Hajnali ​visszhangok (KGI 5.) 37 csillagozás

Maya Banks: Hajnali visszhangok

A ​sorozat mindegyik kötete önálló történet – bár a szereplők és egyes motívumok visszatérőek, a regények sorrendiség nélkül olvashatóak.
A Kelly Group International (KGI): szupertitkos elit csapat, a Kelly-fivérek családi vállalkozása.
Adottságok: magas szintű intelligencia, kőkemény test, katonai előképzettség.
Tevékenységi kör: válaszlépés emberrablás vagy túszejtés esetén. A KGI megoldja azokat az ügyeket, amelyekkel az amerikai állami szervek elakadnak…
Grace Peterson kétségbe van esve. Egy kétes társaság elől menekül, akik elhatározták, hogy felhasználják a nő különleges gyógyító képességét. Eddig a nővérével telepatikus úton kommunikáltak egymással, ám most ez a csatorna sem működik. Grace egyedül maradt, kiszolgáltatottnak és sebezhetőnek érzi magát. Kezd kifutni az időből…
Rio kapta a megbízatást, hogy megmentse Grace-t. Rio marcona, profi katona. Arra azonban nem készült fel, miként reagál erre a sérült, sebzett nőre. Állhatatosan védelmezi… (tovább)

Eredeti mű: Maya Banks: Echoes at Dawn

384 oldal · ISBN: 9786155955136 · Fordította: Lukács Andrea

Garrett Kelly · Eduardo "Rio" Bezera · Grace Peterson · Sam Kelly · Diego

zuna19 P
Maya Banks: Hajnali visszhangok

Ahogy Janice mondja sokszor a Jóbarátokban: Ó TE JÓ ÉG! Mikor kezdhetem a következő részt??? Ezt viszont már én mondom.
Kegyetlenség, hogy vége lett. Annyira jó volt olvasni. Minden egyes lapot faltam.
Rio már a legelejétől pedzegette a fantáziámat. Kíváncsi voltam mit fog kihozni belőle az írónő. Főleg, hogy ez az újfajta fantasy szál is közbeszólt. Tökéletes ember példány ő is! Habár ez egyértelmű és természetes. Grace kedvelhető karakter. Mégis azt mondom, hogy az eddigi részekben sokkal jobban megkedveltem a női karaktereket. Ettől, függetlenül, ő is szerethető. Nagyszerű párost alkotnak Rióval. Ami viszont adott egy kis pluszt a párosnak és a történetnek is az Elizabeth. Szerepelhetett volna kicsit többet, de így is nagyon értékes perceket szánt neki Maya Banks.
Sokféle érzelmet élhettem át az olvasása alatt és ez a lényeg. Egy nagy élmény az egész.

Tóth_Orsolya_3 P
Maya Banks: Hajnali visszhangok

Annyira fantasztikus ez a sorozat.
És annyira nagyon reménykedem benne, hogy a további részeket is elhozza nekünk a Kiadó.
Drága molyok, vegyétek és olvassátok ezt a lebilincselő sorozatot!

V_Ili P
Maya Banks: Hajnali visszhangok

Maya Banks nem tud hibázni, ha a KGI-s fiúkról van szó.
Nem tudok választani, nekem mindegyik történet tetszik.
Rió egy szerethető hatalmas bolyhos gombóc, azt hiszem így fogalmazott Grace.
Az tetszik még ezekben a történetekben, hogy a női karakterek is mind egytől egyik erős karakterek.
Vegyétek és olvassátok, hogy megkapjuk a többi részt is !

Trice29 P
Maya Banks: Hajnali visszhangok

Ezt a sorozatot nem lehet megunni ♥♥♥
Tudtam, hogy Rio története különleges lesz. Igazam volt. Ha lehet még jobban megszerettem őt. Grace méltó párja lett. Egyetlen dolgot szerettem volna még, ha több Kelly családot kapunk. Kedvenc lett ♥

sztrapacska1213 P
Maya Banks: Hajnali visszhangok

Ez a sorozat még mindig az egyik nagy kedvencem, ez a rész sem okozott csalódást, izgalmas, pörgős, az előző kötet természetfeletti szálát viszi tovább, természetesen a romantikus részek és az erotika sem hiányzik. Remélem a további részek is mielőbb jönnek majd :)

pufivipi
Maya Banks: Hajnali visszhangok

Érdekes és izgalmas, én szinte végig izgultam a történetet. Kicsit földhöz ragadtabbnak tartom magam, ezért vonakodtam a mentális vonaltól, de egyáltalán nem zavart, sőt kifejezetten feldobta a sztorit. Élveztem, hogy kicsit más volt, nem az a sablonos romantikus történet. Mivel nem olvastam az előző részeket, (ettől még teljesen kerek volt az egész, és érthető) ezek után biztos a kezembe veszem őket.

eSsZ P

több mint 3 éve olvastam először, de azóta is töretlenül imádom.. ☺ ❤
Riot már az első részben kipécéztem magamnak.. és annyira örülök neki, hogy nem csalódtam.. sőt! totálisan oda vagyok érte..

a macsó, badass katona, akinek hatalmas szíve van.. lehet nem szeretni?!

