Vénuszdombi ​mesék 138 csillagozás

Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Kizárólag ​18 éven felülieknek!

Izgalmas kalandtúra a romantikus erotika világába azoknak, akik forrón szeretik. Ha valaki kézbe veszi Maya Banks könyvét, egy dologban biztos lehet: a pulzusa már az első oldal után felgyorsul, és másnapra sem csillapodik. Az írónő kimeríthetetlen fantáziával teremti meg az erotikus hangulatot, mindenki másnál jobban ért hozzá, milyen formák, ízek, illatok, hangok kellenek ahhoz, hogy egy jelenet igazán izgató legyen..

Akadnak olyanok is, akik szerint be kellene tiltani a Banks-regényeket, mert tüzes jelenetei és a felgyorsult lélegzetű olvasók hőtermelése elősegíti a globális felmelegedést.
„Kit pajkosan mosolygott, mint akit csiklandoz az ördög. Simogatta Mac izmos mellkasát, majd keze letévedt feszes hasára. A férfi olyan volt, akár egy kőszikla.
A lány keze még lejjebb csúszott.
– Kit! – figyelmeztette Mac.
A lány nem törődött vele, becsúsztatta a kezét a rövidnadrág alá. Hm. Nincs rajta alsónadrág.… (tovább)

Kelly, Budapest, 2010
330 oldal · ISBN: 9789639943605 · Fordította: Szabó Gábor

Jack Kincaid · Ryder Sinclair · Kit Townsend · Mia Nichols · Travis „Mac” McKenzie

Trice29 P
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Nem először olvastam, de újra jót szórakoztam. Igaz, az utolsó rész volt csak meg nagyjából a fejemben, a többi elfelejtettem :o(
Engem újra meggyőzött Maya, hogy egy nagyon tehetséges erotikus irodalom szerző!

apwbdum
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Ilyen borítóval és tartalommal ne várj tündérmesét! Kérem ez kőkemény erotika.
Szuperül megírva és egy jó adag izgalom is van benne. Ez egy olyan regény amiben egész jól kidolgozott esemény száll is van.
A kötet három részre van tagolva, így az értékelést is szét kell szednem.
Az első két rész Travis „Mac” McKenzie & Kit Townsend & Ryder Sinclair kapcsolatát taglalja. Míg a harmadik Jack Kincaid & Mia Nichols kapcsolatával foglalkozik, de itt is találkozhatunk a Mac Kit Ryder trióval.

Amit akar
Nos rájöhetünk az esemény sorból, hogy az van amit Mac akar. Kit és Ryder csak sodortatja magát az eseményekkel.

Amire szüksége van
Itt rájöhetünk, hogy nem mindig jó amit akarunk, jobb ha megkapjuk amire szükségünk van.

Amire vágyik
Végre Mia megkapja azt akire vágyik.

És happy end! Amit imádok.

Paulina_Sándorné P
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Imádtam a történet minden sorát. Nem semmi hármast alkotnak ők hárman – Kit, Mac és Ryder. A való életben nem tudom ezt elképzelni, de így olvasva imádom. Tetszik, ahogy Kit kezeli a két srácot és bír velük. :-) Jók együtt. Szörnyű, amin Kit-nek keresztül kellett mennie. spoiler Mia története is jó volt, tetszett a Jack-kel együtt alkotott párosa. Szörnyű volt, hogy Mia min ment keresztül.

Light_House
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Nem igazán értem az értékeléseket. Ilyen borítóval, címmel, és fülszöveggel, mit vártak egyesek? Mélyenszántó pszichológiát, vagy világmegváltó gondolatokat?
Ebben szex van, igen. Én lepődtem meg, hogy még egy érdekes történet is kirajzolódott közben. Mia sztoriját jobban kedveltem, mert ott még akció is volt.

szymba23
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Nem értem ezt a 68%-ot, nekem nagyon tetszett… volt benne szex, izgalom, kaland és szerelem is. Nem tudom elhinni, hogy van olyan akinek ez nem tetszik :D
Az első történet amelyik az „édeshármas”-ról szól, nem tetszett annyira mint Mia története. Mia sokkal szimpatikusabb volt, mint Kit, és Ryder sem lopta magát a szívembe.
Mac viszont egy álompasi. <3 Végig nagyon szimpatikus volt Jack-kel együtt. :)

Karinaa7 P
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Nem az első könyv, amit az írónőtől olvastam, de viszont az értékelések miatt sokkal rosszabbra számítottam. A fülszövegben minden le volt írva, hogy mire számíthatok és olyan óriási meglepetés egyáltalán nem ért. Én is azokkal értek egyet, akik szerint lehet, hogy három részre van ossztva a könyv, de mégis két főrésze van. Egyszer elolvastam többet nagy valószínűséggel soha nem fogom, de amire számítottam ahoz képest azér jobb volt.

