A ​Legenda bukása (Legenda 1.) 136 csillagozás

Meghan March: A Legenda bukása

„Ahogy ​olvastam, szinte filmként pergett a cselekmény a szemem előtt. Hibátlan a forgatókönyv, a váratlan fordulatok és a végzetes vonzódás egészen elsöprő.” – Reviews from the Heart

Nem lehetnél az enyém…
Két különböző világból érkeztünk. Én utcakölyökként nőttem fel, ő finom úrilányként egy elefántcsonttoronyban. Engem a puszta erőm tartott életben, ő azonban gyönge, mint a harmat. Soha nem lett volna szabad megismernünk egymást. Soha nem lett volna szabad találkoznunk. De ami történt, megtörtént. A lelkemet is eladnám egyetlen csókjáért. Az ördöggel is szembeszállnék a kacagásáért. Az életemet adnám egyetlen éjszakáért.
Tudom, hogy Scarlett Priestnek semmi keresnivalója a hozzám hasonló férfiak közelében, mégis vonz, mint a mágnes. Ha ő lesz a bukásom, hát elbukom, és boldogan áldozom fel magam.
Meghan March, a New York Times, a Wall Street Journal és a USA Today bestsellerszerzője a letehetetlen Legenda-trilógia első könyvében ismét egy veszélyesen… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2019

Álomgyár, Budapest, 2021
286 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635700233 · Fordította: Goitein Veronika
Álomgyár, Budapest, 2021
286 oldal · ISBN: 9789635700240 · Fordította: Goitein Veronika

Paulina_Sándorné P>!
Meghan March: A Legenda bukása

Azta. Nem semmi történet. Megfogott magának rendesen. Én is megismerkednék Legend-del szívesen. Mázlista nagyon Scarlett. :-) Jó, hogy megszabadult Chad-től, bízom benne, hogy már nem fog bekavarni az életébe, csak simán eltűnik. Scar apját felkötném egy fára. A barátnőit imádtam, nagyon jó fejek. Nagy kedvenc lett Lökött, nagyon aranyos. Gabe múltja érdekes, tetszik, ahová eljutott. Scar boltját megnézném élőben.

bettina_s1997>!
Meghan March: A Legenda bukása

Tobbre szamitottam ettol a konyvtol. Szeretem Meghan irasait de ez konkretan szornyu volt. Vegigszenvedtem, mert kell egy kihivashoz, de egyebkent biztos, hogy abbahagytam volna a 100. Oldal utan. Rengeteg a toltelekszoveg, tul sok haszontalan informacio, aminek semmi ertelme. Atlapoztam a nagy reszet, hogy minel elobb a hasznos reszhez jussak. Nem fogom ujraolvasni, az biztos.
Remelem a kovetkezo reszt lesz ertelme elolvasni, es jobb lesz mint ez.

Meghan March: A Legenda bukása

Talán az a legnagyobb pozitívuma a könyvnek, hogy olvasatta magát. Mindennek ellenére a történet elég gyengécske. A szereplők sem lopták be magukat a szívembe.
Scarlett bármennyire is tagadja az élete felszínes. Minden a külsőségekről szól és, hogy ezt mindenkivel meg is lehessen egyből osztani. Ez a hashtagelős, az életem minden mozzanatát posztolom dolog nem az én világom…
Szeretem ha le van írva a környezet ahol éppen játszódik az aktuális jelenet. Ennél a könyvnél ez nem picit lett túltolva. Volt, hogy már idegesítő volt.
Gabriel-ről pár mondatban összetudnám foglalni, hogy mi az amit megtudtunk. Kevés volt…
Az erotikus címke itt annyit takar, hogy beszélnek a szexről, de a végéig senki nem csinálja. A végén esnek egymásnak, holott volt rá bőven alkalom.
A végére nincsenek szavaim. Gyerekes viselkedés? Igen ez a jó szó. Sőt! A történetben nem egyszer volt ilyen, hogy egyik vagy másik gyererekesen viselkedett. Gabriel sem az a pasi akit várnánk. Megmondom őszintén nekem nem volt elég „pasis”. A gondolatai sem azt tükrözték, hogy ő egy megközelíthetetlen, domináns, erős, volt ketrec harcos.
Lökött volt az akit bírtam, és sokszor megmosolyogtatott.
Remélem a folytatás jobb lesz…

Unicooorn P>!
Meghan March: A Legenda bukása

Szeretem az írónő könyveit,legalábbis eddig szerettem.
Eddig azt az élményt nyújtotta amit vártam….
De mostanában vagy szeretem az adott könyvet vagy sem,köztes állapot nincs.

Te szentséges gatyamadzag…..
Azt hittem ennek sosem lesz vége….
Még ennyi kínlódást pláne férfi részről már rég olvastam…
Olvasási időn is látszik hogy se kedvem,sem pedig a történet nem fogott meg vagy kötött le.

Scarlett
Még az elején szimpatikus is volt.
Egy erős,független nőnek gondoltam.
Aztán meg azt hogy hova tűnt az a határozott nő aki eddig volt?
Nem bírtam követni az eseményeket na nem azért mintha olyan eseménydús lett volna.

