Meghan March: A Legenda szerelme

Jaj, nagyon izgultam értük végig! Bíztam az eredményben. :-) Imádtam a kapcsolatukat, nagyon aranyos párost alkotnak. Tetszett, ahogy Gabe Scar barátnőivel szemben viselkedett. Annyi jó volt, amikor elmentek Q-ékhoz kerti sütögetésre. Jó volt Scarlett belépője. Q és Flynn spoiler annyira cukik voltak. Lököttet imádtam, fantasztikus személyiség. A végén meglepődtem, rá nem gondoltam, hogy ő lehet a troll. A végének örültem.

nagydianagloria>!
Meghan March: A Legenda szerelme

Gyorsan lehetett haladni a könyvvel, de nem azért mert annyira érdekes volt, hanem mert már nagyon túl akartam lenni rajta.
Gyenge sorozat, gyenge szereplők, gyenge történet.

Ficere_Barbara>!
Meghan March: A Legenda szerelme

Hihetetlen volt ez a záró fejezet! Nagyon izgalmas, fordulatos, pörgős volt! Gabriel karaktere egyszerűen zseniális! Scarlettel hihetlen dolgok történtek ebben a részben, nagyon izgultam az ő részein! A befejezés igazán romantikusra sikerült, nekem nagyon tetszett! A történet ezzel a résszel lett kerek egész! Q és Flynn történetéről szívesen olvasnék még, hatalmas páros lenne az övék

Laura_Bakos P>!
Meghan March: A Legenda szerelme

A Legenda szerelmével lezárult a trilógia, és bennem kisebb csalódást hagyott, amikor becsuktam a könyvet. Scarlett szimpatikusabbá vált, de Gabe kissé vesztett a vonzerejéből. A történet cselekménye ugyanolyan érdekes volt, mint az előzményei, de a kidolgozás és a dolgok megoldása teljesen elszúrta. Nem tudtam elhinni, hogy ennyire könnyen megoldódott minden, mert én azt hittem, hogy ennél sokkal nehezebb dolguk lesz.
Kíváncsian várom az írónő további könyveit.

Meghan March: A Legenda szerelme

Ahogy ez eddig volt az Írónő sorozatainál, minden a helyére került♥ Imádtam Gabriel-t, ahogy mindennel megküzdött és mindent legyőzött. Scarlett egy vagány és karakán csajszi lett, akinek méltó helye van egy igazi Legenda mellett♥ Lökött lett off a kedvenc szereplőm a történetben. Ahogy Scarlettel beszélgettek, ahogy Jorie-ról mesélt, illetve a szívmelengető a karnevál volt, istenem…♥ Moses és a végkifejlet vele ismét zseniálisra sikeredett, ahogy a Karas féle csavar is! Nagyon tetszett!!!

Ani249>!
Meghan March: A Legenda szerelme

És a befejezés… Gyorsan olvasható, izgalmas. Vártam még valami csattanót az apunak és az expasinak, ez az egy hiányzott. Ja, és a folytatás Q-val és Flynn-nel. off

Kopácsi_Krisztina I>!
Meghan March: A Legenda szerelme

Sajnos a harmadik rész sem lett a kedvencem! Lassú volt, unalmas, alig történt benne valami, amig meg mégis, az egyáltalán nem tetszett. Egy hatalmas rózsaszín nyáltenger volt, alig vártam, hogy a végére érjek!
Először is a meccs. spoiler, aztán a troll spoiler és végül Moses spoiler
Ez volt az első sorozat az írónőtől és számomra hatalmas csalódás volt! Lehet adok még egy esélyt neki, hátha egy másik sorozatával helyre tudja billenteni a mérleg nyelvét!

Dita_Sterk_van_Ziel P>!
Meghan March: A Legenda szerelme

Ez a rész még egy árnyalattal jobb lett és minden a helyére került. Őszintén szólva szívesen olvastam volna inkább Flynnről és Qról. Ők sokkal érdekesebb karakterek lettek.
Gabe végre egy kicsit összekapta magát. Lökött nagyon aranyos karakter volt végig és a végére még Scarlettet is megkedveltem.A troll kiléte meglepett. Amit nagyon sajnálok és hiányzott valami csavar és bosszú az apján és Chaden. Tetszett a végkifejlet és Moses nagyon kíváncsivá tett, azt hiszem újra kell olvassam pár sorozatát ,hogy tisztába legyek mindenkivel.
Szerencsére azokat a sorozatait imádom az írónőnek. A Legenda sorozatát nem tudom, hogy valaha újra fogom e olvasni, annyira nem fogott meg.

Bookaholic77 >!

Amit megpróbálsz megúszni, az úgyis megtalál. És minden alkalommal nagyobb és veszélyesebb lesz.

Bookaholic77 >!

Sokszor nem tudjuk, hogy mire van szükségünk, amíg nem állunk vele szemtől szemben.

Bookaholic77 >!

Viseld gondját Ms. Priestnek. Egy olyan nő, mint ő, úgy ad értelmet az életednek, ahogy semmi más.

Bookaholic77 >!

„Még nem az vagyok, amire szükséged van, de idővel megtanulom, Katicabogár.”

Bookaholic77 >!

Egy katicás sótartó. Belenyúlok a dobozba, és kicsomagolom a hozzá tartozó katicás borsszórót. Istenem. Kész, ennyi. A felesége akarok lenni.

Ba_Bar P>!

Ba_Bar P>!

– Nagyon régen volt már, hogy valaki megpróbálta megmondani nekem, hogy mit csináljak, kivéve a feleségemet, és a kis terroristánkat, mármint a gyerekünket. Nem nagyon futok már problémákba. És tudod mit? Egy férfinak néha szüksége van egy kis izgalomra, hogy érdekes maradjon az élete.

Bookaholic77 >!

Nem akarom, hogy pajzsnak kelljen lenned, Gabriel. Semmilyen okból sem. Ha van bármi módja annak, hogy meggyőzd Mosest, hogy fogadjon el pénzt, ígérd meg, hogy elfogadod tőlem. Kérlek. Mindig tudok több pénzt keresni. De a világ összes pénzével sem tudnék találni egy másik tökéletes férfit.

Bookaholic77 >!

– Ti csak a gyalogokat tologatjátok, amíg én lejátszom a sakkjátszmát, és mattot adok –

KMReni P>!

„Néha csak krumplira, sóra és olajra van szüksége az embernek.
–  És családra. A család a legjobb fűszer – teszi hozzá Lökött bölcsen.”