Naruto ​34. (angol) (Naruto 34.) 14 csillagozás

The Reunion
Masashi Kishimoto: Naruto 34. (angol)

Naruto finally finds Sasuke! But Sasuke won't return to Konoha without a fight. This time it might take all of Team Kakashi to bring him down--and bring him back.

Eredeti megjelenés éve: 2006

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shonen Jump Manga VIZ Media angol

VIZ Media, San Francisco, 2009
192 oldal · ISBN: 9781421520025 · Illusztrálta: Masashi Kishimoto

Lehvira>!
Masashi Kishimoto: Naruto 34. (angol)

Ha én azt tudom, hogy mégis miért szereti ennyi ember Sasukét. Mondjuk előbb arra kéne rájönnöm, hogy Bakugonak miért van ekkora fantábora, az a gyerek rosszabb minden általam ismert anime karakternél.. Egyenlőre semmi szimpatikus tulajdonságát nem csillogtatta meg, ennek ellenére Naruto és Sakura olyan mániákusan igyekeznek visszavinni Konohába, mintha egy elrabolt emberről lenne szó. Hatalmas elszántság kell ehhez… egy ideig képes tűrni az ember, de tényleg van értelme folytatni, ha a másik még a kisujját sem mozdítja meg? Egy apró jelet sem mutat arra, hogy ő nem ott van, ahol lenni akar.
Sainak pedig kell még néhány dolgot csinálnia ahhoz, hogy megbízzak benne. Vagy egyáltalán elkezdjem kedvelni… mindenesetre meglátjuk mi lesz.

vendy000>!
Masashi Kishimoto: Naruto 34. (angol)

Nem tudom miért szereti ennyi ember Sasuke karakterét. Egy idióta, akit csak a bosszú hajt, miközben nem tud semmit se. Naruto mindig mindenkit (kivéve Sasuke) meg tudod győzni szavakkal, már kicsit unalmas. Bár azért örülök, hogy Sai végül meggondolta magát.

Naruto sorozat · Összehasonlítás