Empty ​Heart 14 csillagozás

Masara Minase: Empty Heart

Takumi has been in love with his brother's best friend since he caught Jun stealing a kiss from his brother. Now that Takumi's all grown up, he's prepared to win Jun at any cost

Dramaqueen, 2006

Lilla_Miko>!
Masara Minase: Empty Heart

Minase Masara-val két bajom van. Szerintem nagyon szépen rajzol, viszont általában minden kötetében ugyanúgy néznek ki a szereplők, így ha emlékeznem kellene egy konkrét személyre, valószínűleg nem igazán ismerném fel csak kép alapján. A másik, hogy bár értelmes történeteket alkot, mégsem érzem őket igazán jónak. Inkább limonádé, mintsem a szívemig hatoló történet. Ettől még nem rossz olvasni, kikapcsolódásnak megfelelő, de nem érzem azt a pluszt, amit várok.
Igazából nem rossz a történet, a vágyakozás, hogy kb. 5 éve viszonzatlanul szerelmes vagy, és amikor lehetőséged adódik, ki is használod. De nem tudom, hogyan jutott el Jun/Usami odáig, spoiler.

bbedyy>!
Masara Minase: Empty Heart

Nagyon szeretem ennek a mangakának a műveit, nagyon szép a rajzolás és jók a sztorik is.
Erre a műre már nagyon régóta vadásztam a neten és most végre sikerült rálelni, nagyon tetszett.

Katicabogar9>!

Hello :)
Igazi felüdülés volt a sok akció és kaland manga után ilyen kis szösszenetet olvasni. Teljesen elvarázsolt.
A sztori tipikus szerelmi történetre vall. Takumi beleszeret a rajztanárába, Usamiba, aki egyben a bátyja legjobb barátja is és nem mellesleg szerelmes belé. Bátyja , Ryuta bejelenti, hogy megházasodik, ami kicsit összetöri Usami lelkét és leissza magát. Takumi pedig kihasználja az alkalmat és azt, hogy pontosan úgy néz ki, mint a bátyja.
A mangában megtudhatjuk, hogy Takumi beéri-e azzal, hogy csak Ryuta pótléka lehet Usami életében, valamint azt, hogy hogyan is alakul ennek a két ütődöttnek a szerelmi élete.
A hangulatot a gyönyörű grafika biztosítja és a karakterek sajátos jelleme.
Tudom ajánlani mindenkinek, aki szereti az édes és rövid mangákat.
Köszönöm, hogy olvashattam :)