Mia ​karácsonya (A neveletlen hercegnő naplója 6 és 1/2.) 138 csillagozás

Meg Cabot: A neveletlen hercegnő naplója 6 és 1/2. – Mia karácsonya

Mia hercegnő a téli szünetet minden évben Genoviában tölti, Grandmére-rel. Már nagyon várja az idei karácsonyt, mely tökéletesnek ígérkezik: szerelme, Michael és legjobb barátnője, Lilly is vele lesznek. De még egy hercegnő tervei is meghiúsulhatnak, Lilly pedig kénytelen megtanulni a palotában használatos protokoll szabályokat. Miának annyi hivatalos rendezvényen kell részt vennie, hogy nem jut elég ideje Michaellal édes kettesben lenni. De a legnagyobb baj az, hogy fogalma sincs, mivel lepje meg barátját. Vajon lesz elég ideje, hogy rájöjjön: a tökéletes ajándéknak semmi köze a nemzetközi futárszolgálathoz? Megtalálásához az igaz szerelem a legjobb tanácsadó. Bár nem baj, ha van az embernél némi ezüstszínű szalag is…

Eredeti megjelenés éve: 2004

78 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635394401 · Fordította: Bosnyák Viktória

Philipe Renaldo

Adryenne1991>!
Meg Cabot: A neveletlen hercegnő naplója 6 és 1/2. – Mia karácsonya

Megint egy icurka-picurka kötet. Mire belelendülne az ember, már vége is.
Ettől függetlenül szerettem.

Charry>!
Meg Cabot: A neveletlen hercegnő naplója 6 és 1/2. – Mia karácsonya

Nem rajongok a Neveletlen hercegnő naplójáért, de ha már elkezdtem, nagyon szeretném végigolvani a sorozatot. Ez pontosan az a hosszúság amit még én is szívesen elolvasok és majdnem élveztem is. Hogy mennyire reális a kötet az már egy másik kérdés.
Mia és Michael aranyosak együtt, Lillyt viszont még jobban utáltam itt, mint amennyire amúgy szoktam (ez nagy szó, az a csaj a valaha volt legutáltabb könyvszereplőm).

Mariann_Czenema P>!
Meg Cabot: A neveletlen hercegnő naplója 6 és 1/2. – Mia karácsonya

Másodszori olvasmány, ez egy jópofa, könnyed, szórakoztató rész, pláne a macskás mellékszál. :) üdítően sokat tudok röhögni rajta.
Amúgy Miával együtt én is mindig szenvedek azon, h mit vegyek a páromnak karácsonyra, még 17 év után is, szóval teljesen át tudtam érezni a kínjait. (Lily meg megérdemelte, és lol, ez a cetlifüzet, meg az amcsik nagyon jópofák voltak.)
Ez az egyik kedvenc részem a sorozatból :)

Beatrice8>!
Meg Cabot: A neveletlen hercegnő naplója 6 és 1/2. – Mia karácsonya

Jó volt. Rövid volt. Utálom Lilit. Általában a legjobb barátnővel nem szokott komoly bajom lenni, de őt ki nem állhatom. Michaelt szeretem és nagyon szép pár Miával.

Fleur_Rouge_Cerise>!
Meg Cabot: A neveletlen hercegnő naplója 6 és 1/2. – Mia karácsonya

Ha a vége nem lett volna olyan, amilyen talán még jó is lett volna. Mia és Michael kapcsolata annyira életképes, mint egy csiga az autópályán-

roganedina>!
Meg Cabot: A neveletlen hercegnő naplója 6 és 1/2. – Mia karácsonya

Aranyos kis történet volt, de Lillyt nagyon megutáltam. -.- Jópofa könyvecske. :)

Paulina_Sándorné P>!
Meg Cabot: A neveletlen hercegnő naplója 6 és 1/2. – Mia karácsonya

Nem tetszett annyira, mint vártam. Miával és Michael-lel semmi bajom. Őket imádom. Na, de Lilly. Egyszerűen kiakasztott azzal, amit művelt. Mia és Michael aranyosak voltak, amikor kibontották az egymásnak szánt ajándékaikat. :-)

latinta P>!
Meg Cabot: A neveletlen hercegnő naplója 6 és 1/2. – Mia karácsonya

Micsoda kalamajka tudott itt keveredni!
Ráadásul az utolsó pillanatban egy hamisítatlan O. Henry-átiratot is beledolgozott a szerző.

A_albiel>!

9. LÁBKÖRMÖK!!! LEVÁGNI!!! Kezdek úgy kinézni, mint egy rhesus makákó.

SunnyRiver>!

– Nos, ha Nikolaosz görög herceg azt hiszi, hogy ittléte idejére elszállásoljuk a póló póniját, sajnálatos módon csalatkozni fog.

Varga_Szandi>!

Erre már csak kidugta a fejét a papa az újságja mögül.
– Eljegyeztétek egymást?
Homlokán egy totál mély ránc. Muris, hogy eddig még sosem vettem észre. Fogadni mernék, ha bedugok abba a résbe egy pénzérmét, golyórágó esik ki a száján.

Kapcsolódó szócikkek: Philipe Renaldo

A neveletlen hercegnő naplója sorozat · Összehasonlítás