A ​rejtőzködő (KGI 3.) 194 csillagozás

Maya Banks: A rejtőzködő

A ​Kelly Group International (KGI): szupertitkos elit csapat, a Kelly-fivérek családi vállalkozása.
Adottságok: Magas szintű intelligencia, kőkemény test, katonai előképzettség.
Tevékenységi kör: válaszlépés emberrablás vagy túszejtés esetén. A KGI megoldja azokat az ügyeket, amelyekkel az amerikai állami szervek elakadnak…
„Az igazi férfi először lő, és csak azután kérdez.”
Sarah Daniels kénytelen bujkálni, miután szemtanúja volt egy gyilkosságnak, amit a féltestvére követett el.
Garrett Kelly vállalja, hogy szemmel tartja a lányt. Nem vonzza a tengerpart és az ingyenes nyaralás: az viszont igen, hogy esélye nyílhat levadászni a KGI egyik személyes ellenségét.
Garrett fegyelmezett katona, és jócskán túlképzett ahhoz, hogy bébiszitterként üljön a babérjain. Azonban hamarosan rádöbben, hogy Sarah többet jelent annál, ami az aktájában áll. A lány elcsábítását eredetileg taktikai manővernek szánja, de aztán rájön, hogy Sarahnak milyen szörnyűségeken… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2011

XXI. Század, Budapest, 2018
432 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155759321 · Fordította: Lukács Andrea
XXI. Század, Budapest, 2018
432 oldal · ISBN: 9786155759338 · Fordította: Lukács Andrea

Garrett Kelly · Eduardo "Rio" Bezera · Sam Kelly · Donovan Kelly · Sarah Daniels · Marlene Kelly

zuna19 >!
Maya Banks: A rejtőzködő

Sajnos mostanában már nem jut annyi időm az új munkahelyem miatt az olvasásra mint eddig. De azért itt se panaszkodhatok szerintem.
Eszméletlenül régóta tervbe volt véve ez a rész. Az angol miatt húztam az időt. Arra biztos ráment volna egy hetem, így szégyen nem szégyen hagytam.
Szuper, hogy most egyszerre 2 résszel is bővült a polcom. Váratlan volt nagyon számomra, hogy lefordították. A Suttogó angyalnál eszméltem fel, hogy az már a negyedik rész és ja, hogy akkor már kijött a harmadik is. Hirtelen annyira megörültem ennek a fejleménynek. legalább megvan a remény szikrája, hogy tovább is fordítják.

Garrett Kelly már a korábbi részekbe belopta magát a szívembe. Most azt mondom, hogy ő jelenleg a kedvencem. De hát ez változhat, mert egyszerűen imádni valóak a karaktereke. Maya Banks ezzel a sorozatával hasít. A női főszereplőket is maradéktalanul kedvelhetőre alkotja meg. Itt is egy végtelenül erős egyéniség Sarah, csak úgy mint Rachel és Sophie. Alig várom, hogy folytathassam.
Egyetlen gondom volt a könyvvel, hogy vége lett. Egyedül az a tudat nyugtat, hogy a későbbi részekbe úgy is fel fognak tűnni ezek a szereplők is. Többet kapok remélem belőlük. Mert ennyi nem elég.

Mrs_Curran_Lennart P>!
Maya Banks: A rejtőzködő

Már a legelső részben kedvencé vált Garreth, és nem is okozott csalódást. Igazi védelmező, bármelyik nőnemű személyről legyen szó. Ráadásul Saraht nemcsak kötelességből akarja védeni. Bár Lukács Andi remekül adja vissza a forróbb jeleneteket, a kedvenceim mégis a fivérek, illetve a bajtársak ugratásai. P. J. és Cole, Rio és Steele meg az okostojás Donovan.
(Ebben a tekintetben tiszta FTT fílingem van, minusz szemfogak).
Tetszett, igazán jó kis sztori volt, bár a vége csöppet össze lett süritve.

