Naruto ​28. (angol) (Naruto 28.) 16 csillagozás

Homecoming
Masashi Kishimoto: Naruto 28. (angol)

It's been two years since Naruto left to train with Jiraiya. Now he reunites with his old friends to find out he's still not the most accomplished of his former teammates. But when one of them is kidnapped, it's up to Naruto to prove he's got the stuff to save them!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shonen Jump Manga VIZ Media angol

VIZ Media, San Francisco, 2008
200 oldal · ISBN: 9781421518640 · Illusztrálta: Masashi Kishimoto

Lehvira>!
Masashi Kishimoto: Naruto 28. (angol)

Nemrég újra végig néztem az Egy Akatsukis Életét és utána kedvem támadt elkezdeni olvasni a Shippudent. Valamikor régen még elkezdtem nézni az animét, de félbehagytam és azóta se vitt rá a lélek arra, hogy folytassam vagy elölről kezdjem.
Régi emlékeket idézett fel bennem ez a kötét. Gaara elrablásának az arcját még az animében is végig néztem, és már ott is szerettem, szóval azt hiszem mangában még jobban fogom. Jó lenne megismerni az Akatsuki tagok canon személyiségét mivel az 1AÉ miatt valószínűleg hajlamos leszek kicsit elvonatkoztatni a valóságtól és azokat a személyiségeket keresni bennük

AniTiger P>!
Masashi Kishimoto: Naruto 28. (angol)

Csak felnőttek a kis taknyosok :)
Mondjuk főleg Kazekage Gaara miatt szeretem (5 csillag) és utálom (de akkor sem vonok le) ezt a kötetet ^_^

Kittyki>!
Masashi Kishimoto: Naruto 28. (angol)

Ez a csodás visszatérés! Mindenki hogy felnőtt :) És Gaara. Na igen, ő volt mindig is a legjobb (Gaara-fétisem lett)

kitti_th P>!

– To share one’s feelings with others isn’t weakness… it’s strength. That is what Uzumaki Naruto taught me.

Masashi Kishimoto: Naruto 29. (angol) Kakashi vs. Itachi!!

Naruto sorozat · Összehasonlítás