Naruto ​53. (angol) (Naruto 53.) 13 csillagozás

The Birth of Naruto
Masashi Kishimoto: Naruto 53. (angol)

Naruto faces his inner demons at the Waterfall of Truth! Can he tame the darkness inside himself while still retaining his biju's power? An important figure from his past shows up during the struggle to relate the history of his family and village, revealing astonishing new information about Naruto and Nine Tails!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shonen Jump Manga VIZ Media angol

VIZ Media, San Francisco, 2011
200 oldal · ISBN: 9781421540498 · Illusztrálta: Masashi Kishimoto

luthienlovemagic IP>!
Masashi Kishimoto: Naruto 53. (angol)

Ez az egyik kedvenc kötetem a mangából. Naruto a kötet elején magával néz szembe, és nem kicsit fejlődik azáltal, hogy sikerül elfogadnia magát, a helyzetét olyannak, amilyen. Aztán szembe néz a Kilencfarkúval, ami megint egy újabb mérföldkő a történetben. Miközben harcolnak, találkozik azzal a személlyel, akivel már régóta akart. Ő mesél neki a múltjáról, arról, hogy is lett a Kilencfarkú tárolója. Ez az egyik olyan kötet, ami a legmeghatóbb jeleneteket tartalmazza, emellett tele van mindenféle érzelemmel, a boldogságtól a bánatig. Az egyik kedvencem a sorozatból még sokadik újraolvasásra is.

Földes_Viktória P>!
Masashi Kishimoto: Naruto 53. (angol)

Huhh. Ez sírós rész volt, de mindenképpen hiánypótló.
Naruto nagyot fejlődött, kíváncsi leszek milyen módon fordítja előnyére amit a szüleitől/ről megtudott.
Még a „méhecske” is kezd elfogadható lenni a szememben, pedig nála furább szerzet eddig szerintem még nem volt a mangában.

Naruto sorozat · Összehasonlítás