Szilvi00 P>!
Maya Banks: A rejtőzködő

Miről szólt ez a rész? Karót nyelt és mindig zsémbes Garrett Kelly megolvadt a szerelemtől, mint vaj a napon. Na jó, közben megverték párszor, de őszintén szólva nem bántam volna kicsivel több akciót és izgalmat. Helyette volt főzöcskézés, fürdőzés és szerelmeskedés. Persze nem bánom, csak megjegyzem. Szegény Sarah, borzalmas dolgokon ment át, megérdemelte azt a gyengédséget és törődést, amit Garrett-től kapott.
Kedvelem a Kelly famíliát, mindig kiállnak és aggódnak egymásért. Ebben a részben néha azt éreztem, hogy túlcukrozta ezt a nagy összetartást az írónő. Rusty minimum egy fejmosást kaphatott volna azért, hogy bedőlt annak az aljas fiúnak.
Már meg is vettem a 4. részt, és úgy látom, a kiadó hozza a folytatásokat is, aminek nagyon örülök. Bár kicsit nyafogósra sikeredett az értékelésem, szeretem a sorozatot.

Bővebb értékelésem itt:

Már kétszer olvastam a könyvet, de attól még alig vártam a magyar megjelenést. Így kell jó könyvet írni, ahol a szereplők ennyire szerethetőek, ahol velük együtt tudok érezni, ahol megfelelő mértékben van adagolva minden szál, és mikor a végére érek, elégedetten teszem le a könyvet, anélkül, hogy hiányérzetem lenne.

Az első olvasás után Garrett-et és Sarah-t is kedvenc szereplővé avattam, bár ezzel fukarkodni szoktam. Sarah egy olyan hősnő, aki nem merült önsajnálatba az őt ért események után, hanem megpróbált küzdeni a túlélésért, és ezért csodálatra méltó. Garrett pedig… az első résznél még nem értettem annyira, miért lett sokak kedvence, de ezután a rész után határozottan az lett nálam is. Legyen több ilyen ember a világon. *-*

Nem véletlen, hogy ez az egyik kedvenc részem a sorozatból. Alig várom a Suttogó angyalt. És nagyon remélem, hogy hamarosan Rio könyvét is a kezünkben tarthatjuk. ;)

Maya Banks: A rejtőzködő

Nagyon jó volt újra elmerülni a KGI világában, és folytatni a mindennapokat a Kelly családdal, mégis az egyik szemem sír, a másik nevet. Sír, mert én most több akcióra, harcra, vérre és keménységre vágytam volna a szirupos/erotikus oldalak helyett, ugyanakkor amit kaptam, az nagyon tetszett, az utazásokkal, a tesós csesztetésekkel, Rusty mellékszálával egyetemben.
Hiába volt Garrett szívdöglesztő, bennem még mindig Rio az, aki a legtöbbet megmozgatja, viszont egy karamelles nyam-nyamot tuti, hogy nem utasítanék vissza. :)

Illatos_Hópehely>!
Maya Banks: A rejtőzködő

Tudtam, hogy Garrettre érdemes éveket várni. ;)
Nagyon tetszett ez a rész is.
Megfelelő mennyiségű akció és romantika volt benne.
Ami nagyon tetszik ebben a sorozatban, hogy a tesók akción kívül, mindig megtalálják a leggyengébb láncszemet, akit szívatni lehet, esetünkben Garrett volt a célpont :D

Bitten>!

Küzdünk…..
Pontosan ezért küzdöttem!
Gyönyörűséges köntösben, majdnem tökéletes történet!
Tudom- tudom elüt az előző kettőtől…. de a miénk és imádnivaló!
Nem vagyok elfogult de a kedvenc még mindig Samék története. :D

Trice29 P>!
Maya Banks: A rejtőzködő

Egyetlen oka van annak, hogy nem vagyok szomorú, amiért vége van, hogy rövidesen folytathatom ♥
Azt hiszem végérvényesen beleszerettem a Kelly Familybe, Garett is hozta a színvonalat. Csíptem, hogy a csapattagokból is többet kaptunk. Volt izgalom is, érzelem is, kémia is és még annyi apróság …

turanett P>!
Maya Banks: A rejtőzködő

Meg van rá az okom, hogy miért is a harmadik résszel kezdtem. Szerencsére élvezhető volt, anélkül is ,hogy elolvastam volna az első két részt. Mivel felkeltette az érdeklődésemet, biztos, hogy is fogom olvasni az előzményeket is.
Garrett! Tündéri egy figura. Persze, mindenki piszkálja, hogy milyen karót nyelt. Pedig nem is. Bármit megtenne az családjáért és persze a nőkért, akik kapcsolatban állnak vele. Fantasztikus testvérei vannak. Ütős csapatot hoztak össze.
Szegény Sarah-t nagyon sajnáltam. Nem kicsit bánt el vele az élet, de Garrett oldalán megtalálja a biztonságot.

krisztin1>!

