A ​Chagall ügy (Shirley Mysteries 1.) 9 csillagozás

Marysol K'Owes: A Chagall ügy

Négy fiatal nő, kinek élete összefonódott, miközben életútjukat titokzatos halálesetek övezik. Amikor azt hinnénk, már mindent tudunk, jön egy újabb csavar, valamint rejtélyesnek tűnő személyek, akik valahogy kapcsolódnak a történésekhez. Lassan minden és mindenki gyanús, amikor bekövetkezik még egy haláleset, és bimbózásnak indul egy románc.

A barátság vajon erősebb bárminél? Az igazság valóban legyőzi a szerelmet? És mi köze mindehhez egy kávézónak, és egy híres festménynek?

Minderre választ ad a lebilincselő Chagall-ügy históriája, az ezoterikus krimiírónő tollából. Marysol K’Owes olvastat. Részletgazdag képi világával eléri, hogy filmként peregjenek az események minden olvasó előtt.

A négy barátnő nem mindennapi történetének első kötete a fiatalabb generációnak is tökéletes olvasmány.

Mogul, Budapest, 2020

klara_matravolgyi>!
Marysol K'Owes: A Chagall ügy

Az írónőben benne van a potenciál, hogy egy letehetetlen, fordulatos krimit írjon egy kis gyakorlás és rutin után. Sajnos ez most nem volt tökéletes, kicsit sok volt az üresjárat.

János_Péter>!
Marysol K'Owes: A Chagall ügy

Izgalmas történet, igaz sok szemszögből játszódik, de gördülékeny és olvasmányos.

Harriet P>!

Az érzésekkel nem lehet vitatkozni. Csupán vannak, érezzük őket és kész.

Harriet P>!

Az érzések nem megkérdőjelezhetőek, nem logikusan átmagyarázhatóak, nem vehetjük tiltakozás alá, hogy nem, te biztosan nem ezt érzed. Az egyetlen út, amit tenni lehet az, hogy elfogadjuk őket.