Naruto ​40. (angol) (Naruto 40.) 19 csillagozás

The Ultimate Art
Masashi Kishimoto: Naruto 40. (angol)

It's Deidara vs. Sasuke! Is even Deidara's Ultimate Art no match for the all-powerful new Sasuke? Plus, deep inside the Land of Rain lies a secret of the Akatsuki that sheds doubt on the mysterious organization's true intentions as well as their bizarre leader, Pain.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shonen Jump Manga VIZ Media angol

VIZ Media, San Francisco, 2009
192 oldal · ISBN: 9781421528410 · Illusztrálta: Masashi Kishimoto

vendy000>!
Masashi Kishimoto: Naruto 40. (angol)

Hmm Sasuke tényleg sokat fejlődött, majdnem olyan jó stratéga, mint Shikamaru, de azért csak épp, hogy megúszta az összacsapást Deidaraval. A jövőbeli történések tudatában félve olvasom tovább a mangát, ezek a részek nem lesznek a kedvenceim.

Kittyki>!
Masashi Kishimoto: Naruto 40. (angol)

Hihetetlen, hogy csak néhány kósza mondatból, de kiderült hogy ki Naruto anyja és apja. De ezt milyen ügyesen, cselesen csinálta a mangaka…

földikivi P>!
Masashi Kishimoto: Naruto 40. (angol)

A tény, hogy kik Naruto szülei, manpaság már (főleg animés körökben) olyan jellegű, mint az, hogy Darth Vader Luke apja. Mindenki tudja, senkit sem lep meg, így engem sem. Arra viszont kíváncsi vagyok a gyerek mikor szembesül majd ezzel a ténnyel.
Deidarát kicsit sajnáltam, de gondolom előbb utóbb az egész Akatsuki le lesz szépen vadászva, szóval ideje felkészülni lelkiekben.

Naruto sorozat · Összehasonlítás