a történet ott folytatódik szinte, ahol az előző befejeződött… Rioék elindulnak megmenteni Gracet… és nagyon sok akadállyal és rosszfiúkkal találják szembe magukat…
Gracet kifejezetten kedveltem.. mint ahogy Rio csapatát is.. mínusz 1et
természetesen felbukkanak Kellyék.. Steele csapata is…

pörgős és izgalmas.. romantikával és édes pillanatokkal…

az előző részek kedvelőinek kötelező olvasmány… én pedig várom a többi részt.. mert azok is legalább ennyire fantasztikusak… ☺

Maya Banks: Hajnali visszhangok

Elképesztő ez a KGI sorozat! Ez már az ötödik kötet és még mindig fantasztikus. Pedig az alaptörténet ugyanaz, a bátor katona és a megmentésre szoruló hölgy egymásba szeret, mégis mindig van benne valami plusz, amitől megunhatatlan. Rio eddig is szimpatikus volt, de amiket most megtudtam róla, attól egyenesen kedvencemmé vált. A könyv izgalmas és romantikus pont úgy, ahogy én szeretem. Varázslatos világba repít, ahol imádok lenni. Maya Banks ezzel a military romance szériával hatalmasat alkotott, remélem, hogy a többi részét is kiadják magyarul! És amíg várni kell, addig újraolvasom a már megjelenteket.

Earthjade

Anyukám!
Vannak olyan könyvek, epizódok, szereplők akikből/amikből soha nem elég. Hát ez is olyan lett. Fegyverek, pasik, tuti befutók.
Rió és Grace jó páros, bár a könyv alapján olyanokra lettem kiváncsi aki csak idelátogatott és már tűnt is tova. Azért még reménykedek.
Fordulatos és egy cseppet sem unalmas könyv lett, alig várom már a többi kötet színrelépését is…

abbywinter I
Maya Banks: Hajnali visszhangok

Jézusom!!!Ez megint nem volt semmi. Ezt a lányt se igazán kímélte az írónő, de szuper csavarokkal elérte, hogy le se akarjam tenni. Igen hamar sikerült kiolvasnom. Nagyon tetszett, bár ezek a dolgok nekem még mindig nem nagyon érthetők, realista vagyok, de el tudtam ettől tekinteni. Magával ragadott a történet. Grace hatalmas harcos volt, nagyon tiszteltem ezt benne.
Ajánlom mindenkinek, aki odavolt a többiekért :)

martonka77

– Én többé-kevésbé elboldogulok – válaszolta Diego. – A nyelvek az én asztalom… Különben is, a fegyver már önmagában is egy nemzetközileg érthető nyelv…
– Kurvára így van – helyeselt Garrett, azután merőn nézett a testvéreire. – Egy szót se merjetek szólni a feleségemnek arról, hogy beszélek!

Kapcsolódó szócikkek: Diego · Garrett Kelly
martonka77

– Én nem vagyok jó ember. Sok tekintetben nem vagyok… méltó. De Grace csupa jóság. Hozzád tartozik. Sokak számára egy áldás. Ő az én reményem és világosságom. Kérlek, ne vedd el tőlem! Mindent elkövetek, hogy bebizonyítsam, méltó vagyok hozzá és a képességéhez. Csak kérlek, add vissza őt nekem!

Kapcsolódó szócikkek: Eduardo "Rio" Bezera
krisztin1 P

– Minden küldetés személyes ügy, Rio. Csak egyesek személyesebbek, mint mások.

Kapcsolódó szócikkek: Eduardo "Rio" Bezera · Sam Kelly
martonka77

Grace nem volt elég erős ahhoz, hogy meggyógyítsa őt. Egy halálos sebet semmiképpen. Mégis magába szívta a sérülését, pedig tudta, mekkora áldozatot hoz ezzel.
Megcsókolta a halántékát, a könnyei benedvesítették a nő haját. Rio finoman kisimította a tincseket gyönyörű homlokából, megsimogatta az arcát, és végighúzta az ujjait mozdulatlan ajkán.
– Szeretlek! – súgta megtörten. – Ne hagyj el, Grace! Kérlek, ne hagyj egyedül!

Kapcsolódó szócikkek: Eduardo "Rio" Bezera · Grace Peterson

„Fáj.”
Ez az egyszerű szó darabokra törte Rio szívét. Könny égette a szemét, és mint valami sav, végigmarta az arcát, ahogy lecsorgott rajta.

Kapcsolódó szócikkek: Eduardo "Rio" Bezera · Grace Peterson
Harriet P

– Ki vagy te? – suttogta Grace elszorult torokkal.
A férfi ekkor elmosolyodott, fehér foga élénken világított sötét bőre mellett.
– Az az ember, aki elvisz innen, aztán levadássza azokat, akik bántottak, és egyenként kibelezi mindegyiket.

Harriet P

A remény maga az áldás és az átok egybegyúrva.

Harriet P

– Nincs tehetetlenebb érzés a világon annál, mint ha valaki nem képes megvédeni magát.
– Te már nem vagy védtelen, Grace. Itt vagyok neked én.

KGI sorozat · Összehasonlítás