Az ​utolsó srácok a Földön 0 csillagozás

Max Brallier: Az utolsó srácok a Földön

Figyelem! ​Megérkezett. Ő lehetne Greg Heffley legdurvább spanja!

Negyvenkét nappal ezelőtt még átlagos srác voltam, és éltem az eseménytelen életemet. De most TOTÁLIS SZÖRNYES-ZOMBIS KÁOSZ van, és napi rendszerességgel küzdök meg bestiákkal. Őrület, mi? De pontosan tudom, hogyan kell átvészelni a világvégét.

Íme, Jack Sullivan:

későn érő, alulfejlett 13 évesként jellemzi önmagát, aki eddig úgy élte túl a zombiapokalipszist, hogy elrejtőzött a lombházában.

Ám az élete egyetlen éjszaka alatt valóságos videójátékká változott, miután kitalálta magának a saját LEGDURVÁBB APOKALIPTIKUS KÜLDETÉSEKET. Például megtalálni Quint Bakert, a legjobb barátját, aki feltaláló; megtalálni és megmenteni June del Torót, aki titokban a szíve hölgye; legyőzni Blargot, a legnagyobb, legvérszomjasabb szörnyet a városban;

és igen! – zombiölő, szörnygyilkos menő csávóvá válni!

Az Egy ropi naplójának rajongói megveszekedetten fogják imádni, hogy elkísérheti… (tovább)

Eredeti cím: The Last Kids on Earth

Könyvmolyképző, Szeged, 2019
240 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634577522 · Fordította: Sándor Alexandra Valéria · Illusztrálta: Douglas Holgate

Könyvmolyképző KU

– Dirk, semmi okod haragudni rám – emeli fel a kezét Quint. – Nyilván sok minden nyugszik a válladon, és…
– Várjál, tényleg? – nézek rá Dirkre. – Valami bogár van a vállán?
– Jack! – forgatja a szemét Quint.
Lábujjhegyre állva szemügyre veszem Dirk vállát.
– Vagy egy pók? Esetleg valami másfajta állat? Mindegy, majd én lecsapom. Bármi is az, lenyomom!
– NEM EGY ÁLLAT VAN A VÁLLÁN, JACK! Ez csak egy hülye szólás.
– Nos, Quint, a hülye szólásod miatt a frász jött rám. A te hibád. Úgyhogy… ma te vagy a bogárfelelős.

Könyvmolyképző KU

Egyre sötétebb lett a buszban. Valami eltakarta az ablakokat, körülvette a buszt.
Egy szörny keze.

Könyvmolyképző KU

Nevet is adok a szörnyeknek. De ezt a pofát minek nevezzem? Minek nevezzek egy olyan szörnyet, aki annyira ijesztő, hogy a gyomrom egy szál sültkrumpli méretűre zsugorodik, ha csak ránézek?
A böhöm bestia megint felmordul, amolyan „BLARG” hangot ad.
Hmm. „Blarg.” Nem is rossz…