Naruto ​31. (angol) (Naruto 31.) 16 csillagozás

Final Battle
Masashi Kishimoto: Naruto 31. (angol)

Naruto and his fellow ninja engage in deadly conflict with the enemy. If any of them makes the wrong decision, it could be one of Naruto's closest friends who pays the ultimate price.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shonen Jump Manga VIZ Media angol

VIZ Media, San Francisco, 2008
192 oldal · ISBN: 9781421519432 · Illusztrálta: Masashi Kishimoto

Uzumaki Naruto

Lehvira>!
Masashi Kishimoto: Naruto 31. (angol)

A lényem egyik része úgy érzi, hogy ez volt a tökéletes befejezés Sasori számára. A szülei bábjainak karjai közt feküdve. A másik részem pedig többet akart belőle. Nem tudnám megmagyarázni, egyszerűen a szívemhez nőttek az 1AÉ miatt.
Sakura sose érdekelt különösebben, de azt el kell ismernem, hogy hatalmas fejlődésen ment keresztül. Sokkal erősebb lett, és kevesebbet hisztizik, mint a rendes Narutoban. Rendesen kivette a részét a harcból, és megmutatta, hogy mire képes igazából. Lehet, hogy a végére még meg is kedvelem :D
Chiyo nagyi pedig olyan áldozatot hozott a faluja jövőjéért, ami miatt csak tisztelni tudom. Eleinte nem volt valami szimpatikus az öreglány, de spoiler Ezek után egy rossz szavam nem lehet rá.

Regények_kalandora>!
Masashi Kishimoto: Naruto 31. (angol)

Ezt a harcot kifejezetten szerettem és nem egyszer néztem vissza az animében. Szerintem Sasori vs Sakura és Chiyo harca nagyon jó volt a mangában és az animéban is. Ami igazán megfogott ebben a csatában a bábjáték volt és a különböző bábok technikái. Sajnos a végén spoiler meghalt amit eléggé sajnáltam.

kitti_th P>!

– Naruto possesses a special power. Without exchanging many words he can strike up a frriendship with anyone.

Kapcsolódó szócikkek: Uzumaki Naruto

Masashi Kishimoto: Naruto 32. (angol) The Search for Sasuke