Zso89 P
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Újraolvasás volt,elsőre kicsit félve fogtam bele,bár rájöttem hogy nekem általában azok a könyvek tetszenek amik másoknak nem,szóval belefogtam és imádtam.☺☺☺
Imádom az írónő könyveit.
Főleg azzal a töménytelen mennyiségű erotikával ami minden könyvében jelen van.
Tetszett az írásmód.
Imádtam a szereplőket.
Ryder,Kit,Mac triója egyszerűen elvarázsolt.
Megdöbbentett az az összhang ami közöttük volt.
Kit egy erős,kitartó nő aki sok mindenen keresztül ment és csak a két férfi karjaiban talált menedéket,bár messze nem olyan törékeny és félénk mint gondolták.
Ryder és Mac személyisége letarolt,imádtam őket ahogy védelmezték és óvták a szeretett nőt.
Rydert sajnáltam,feleslegesnek érezte magát de spoiler
Olvastam volna még a történetüek hogy a későbbiekben mi lesz velük.
Mia és Jack az ő párosuk is betalált nálam.
Mia egy fiatal,határozott,önálló nő,ő is sok mindenem ment keresztül de mégis vágyik egy „uralkodó”,domináns pasira.
Jack egy kib….tt alfahím és imádtam.☺☺❤
Volt egy-két téves cselekedete de az érzelmei irányították.
Imádtam minden egyes sorát.❤❤❤❤❤

Csavattka
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Amikor idő szűkében vagyok szeretem az ilyen könyveket… :-)
Előveszem – bele-bele olvasok- pár percre kellemesen kikapcsolódok --> majd nem okoz nehézséget, hogy félretegyem. Nem kattog az agyam azon, vajon mi fog történni --> egyszerűen csak teszi a dolgát és elszórakoztat!
Nekem bejött! Ha nyitott vagy és befogadó (az első két részben) egy nem túl hétköznapi három fős „kapcsolatra” akár még neked is tetszhet… (^^)

Maryana
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

A maga nemében annyira nem rossz, mintha 2-szer ilyen rossz lenne. Megértem a sok lehúzást is, de azoktól kérdezem: mit vártak ettől a könyvtől? Ilyen címen, ilyen borítóval nem lehetett semmi másra számítani, nemhogy egy sokatmondó, világmegváltó gondolatoktól nyüzsgő, évezred könyvét. Amire szánták, arra nagyon jó, bár még így is sok semmit érő résszel van kitöltve. De az mindenképpen pozitív, hogy valami kis háttér történetet is adtak köré.

Véda MP
Maya Banks: Vénuszdombi mesék

Brrrrrrrrr…na ne! Túlduzzadt Tiffany-füzet, rendkívül egyszerű (ha gonosz lennék, nyugodtan mondhatnám, hogy ostoba) és irritáló karakterekkel. A kerettörténetnek szánt valami egy maszlag, ami csak a pornográf iromány mellé odadobott rendkívül gyenge és ízetlen köret.
Irodalmi és élvezeti szempontból is egyaránt élvezhetetlen és értéktelen.
Nem is tudom…talán túlajzott, középkorú, sörhasú, kopasz, százdioptriás szemüveget viselő, nőt csak képeken látó úriembereknek ajánlanám, akiknek per pill ízületi gyulladás van a kezükben -akarom mondani csuklójukban- a sok…khmmm…pornócsatorna kapcsolgatástól. ;)

Vaniliamamor_Bella

– Azt akarom, hogy feleségül gyere hozzám – közölte Jack. – Amint megszerveztük. Arra gondoltam, elrepülhetnénk Vegasba a következő vagy az azutáni hétvégén.
(…)
Mia sóhajtott, és csókra nyújtotta az ajkát.
– Igen, hozzád megyek.
Jack bűnbánóan mosolygott.
– Gondolom, meg kellett volna kérdeznem.
Mia elmosolyodott, és újra megcsókolta.
– Ami azt illeti, megkérdezhetted volna, de jobban tetszik, hogy közölted velem, összeházasodunk.

Amire vágyik - Tizenhatodik fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Jack Kincaid
Cicu

Nyilvánvalóan minél tovább él, annál jobbak az esélyei a felépülésre.

280. oldal :D

Vaniliamamor_Bella

– Az életben nincsenek garanciák, drága. Messze nem lenne ennyire szórakoztató, ha lennének.

Tizenegyedik fejezet

Memécske

…a szerelem nem múlik el öt perc alatt. Ennél sokkal nagyobb dolog. Nem szűnik meg csak úgy egy érzés, amelyet a fél életemben tápláltam irántad. Dühös vagyok. Fáj. Úgy érzem, becsaptál. Mégis szeretlek.

Vaniliamamor_Bella

– Rá kell gyújtanom! – motyogta Ryder.
Mac nagy szemeket meresztett rá.
– Azt hittem, leszoktál.
– Ja, de rossz ötlet volt.

Tizennegyedik fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Ryder Sinclair
Vaniliamamor_Bella

– Lefogadom, hogy nem tetszik, amire most gondolsz.
Kit elmosolyodott.
– A legszívesebben egyáltalán nem gondolkodnék.

Hatodik fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Kit Townsend
island

Mac felállt és az öklét Ryder elé tartotta.
– Akkor minden rendben?
Ryder felállt, és az öklét Macéhez érintette.
– Igen, haver, minden rendben.

Kapcsolódó szócikkek: Ryder Sinclair · Travis „Mac” McKenzie
island

Virágmintás kendője a lábát simogatta, ahogy a kocsi felé mentek. Csak egy bikinit viselt alatta, a könnyű anyagot a derekára tekerte, leért egészen a lábáig.