Simpsoráma (Simpson család 3.) 11 csillagozás

Matt Groening: Simpson család – Simpsoráma

További képtelenségek történnek a Simpson család kalandjait bemutató képregénysorozat harmadik kötetében, mely nem fog csalódást okozni se kicsinek, se közepesnek, se nagynak.

Cartaphilus, Budapest, 2010

Namida>!
Matt Groening: Simpson család – Simpsoráma

Igazából hozza a formát, a szereplőket, a tipikus Simpsonos kliséket, a történetek is jók voltak, még az is tetszet, hogy képregényes volt a könyv, és nem valakii összefoglaló gondolatait lehetett olvasni, szóval elvileg minden klappolt, de mégsem volt olyan élvezetes, mint a sorozat.
Miközben olvastam a könyvet, végigi azon agyaltam, hogy vajon megrajzolták-e már ezt a történetet, és ha nem, akkor mikor fogják.
A rajzfilm az igazi, én annál maradok, kíváncsi voltam, elolvastam, nem volt rossz, de valami hiányzott…

Róka>!
Matt Groening: Simpson család – Simpsoráma

Azért nem volt ez olyan rossz, egész jó volt. Mozgóképes formájában persze jobban tetszik. Amit hiányoltam, vagy inkább fura volt, hogy míg a rajzfilmben az elején történik valami, és eljutunk onnan teljesen máshova, itt nem volt ilyen.

Mindenesetre várom a további köteteket :)

Natasha>!
Matt Groening: Simpson család – Simpsoráma

A kezdeti lelkesedés elmúltával jónak titulálom, de lehetett volna jobb is. Az én példányomban pl. a félkövérrel kiemelt szavaknál az Ű és Ő betűknél összecsúsznak az ékezetek és U meg O lesz belőlük.
Ahogy olvastam, úgy elevenedtek meg a magyar szinkronhangok – szinte hallottam mindegyiket :) (Há Há!)
Ettől függetlenül inkább a sorozat. De ha átrágtuk magunkat az összes epizódon, akkor pótléknak jó (nem tökéletes).

Cholito>!

Történetünk becsületszóra, az első szótól az utolsóig színhülyeség.