Szexi ​alku (Winslow-fivérek 2.) 102 csillagozás

Flynn
Max Monroe: Szexi alku

Szükségem ​lenne egy fuvarra – mondtam a Harley Davidsonon ülő szexi idegennek. Három órával később egy kétméteres Marilyn Monroe-hasonmás celebrálta a vegasi esküvőnket.
Ez nem szerelem – csupán üzlet. Egy kétségbeesésből kötött házassági egyezség, hogy a karrierem ne menjen tönkre egy pillanat alatt.
Persze Flynn Winslow az a dögös, titokzatos férfi, akiért a nők a lelküket is eladnák az ördögnek, de előttem csak a saját célom lebeg. A házasságunk úgyis három hónap múlva, minden kötöttség nélkül véget ér, nem?
Vagy minden száznyolcvan fokos fordulatot vesz, amikor össze kell költöznöm Mr. Titokzatossal, a kamuházasságunk pedig feltűnően valóságos formát kezd ölteni? Bárcsak olyan egyszerű lenne, hogy azt mondhatnám magamnak: ne szeress bele a „férjedbe”, Daisy. De úgy tűnik, ha az érzelmek bekavarnak, minden merev elhatározásnak annyi.

Max Monroe, a New York Times és a USA Today bestsellerszerző-párosa ezúttal Las Vegasba csábít minket, ahol… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2021

Álomgyár, Budapest, 2022
396 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635704583 · Fordította: Csik Eszter
Álomgyár, Budapest, 2022
396 oldal · ISBN: 9789635704590 · Fordította: Csik Eszter

Daisy Diaz · Flynn Winslow

bemese05 P>!
Max Monroe: Szexi alku

Szerencsére ez a rész klasszisokkal jobb volt, mint az első. Persze, ebben is voltak olyan dolgok amik nem voltak tökéletesek, de Flynn és Daisy fele olyan idegesítő nem volt, mint Jude :D
A Winslow fiúk egyébként megmentették az egész könyvet és gyanítom a sorozatot is ez a testvéri kapocs viszi a hátán és nem a szerelmi szál. Ezzel pedig nincs semmi baj. Eléggé csípem amikor összejön az egész család és a fiúk nem bírnak magukkal.
Kedveltem Flynnt, bár egy kicsit túl volt tolva a szótlansága, de tetszett h nem drámázik és nagyon laza.
Vele ellentétben Daisy egy igazi szószátyár drámakirálynő, de szerencséjére tökéletesen összepasszoltak Flynnel.
Tetszett a megismerkedésük, a kapcsolatuk és a végén is ami kialakult köztük! Ez egy kellemes komfort olvasmány volt!

bodor_regina>!
Max Monroe: Szexi alku

Elég jó volt ez a könyv, viszont azért az 5 csillagot nem adnám meg rá.
Egy kicsit érdekesebb erotikus-romantikus mű, habár az eleje elég különös, utána sajnos eléggé sablonos és megszokott lett. Kedvelhetőek voltak a karakterek, viszont annyira nem kerültek közel hozzám. Flynn eléggé érdekes csendes és komoly karakter volt, sajnálom, hogy igazából alig tudtam meg róla valamit. Az erotika sokszor eluralkodott magán a történeten. A humort hiányoltam kicsit, és a mélységet, de ezen kívül teljesen élvezhető, egyszerolvasós könyv. :)

Missanette>!
Max Monroe: Szexi alku

A szkeptikus kifejezés aligha írja le pontosan, amit a könyv kézbe vételekor éreztem. A kezdeti hányatott sorsomra emlékeztetett az írópárossal, így persze nem vártam nagy reményekkel a következő Winslow fivér történetét.

Ennek ellenére határozottan jobb könyvet olvashattam az előző kötethez képest. Persze nem jöttem ki a Mariana árokból még a kedvükért, de javuló tendenciát fedeztem fel bennük. A fülszöveg alapján adott volt az alapkoncepció, amely a Másnaposok és a Nász-ajánlat szerelemgyerekeként indított. De még mindig nem kerültem teljesen flow-ba az írópáros stílusával.
Flynn sokkal jobb pasi, mint Jude valaha is volt az első kötetben, szóval örültem a háttérbe húzódó, csendes, de mégis csupaszív alapanyagnak. Aztán persze totál más döntéseket hozott, mint azt a karakterétől elvártam volna. Az elején úgy lett bemutatva, mint egy frissen csomagolt bon-bon, ami azt várja, hogy kinyissam, de utána nem tudta megtartani az érdeklődésemet.
Daisyre nem tudok mit mondani, nem adott a karakteréhez semmi pluszt az írópáros, csak hozta a kötelezőt. Zabolátlan energiabomba, aki minden pillanatban 2 ember helyett beszélt. Hozzáteszem, néha egy szavát sem értettem, annyira túl lett tolva a buzgósága. Szerencsére Flynn szépen kezelte Daisy érzelmi túltengéseit, ami persze az erotikus tartalom malmára is hajtotta a vizet. Tetszett, ahogyan összecsiszolódott a kezdeti vegasi érdekházasságból induló kapcsolat, de a dícséretet inkább a sztori kapja tőlem.