Gabriel
Hmmmm hmmm hmmmm…
Vele is bajban vagyok mert azt hittem hogy egy $@!% alfahím aztán annyit beszélgetett a belső hangjával azt hittem megőrülök tőle…
De Scarlett is pontosan ezt csinálta.
Azt már meg sem említem hogy kb az utolsó 10 oldalra sikerült csak azt a BIZONYOS dolgot megejteni…..
Elolvasom a folytatást mert hát miért is ne?
Szeretek szenvedni…XD

Roux egy édes pofa volt…❤
Ő volt a kedvencem,sőt még Lökött is a szívembe lopta magát.❤

Trice29 P>!
Meghan March: A Legenda bukása

Bevezető kötet annak minden buktatójával. A könyv kétharmadáig óvatos ismerkedés. Mire történne végre valami változás jön a függővég. Még szerencse, hogy készültem rá ♥

nagydianagloria>!
Meghan March: A Legenda bukása

Nem igazán fogott meg a történet.
Vagyis magával a történettel igazából semmi baj nem lenne, de a szereplők nagyon nem sikerültek.
Az eleje érdekesen indult, a végére belefáradtam még az olvasásába is.
Mindig van egy kis hiányérzetem az írónő könyveinél, és ez most sem volt másképp.

Beszterczei_Erika>!
Meghan March: A Legenda bukása

Nagyon tetszett és nagyon várom a folytatást ♥
Sok titok és érzelm van a háttérben, amelyből a végére mi is kapunk.
A borító nagyon tetszik, de az eredeti mű borítója jobban tükrözi számomra a könyv tartalmát.
Egy legenda, egy nő, egy klub, egy este….
A mellék karakterek mind mind tetszettek, de a legjobban Lökött.

Ficere_Barbara>!
Meghan March: A Legenda bukása

Nagyon jó felvezetést kaptam, Gábriel és Scarlett történetéből! A történet, a karakterek mind mind nagyon tetszettek , bár az elején picit lassúnak találtam a dolgok alakulását ! Gábriel karakterét már most nagyon szeretem, elképesztő pasi!
Egy ember rablás, egy Legenda egy le nem zárt múlt! Izgatottan állok Neki a történet következő részének, mert ennek így nem lehet vége!

abbywinter I>!
Meghan March: A Legenda bukása

Jajj ez most komoly?? Annyira tudtam, hogy ez lesz.
Egy pasi a titkos, veszélye múltjával és a hercegnő, akinek mégsem tökéletes az élete.
Épp csak elhintett egy-két dolgot az írónő, így gondolom a folytatás majd megadja a válaszokat… mert azért lett egy pár kérdésem.
Jó lesz ez :) Én érzem.

Laura_Bakos P>!
Meghan March: A Legenda bukása

Meghan March trilógiáknál azt vettem észre, hogy az első kötettel jól indít, de olyan függővéggel, hogy izgatottan várd a folytatást, a másodiknál kicsit leül, de a harmadik rész még az elsőnél is jobb, vagy olykor rosszabb.
Ebben a trilógiában Gábriel és Scarlett kapja a nagyobb szerepet, bár a mellékkarakterek is kifejezetten felkeltették a figyelmemet. Kicsit tartottam tőle, hogy olyan lesz, mint a Vágy trilógia, ami sok olvasó szerint egy katasztrófa(köztük vagyok én is), de inkább a Mr. Mount bűnös élete felé vitte a vonalat, és bármennyire nem tudta túlszárnyalni azt, nekem mégis tetszett.
Gabe karaktere nagyon erős, kidolgozott, viszont a hülye döntéseitől néha totálisan megcsapkodtam volna. Előbb cselekedett, mint gondolkodott, ez pedig még nagyobb bajba keverte őt. Mégis, nekem ő lett a legszimpatikusabb.
Scarlett karakterét még az első kötetben nem tudtam hová is kellene tennem, mert róla ugyanolyan véleménnyel voltam, mint a férfiról.
Amikor azt hittem, hogy ennél nem lehet rosszabb, akkor a végével be is bizonyította, hogy igen, valóban lehet rosszabb. Amennyire jól indított az eleje, annyira megviselt a vége. Nagy csattanással zárult, de valahogy nagyobbra számítottam.

L_B_Mariann>!

Mert ha valakinek hinnie kell bennem, az csakis én magam vagyok.

Olyan nincs, hogy „ha” sikerül. Sikerül, és kész

Unicooorn P>!

Bármi is történjen ma este, sosem fogom elfelejteni ezt az érzést.

L_B_Mariann>!

Valamit viszont nem értek. – Hogy a francba szerezte meg a számomat?
Lökött a furgon túloldaláról sandít rám. – Mármint kicsoda?
– Scarlett Priest – felelem, mert semmi okom nincs kertelni.
– Megadtam a barátnőjének. A szép, barna hajú nőnek. Az ő cicijét is megnézném. Nagy cicije van! – Lökött maga elé tartja a kezét, és mutatja, mekkora.

Guminudli P>!

Micsoda vad, gyönyörű férfi! És milyen kár, hogy pont ki akar nyírni.

KMReni P>!

„Szeretem némi abszurditással kezdeni a reggelt. Az élet túl rövid ahhoz, hogy komolyan vegyem. Különben is, mind meghalunk a végén.”

Legenda sorozat · Összehasonlítás