Shuriken ​and Pleats 1. (Shuriken and Pleats 1.) 3 csillagozás

Matsuri Hino: Shuriken and Pleats 1.

When the master she has sworn to protect is killed, Mikage Kirio, a skilled ninja, travels to Japan to start a new, peaceful life for herself. But as soon as she arrives, she finds herself fighting to protect the life of Mahito Wakashimatsu, a man who is under attack by a band of ninja. From that time on, Mikage is drawn deeper into the machinations of his powerful family.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shojo Beat Manga

VIZ Media, San Francisco, 2016
192 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781421585253 · Illusztrálta: Matsuri Hino

schesztiஐ P>!
Matsuri Hino: Shuriken and Pleats 1.

A Vampire Knight sorozattal Matsuri engem teljesen levett a lábamról, és elkezdtem utánanézni más történeteinek is. A „Dobócsillag és hajtások” – utalván gondolom a suli egyenruhás rakott szoknyára – sajnos úgy néz ki, csak két részes, de nagyon cuki és természetesen imádom. És most épp ninja szeretnék lenni. :)))

Mikage karaktere kicsit emlékeztet Yuki-ra, kis csendes, szelíd, visszahúzódó, aki azért közben képes harcolni a szeretteiért, az „uráért” még akkor is, amikor már csak az emléke miatt teszi. Az ilyen szereplők olyan könnyen az olvasó szívéhez nőnek! :) ♥

Kíváncsi vagyok, hogyan folytatódik a történet, és hogy vajon csak 2 részes marad-e… Bárhogy is alakul, remélem, a végén Mikage boldog lehet majd. :)
Úgy érzem, nem a ninja-szál a legerősebb a sztoriban, szóval gondolom, lesz még némi romantika… :D

Ó, és itt még nem is írtam – ha esetleg nem lenne egyértelmű… :) – csodaszépek a rajzok!!!! Annyira szeretnék én is így rajzolni! :( :)

Shuriken and Pleats sorozat · Összehasonlítás