Sosem ​vagy egyedül 5 csillagozás

Bízz Isten jelenlétének és erejének csodájában!
Max Lucado: Sosem vagy egyedül

Meg vagy győződve róla, hogy senki se törődik veled, senki se tud segíteni neked, senki se hall téged és senki se figyel a hívásodra?

Ha igen, van egy bátorító üzenetem a számodra: nem vagy egyedül. Nem úgy értem, hogy nem vagy egyedül abban, hogy egyedül érzed magad. Úgy értem, te nem vagy egyedül. Ez csak egy időszak. Az elszigeteltség és tehetetlenség zord, sötét érzete el fog múlni.

Te és én arra vágyunk, Valaki megkeressen minket életünk zűrzavarában. Vágyunk rá, hogy hihessünk az élő, szerető, csodatevő Istenben, aki gondolkodás nélkül belép világunk tüskés bozótjába, és kiemel minket onnan.

Ha te is erre vágysz, akkor csatlakozz hozzám, és alaposan vedd szemügyre velem János szavait és Krisztus csodáit, nem töltik-e be legnagyobb szükségeidet: „hogy higgyétek: Jézus Krisztus, az Isten Fia, és a hitben életetek legyen az ő nevében”. (János 20,31)

Eredeti cím: You Are Never Alone

Eredeti megjelenés éve: 2020

180 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155446672 · Fordította: Ácsné Tolner Márta

milcsaj>!

Max Lucado: Sosem vagy egyedül Bízz Isten jelenlétének és erejének csodájában!

Felemelő, bátorító, hol humoros, hol mérhetetlenül komoly írás. Nagyon szeretem Max L. stílusát, annyira jó szemszögekből vizsgálódik, és annyira érthetően fogalmazza meg a lényeget! 5 csillag, csillagos 5-ös.

Emőke_Bozóné_Csernus>!

Max Lucado: Sosem vagy egyedül Bízz Isten jelenlétének és erejének csodájában!

Max Lucado könyveiben sohasem csalódok. Már a címe is vonzó és bátorító volt, a benne szereplő gondolatok pedig nagyszerűen illenek ehhez. Max mindig bőséges idei alátámasztással írja könyveit. Megfogalmazásai világosak, könnyed humorral átitatottak. A mennyiség emészthető, sőt inkább az az érzése az embernek: úgy olvasnék még tovább erről…

_karolina_>!

Várj csak, János! Mielőtt belerohansz a következő mondatba, még fejtsd ki ezt a pillanatot! Az emberek nem járkálnak a vízen! Sziklákon, porban vagy homokban igen. De vízen? Vajon hátrafújta a szél Jézus haját? És bokáig merült a vízbe? Vizes lett a köntöse?