A vége megmentette a könyvet, szóval szép védés írópáros, jöhet a következő Winslow tesó, mert ha így haladtok, akkor lehet a csillagokat is feljebb tornásszátok. ☺️

Trice29 P>!
Max Monroe: Szexi alku

Imádtam, rég nevettem ennyit. Szuper párost alkottak a szerzők, tényleg pezsgett a levegő körülöttük. A munkától lestrapált agyamnak most ez kellett ♥

abbywinter I>!
Max Monroe: Szexi alku

Nagyon aranyos sztori volt ez. Kicsit klisés, de engem egyáltalán nem érdekelt. Imádtam ezt az őrült csajt!
És ez a Flynn, hihetetlen!
Csendes, de sármos, és imádnivaló.
A sztori már elcsépeltnek is mondható, de a párbeszédek és a történések mégis inkább megmosolyogtattak.
Jó kis kikapcsolódás volt.
Ajánlom a romantika kedvelőinek.

Christine_Anne_Colman I>!
Max Monroe: Szexi alku

Kedves, cukormázas sztori. Egyáltalán nem zavart, hogy rövid idő leforgása alatt szerettek egymásba, és egyáltalán nem bántam meg, hogy elolvastam. Aranyos, édes, romantikus, szexi, érzéki, megmosolyogtató, és minden, ami kell.
Flynn figyelmes, odaadó, őszinte, hűséges, szexiii, annyira perverz, amennyire kell, igazi férfi, akit minden nő szívesen elfogadna maga mellé. Nekem is kell egy ilyen pasas, nekem is kell egy Flynn. ♥

martonka77>!
Max Monroe: Szexi alku

Flynn az első részben valahogy nem nagyon mutatta meg magát, talán azért, mert olyan hallgatag fajta. A könyv első néhány oldalán, fejezetében nem sokat beszélt. Igaz, Daisy beszélt helyette is. Kissé hibbant volt a csaj. De Flynn jól kezelte. És nagyon cuki volt a pasi.
Nem rossz ez a zöldkártyás történet, de azért az furcsa volt, hogy nem gondolták az elején, hogy a bevándorlásiak azért nyomozni fognak.
Ami nem tetszett annyira, az a fordítás. Voltak magyartalan mondatok, félrefordítások.

pufivipi>!

Ez oltári jó volt!
Egy gyors rögtönzött esküvő a szószártyár csaj és a csendes pasi között. Micsoda szópárbajok- nevettem rengeteget. Flynn annyira jó férj, imádtam a hozzáállását-meggyőzött, hogy van szerelem első látásra. Daisy a bolondos jellemével színt vitt az estéimbe. Erotikus és szórakoztató, nehéz lesz ezt überelni.

Ani249>!
Max Monroe: Szexi alku

Flynn már az első részben is szimpatikus volt, ebben hozta is az elvártat. ;) Keveset beszél, de akkor nagyot mond. Sokkal humorosabbra sikerült, mint az első rész. Igaz, a korral itt is bajban voltam.

hovi P>!
Max Monroe: Szexi alku

Véleményem szerint ez a rész százszor jobb volt, mint az első. Sokkal gördülékenyebb történetet és szerethetőbb karaktereket kaptam. A poénok is sokkal jobban feküdtek, nem voltak erőltetettek.
Azért bevallom őszintén, hogy Daisy néha már egy kicsit sok volt. Ezerrel tud pörögni a dolgokon. De érdekes módon Flynn szótlansága tökéletesen kiegészítette. Szerintem ilyen tökéletes pasi nincs is a való életben. Egyszerűen nem tudtam hibát találni benne. Engem is levett a lábamról.
Az epilógus meg mindent felülmúlt. Tudom, hogy valakinek az ilyen vég nem tetszik, de én odavagyok értük.
Most már azért kíváncsibban várom a maradék két testvér könyvét, főleg Remy-ét :)

L_B_Mariann>!

– Te igazából nem is nagyon beszélsz.
Megint vállat von.
– Beszélsz te kettőnk helyett is épp eleget.
Ez… hát, ez igaz.

Kapcsolódó szócikkek: Daisy Diaz · Flynn Winslow
L_B_Mariann>!

– Feszült vagy – mondja, és nagy keze gyengéden végigfut a karomon. Ez a mozdulat felforralja a vérem.
Nem tudok mást tenni, mint bólintani.
– Túl feszült.
Megint bólintok.
– Tudod, szerintem mire lenne szükséged?
– Egy nyugtatóinjekcióra a nyakamba?

L_B_Mariann>!

Csupán olyan partner izgatottsága kell, aki hajlandó feszegetni a határokat velem. Valaki, aki többet akar annál, mint hogy kifekszik és szétteszi a lábát. Valaki, aki nyitott arra, hogy kielégítsem, és engem is kielégít cserébe.

Kapcsolódó szócikkek: Flynn Winslow
L_B_Mariann>!

Egyáltalán nem vagyok az a csevegős fajta.

Kapcsolódó szócikkek: Flynn Winslow
olvas_lak>!

A szex élvezet nélkül olyan, mint a szó jelentés nélkül, a barátság az élet gazdagítása nélkül.

olvas_lak>!

Bizonyos történetek arra jók, hogy tanuljunk belőlük, különben sosem lesz béke a szívünkben.

olvas_lak>!

Ha a világ úgy bánna az étellel és az újrahasznosítással, mint Flynn Winslow a szavakkal, sose lenne élelmiszerhiány, és az óceánokban nem lenne szemét.

olvas_lak>!

A csókja édes, mint a torta, mégis pikáns, mint a szex.

olvas_lak>!

Egyszerre menny és pokol. Ízletes és fájdalmas.

olvas_lak>!

Talán kígyózó tornádóként robbant be a világomba, a hosszúra nyújtott szavaival és őrült szemével, de basszus, örökké hálás leszek érte.

Winslow-fivérek sorozat · Összehasonlítás