Naruto ​30. (angol) (Naruto 30.) 16 csillagozás

Puppet Masters
Masashi Kishimoto: Naruto 30. (angol)

Sakura takes her place at the front of the fight to save Naruto. With Granny Chiyo at her side, she must battle Sasori, who can create golems from the undead. But Granny Chiyo is a puppet master too – only it could be Sakura's strings she's pulling!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shonen Jump Manga VIZ Media angol

VIZ Media, San Francisco, 2008
192 oldal · ISBN: 9781421519425 · Illusztrálta: Masashi Kishimoto

Lehvira>!
Masashi Kishimoto: Naruto 30. (angol)

A legtöbb shounen manga férfi főszereplőjére igaz, hogy meggondolatlanok és fejjel mennek a falnak. Egyszerűen nem tudnak megülni a seggükön. Valamiért Naruto az összes többinél idegesítőbb számomra. Nem azt mondom, hogy utálom őt, de biztosan nem ő a kedvencem. Annyira el lett találva az 1AÉ – ben Naruto személyisége, hogy arra nincsenek szavak
Szerencsére Sakura egyes női főbb szereplőkkel ellentétben életképes, legalábbis a rendes Narutohoz képest mindenképp az. És brutális erővel rendelkezik, ahogy Sasori is utalt rá (említettem már, hogy Sasori mekkora egy flegma kis ***? Egyszerűen imádtam xD), mégsem tartozik a legerősebb szereplők közé. Sőt… viszont nem is ez a lényeg.
Volt jó pár részlet, amire nem emlékeztem tisztán, így meglepett, hogy spoiler
Kicsit nehéz szívvel kezdek bele a következő kötetbe, bár nem tudom, hogy spoiler

beitghanima P>!
Masashi Kishimoto: Naruto 30. (angol)

Nem mondanam, hogy olyan nagyon lekotot ez a resz. Valahogy ezek ababos reszek nem a kedvenceim. Viszont meglepo, hogy Sakura ennyit fejlodott. Szukseg van eros noi karakterekre!

Vörös_Viktória>!
Masashi Kishimoto: Naruto 30. (angol)

Az animében is szerettem mikor Naruto és Kakashi együtt harcolnak a robbantó művész ellen. Nem melleselg Sakura és Sasori harca is nagyon izgalmas.

AniTiger P>!
Masashi Kishimoto: Naruto 30. (angol)

Durva ez a Sasori gyerek, született pszichopata… Deidra-szála unalmas, mondjuk kis részt is foglal a kötetben – csak repül, repül előre…
Eleve nem vagyok oda a bábokért, bábszínházakért, stb. Idegesítenek: mondjuk lehet amiatt, mert szemtől-szembe ember vagyok :D
Pozitívum: Sakura! Vagány, erős, felnőtt nő. Iszonyat jó páros Mamókával – jó lenne ezt a részt is megnézni anime-ben.

Kittyki>!
Masashi Kishimoto: Naruto 30. (angol)

Végre megmutatta Sakura, hogy milyen erős is.

Naruto sorozat · Összehasonlítás