Döntő ​futam 6 csillagozás

Maya Blake: Döntő futam Maya Blake: Döntő futam

A pimasz, ám annál csinosabb autóversenyző lány, Sasha nem hisz a fülének, amikor Marco de Cervantes bejelenti, hogy nem akarja többé látni a csapatában. A Forma–1-es versenyistálló dúsgazdag spanyol tulajdonosa ugyanis azt hiszi, ő a felelős az öccse szerencsétlen balesetéért. Sasha azonban sokkal öntörvényűbb és elszántabb annál, mintsem hogy annyiban hagyja a dolgot. Aztán amikor egy nap megízleli a férfi csókját, rég eltemetett érzések ébrednek benne, és persze azonnal rettegni kezd, nehogy a dolgok ismét kicsússzanak az irányítása alól…

Eredeti cím: The Price of Success

Eredeti megjelenés éve: 2012

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Harlequin Magyarország, Budapest, 2017
96 oldal · ISBN: 9789634481164 · Fordította: Scheer Katalin
Harlequin Magyarország, Budapest, 2017
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634481157 · Fordította: Scheer Katalin

Nekem ez is tetszett.
Utánanéztem, végre egy olyan füzetet olvashattam, ami nem egy sorozat része. Ez hihetetlen! Csodaszámba megy.
A történet igazán üdítő volt. A karakterek néha viszont kiidegeltek. De még így is összességében kellemesen csalódtam benne.

christine I>!
Maya Blake: Döntő futam

Semleges érzéseim vannak a füzettel kapcsolatban, mert bár kikapcsolt, és az alapötlet sem volt olyan rémes, a szereplők nem kimondottan hoztak lázba, néha olyanok voltak, mint két hatalmas betontömb egymás mellett. :)

baba03 P>!
Maya Blake: Döntő futam

Ez sokkal jobb volt, mint az előző füzet, amit olvastam. Jól indult, tetszett az eleje, bár a végére kicsit leült a történet. Marco és Sasha múltja is érdekes, sok olyan dolog bújkált a felszín alatt, ami miatt el tudnék képzelni belőle egy hosszabb történetet is. A vége kicsit gyorsra sikeredett, azok után, ahogy Marco viselkedett én nem bocsátottam volna meg ilyen könnyen.

Dianka>!
Maya Blake: Döntő futam

Hm… az alap sztori tök jó lett volna, de a kivitelezés elég gyenge, összecsapott. Az eleje nagyon jó indult, adott egy temperamentumos, gazdag, jóképű spanyol pasi és egy magányos, elszánt, kedves, céltudatos lány, aki a „férfiak” sportjában akar bizonyítani. A félreértések miatt elég mély ellenszenv van közöttük, de pikk-pukk hirtelen már „puszipajtások”, nagyon hiányzik az átmenet és elég darabos a történet. Marconak és Sashanak is bonyolult, borús múltja van, ki lehetett volna hozni ebből többet is, azért egy kis unaloműzőnek elment.

zuna19>!

– Néha utat kell engedni a fájdalomnak, hogy túljuthassunk rajta. El kell merülnöd benne, egészen addig, míg egyszer csak ki nem vet magából.

– Feketén?
– Sí. Két cukorral.
– Nem gondoltam volna, hogy cukorral issza – nézett rá a lány meglepetten.
– Mert olyan sötét és keserű a lelkem, mint egy méregerős feketekávé?
– Hát, nem én mondtam – vonta meg a vállát Sasha.