Naruto ​37. (angol) (Naruto 37.) 14 csillagozás

Shikamaru's Battle
Masashi Kishimoto: Naruto 37. (angol)

Shikamaru's Battle: Shikamaru's team is out for revenge against their mentor's murderers. Tsunade tries to stop them, but Kakashi wants to help! As the divide among the ninja grows, the mysterious Akatsuki organization continues their brutal attack on the tailed spirits, the Biju, and the young ninja who host them, including Naruto! He's older and stronger, but has Naruto trained enough?!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shonen Jump Manga VIZ Media angol

VIZ Media, San Francisco, 2009
192 oldal · ISBN: 9781421521732 · Illusztrálta: Masashi Kishimoto

Vörös_Viktória>!
Masashi Kishimoto: Naruto 37. (angol)

Ezt is imádtam. Kedvencem volt a vége, mikor Naruto létrehozta a Rasen-Shurikent :) Imádom mikor Naruto kemény edzés után hatalmas erőre tesz szert :D

Regények_kalandora>!
Masashi Kishimoto: Naruto 37. (angol)

Naruto csak erősebb és erősebb lesz. Nagyon durva technikát tanult meg és egyre jobban kezd ráérezni az egészre. Shikamaru ahogy bosszút állt Asumán nagyon tetszett. Kakuzu és Hidan pedig igen hamar elbuktak, én azért egy picit hosszabb csatának örültem volna. Jöhet a folytatás.

Kittyki >!
Masashi Kishimoto: Naruto 37. (angol)

Shikamaru a legjobb a világon! És Naruto új, saját fejlesztésű jutsu-ja félelmetes lehet.

vendy000>!
Masashi Kishimoto: Naruto 37. (angol)

Na végre Naruto nem csak tanul, hanem harcol is. Az új technika nagyon menő. Már nem emlékszem, de remélem Hidan ennyivel el van intézve. Jól mondta Kakuzu tényleg nem nagyon gondolkozik.

sarah05>!
Masashi Kishimoto: Naruto 37. (angol)

Ide a folytatást, de azonnal.
Az első két fejezet az animében egy picit jobban tetszett. Valahogy hihetőbb volt, hogy Shikamaru helyrerakta magát a történtek után, még itt egyik oldalról a másikra elkészült a nagy terv. Eddig is tudtam, hogy Shikamaru egy zseni, de itt most a képzeletimet is felülmúlta.
Már nem emlékszem pontosan, hogy mikor is jöttem rá Naruto szüleinek a titkára, de ha eddig nem tudtam, akkor itt már biztos, hogy világossá vált. Már csak a szegény kölyöknek kellene elmondani.

Masashi Kishimoto: Naruto 38. (angol) Practice Makes Perfect

Naruto sorozat · Összehasonlítás