Értékelések 6

vendy000>!
Masashi Kishimoto: Naruto 34. (angol)

Nem tudom miért szereti ennyi ember Sasuke karakterét. Egy idióta, akit csak a bosszú hajt, miközben nem tud semmit se. Naruto mindig mindenkit (kivéve Sasuke) meg tudod győzni szavakkal, már kicsit unalmas. Bár azért örülök, hogy Sai végül meggondolta magát.

Lehvira>!
Masashi Kishimoto: Naruto 34. (angol)

Ha én azt tudom, hogy mégis miért szereti ennyi ember Sasukét. Mondjuk előbb arra kéne rájönnöm, hogy Bakugonak miért van ekkora fantábora, az a gyerek rosszabb minden általam ismert anime karakternél.. Egyenlőre semmi szimpatikus tulajdonságát nem csillogtatta meg, ennek ellenére Naruto és Sakura olyan mániákusan igyekeznek visszavinni Konohába, mintha egy elrabolt emberről lenne szó. Hatalmas elszántság kell ehhez… egy ideig képes tűrni az ember, de tényleg van értelme folytatni, ha a másik még a kisujját sem mozdítja meg? Egy apró jelet sem mutat arra, hogy ő nem ott van, ahol lenni akar.
Sainak pedig kell még néhány dolgot csinálnia ahhoz, hogy megbízzak benne. Vagy egyáltalán elkezdjem kedvelni… mindenesetre meglátjuk mi lesz.

sarah05>!

Cselekményleírást tartalmazó szöveg

Mire eldöntöm, hogy utálom Sait addigra véghezvisz egy hasonló húzást. Már magam se tudom, hogy kedvelem e vagy utálom. Végre itt van Sasuke is *.* Bár azt hiszem egy kicsit félek tőle.

beitghanima P>!

Cselekményleírást tartalmazó szöveg

Es persze megjelenik Sasuke… Sai-al vegre kezdek megbekelni, vagyis haladok a megbekeles fele, de majd meglatjuk. De viszont Sasuke. Hat nem tudom egyelore, hogy vele mit kezdjek. A bekepzeltseg mestere.

AniTiger P>!

Cselekményleírást tartalmazó szöveg

Az a könyv egyszerűen zseniális! Sai képeskönyve elsőre is tetszett és most sokadszorra is.
Orochimarut, Sasuket eléggé utálom ekkortájt, szóval nem örültem a megjelenésüknek. Viszont tetszett a bolyongás a földalatti folyosókon és Sai döntései.

Borító: Tetszik :))