Naruto ​72. (angol) (Naruto 72.) 16 csillagozás

Masashi Kishimoto: Naruto 72. (angol)

With Naruto and Sasuke working together, Kaguya is finally sealed away for good. But just when it seems that the ninja world can find true peace, one more obstacle appears. Fueled by opposing ideals, Naruto and Sasuke will determine the future of the world in one final fight!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shonen Jump Manga VIZ Media angol

VIZ Media, San Francisco, 2015
206 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781421582849 · Illusztrálta: Masashi Kishimoto

Nyírő_Helga>!
Masashi Kishimoto: Naruto 72. (angol)

Majdnem két évtized munkája és vége(Boruto-t én már nem tekintem folytatásnak). Gyermekkorom egyik meghatározó mangája/animéje volt(a yu yu hakusho,DB,Berserk, és még egy-két kedvenc mellett). Igaz, hogy nagyon sok hibája volt(gondolok itt a vége felé egyre „istenibb” legyőzhetetlenebb ellenfelekre és túlzásokra amikor egy időbe még az anime nézését is abbahagytam, de csak nem bírtam ki , hogy ne olvassam el a mangát…
Nem a semmiért szeretik nagyon sokan , szinte minden szereplőnek tudhatjuk a történetét , jellemét,céljait, és ettől valahogy egészen emberivé válnak az olvasó számára és már nem is tűnik minden fekete-fehérnek…Nem egy jelenet könnyfakasztó és elgondolkodtató, hogy vajon mi mit tennénk..
Sok remek szereplő volt, de az én kedvenceim mindig is az antagonisták voltak gondolok itt az Akatsukira és Uchiha Madara-ra.
Nem akarom túlrizsázni mert erről tudnék írni egész éjszaka:D de szó-szó nagyon fog hiányozni…Köszönöm Kishi ezt a röpke 15 évet!

Candymandy>!
Masashi Kishimoto: Naruto 72. (angol)

A napi rutinommá vált, hogy mindig olvasok Narutot, szóval most kicsit najó, nagyon fura, hogy nincs több része. Viszont azt azért nem bánom, hogy nem olyan hosszú, mint az anime…az azért már kegyetlen. De azért illene a végig néznem.><
A legjobbak Gaara, és Itachi.*-*

Anns>!

A LEGJOBB!!!
Bővebben nemsokára írok.
Igen, már most sírok… :D

beitghanima P>!

The past does not exist to remind us that the future cannot be changed. It exist to show us what the future can be.

Chapter 693.

Naruto sorozat · Összehasonlítás