[…] – Van fogalma róla, milyen érzés ez? – Azután gúnyosan felnevetett, és ismét elfordult. – Valószínűleg nincs. Nem úgy néz ki, mint aki valaha is félt volna valamitől.
– A síró nők megijesztenek – vallotta be Garrett.
Sarah felnevetett.
– Akkor szerencséje van, mert én hónapokkal ezelőtt kisírtam minden könnyemet.
– Sok dolog van, ami megijeszt. Például a terhes nők.
Sarah ismét felé fordult, az ajka megrándult. A szeme már nem tűnt annyira vadnak.
– Az a benyomásom, hogy a nők bármilyen formában megijesztik.
Garrett megvonta a vállát.
– Ők az erőszakosabb nem. És kiszámíthatatlanok. Inkább nézek farkasszemet egy vaddisznóval. A nőket nem lehet lelőni.

Sippancs P>!

– […] A bort kedvelem. De csak a fehéret. Ami pedig az ennivalót illeti, attól tartok, inkább „hamburger és sült krumpli” típusú nő vagyok.
Garrett a szívére szorította a szabad kezét, és hátratántorodott.
– Csitulj, dobogó szívem! Maga az én nyelvemet beszéli.

Kapcsolódó szócikkek: Garrett Kelly · hamburger · Sarah Daniels
sarahangel>!

– Hadd találjam ki! A gyerekektől is fél?
Garrett összevonta a szemöldökét.
– Nem félek. Csak óvatos vagyok… Talán egy kicsit tartok tőlük. Na jó, megrémítenek. Úgy értem, hiszen azok terroristák cuki kisembereknek álcázva.

Evika82>!

– Maga nagyon laza – mondta Sarah.
Garrett döbbenten meredt rá, azután ismét felnevetett.
– Mi olyan vicces?
– Ó, istenem, el kell mondanom a fivéreimnek, hogy mit mondott. Dőlni fognak a nevetéstől. Úgy gondolják, hogy én vagyok a világ legmerevebb, karót nyelt gazembere.

sarahangel>!

Garrett bement a házba, és Foltost pillantotta meg, aki felugrott a konyhapultra, és onnan nézte, ahogy kivesz egy sört a hűtőből.
– Te is kérsz? – kérdezte a macskától.
Az állat gyanakvón figyelte, azután hirtelen sarkon fordult, és feltűnően tudomást sem vett róla.
Garrett vállat vont. Tipikus nő.

Kapcsolódó szócikkek: Garrett Kelly · macska
Sippancs P>!

Korábban mindig nevetségesnek tartotta, hogy az emberek ki akarják várni a megfelelő időt arra, hogy szerelmet valljanak valakinek. Hát nem alkalmas rá bármelyik pillanat? Most viszont rájött, hogy mégsem olyan könnyű ez. Nehéz, mert az ember sebezhetővé válik a másik előtt. Lemezteleníti a lelkét, és ezzel hatalmat ad a társa kezébe önmaga fölött.

Kapcsolódó szócikkek: Sarah Daniels · szerelmi vallomás
krisztin1>!

– Úgy egy óra múlva felhívlak – válaszolta Garrett.
Donovan felhorkant.
– Ennyire biztos vagy benne, hogy akkorra megtalálom, amit tudni akarsz?
– Te vagy a kocka.
– Neked Mr. Kocka, és kinyalhatod a seggem.

Kapcsolódó szócikkek: Donovan Kelly · Garrett Kelly
sarahangel>!

A szerelem egy ajándék, de a másik fél dönti el, hogy elfogadja és értékeli-e, vagy visszautasítja.

Lunemorte P>!

– Oké. Mikor induljak a szigetre?
Resnick bánatos szemekkel nézett rá.
– Mondjuk, tegnap?

KGI sorozat · Összehasonlítás