A ​főzés mindenkié 13 csillagozás

Mautner Zsófia – Széll Tamás: A főzés mindenkié

Szakácsaink ​már több mint két éve írnak heti rendszerességgel recepteket Lidl-alapanyagok felhasználásával a lidlkonyha.hu oldalra. A tavaly megjelent nagy sikerű szakácskönyvünk folytatásaként idén is egy kötetbe rendeztük a legújabb recepteket, hogy újra egységében és teljességében táruljon fel a Lidl ízeinek változatos és izgalmas világa! A Lidl szakácsai újra vendégségbe, gasztronómiai kalandozásra hívják az érdeklődőket – ezúttal 100 recepttel vezetnek körbe konyhájukban, melyekhez a biztos forrásból származó Lidl-hozzávalók adják a kiváló, zamatos alapanyagokat. Mautner Zsófi és Széll Tamás, a Lidl szakácsai, a mai magyar gasztrokultúra meghatározó személyiségei közé tartoznak, és bár más-más vonalon formálják kulináris szemléletünket, egy dolog közös bennük: elkötelezettek a minőség iránt. Zsófi szerteágazó tevékenységei a blogírásból nőttek ki, ma már hatalmas követőtáborral rendelkezik. Az otthoni főzés praktikái és az emberléptékű gasztronómia érdekli, szakácskönyveit is… (tovább)

Lidl, Budapest, 2016
272 oldal · keménytáblás

nicosia P>!
Mautner Zsófia – Széll Tamás: A főzés mindenkié

Mautner Zsófia – Széll Tamás: A főzés mindenkié Mautner Zsófi és Széll Tamás változatos receptjei, gondosan válogatott Lidl-hozzávalókból

Bírom ezt a sorozatot, nagyon igényes, és eléggé megvalósíthatóak a receptek. Nem mondom, hogy mindennap használom, azt sem, hogy az összes receptet kipróbáltam, de ha valami újat keresek többször átlapozgatom, egy-egy receptet elkészítettem már belőle.

ptagi P>!
Mautner Zsófia – Széll Tamás: A főzés mindenkié

Ez egy egészen nekem való szakácskönyv!
Beszerezhető alapanyagok, és olyan ételek, amelyeket ha ismerek is, de érdekes fordulatokkal új ízekkel gazdagíthatók. Ha egyszer főzésre adom a fejem, tuti gyakran fogom forgatni.
Ja, nekem, konyhai félanalfabétának tök jól jön az utolsó fejezetben lévő „szótár”, ahol az otthon elkészíthető alapanyagokat részletezi.

dianna76 P>!
Mautner Zsófia – Széll Tamás: A főzés mindenkié

Ezekből a receptekből is el lehetne készíteni sok mindent. Csak az a baj, hogy az embernek könnyebb megmaradnia a hétköznapi alapanyagoknál és megszokott ételeknél.

Lidl, Budapest, 2016
272 oldal · keménytáblás
csengeri_zsofia>!
Mautner Zsófia – Széll Tamás: A főzés mindenkié

Szeretem ezeket a Lidl-s szakácskönyveket…. bár az újabbak már nem feltétlenül tudják azt a szintet hozni (szerintem), mint a régebbiek. Ez a rész viszont a jobbak közül való, sok recept lett belőle rendszeresítve azóta már.
Kifejezetten szeretem azokat a kis plusz infókat, amiktől több lesz ez, mint egy átlag szakácskönyv.

Sara_Harka I>!
Mautner Zsófia – Széll Tamás: A főzés mindenkié

Van benne pár jó recept.