A ​halál utáni élet 6 csillagozás

Mary T. Brown: A halál utáni élet

A szerző pszichikus, spirituális gyógyító. Első pszichikus élményét hétéves korában élte át, s ez meghatározó szerepet játszott életében. Túlvilági látomásai, a szellemvilágban és a Földön élő Tanítói segítségével olyan életfilozófiát alakított ki, melyben nincs helye az emberiséggel egyidős, lélekbe kövesedett, kísértő halálfélelemnek. Az emberi életet sokkal szélesebb kontextusban vizsgálja, mint bárki azelőtt, és részletesen leírja, halálunk után hova kerülünk, mi történik velünk. A kötetben közreadott történetek segítenek feldolgozni a halál tabu-témáját, és megérteni, hogy a halál nem a vég, hanem egy új kezdet.

Black & White, Nyíregyháza, 2001

Lana89>!

Minél hosszabb ideig gondolunk valamire, gondolatunk annál erősebb lesz. Ha nem foglalkozunk vele-akár a tűz, ha nem táplálják-, kialszik. A mélyebb gondolatok erős mintaképeket hoznak létre- ezekből épül fel az aura. (Az aura egy színes felhőszerű szubsztencia- amelyet gondolataink, érzéseink, szenvedélyeink alkotnak- ami körülveszi a testet. Ez az érzékeny atmoszféra azonnal reagál érzéseinkre, gondolatcsapongásainkra, és az érzelmi töltéssel együtt változik a színe.)

Lana89>!

Mindannyian hatással lehetünk az életünkre, s azokéra is akik a környezetünkben élnek…

„Amit az ember a szívében gondol olyanná lesz.” Ez az ige arra tanít minket, hogy életünket gondolataink irányítják.

Lana89>!

Úgy kell készülnöd a halálra, mintha alváshoz készülődnél. Csak kis különbség van a kettő között. Ha elalszol, ezen az oldalon kelsz fel, ha meghalsz a másik oldalon. Azért, hogy jó éjszakád legyen, meg kell szabadulnod haragos és negatív gondolataidtól. Soha ne menj addig aludni, amíg a rossz dolgokat meg nem bocsátod magadnak. Soha ne menj úgy aludni, hogy ne lennél hálás az élet jó dolgaiért. Elalvás előtt figyeld meg a gondolataidat, és összpontosítsd azt a szép dolgokra. Ez biztosítja, hogy frissen ébredj. A gondolataid alvás közben is erősek, és ez az erő csak fokozódni fog napközben. Ha nyugodtan tudsz elaludni, nyugodtan tudsz meghalni is.

Lana89>!

Úgy fogadom barátaim halálát, ahogy az enyémet szeretném, hogy elfogadják. Sírok, mert hiányoznak, aztán elengedem őket. Megtisztelő, ha valakinek hiányzunk, mert ez azt jelenti, hogy nyomot hagytunk a lelkében. De összetörné a szívem, ha valaki arra fordítaná az idejét és az energiáját, hogy bánkódik utánam.
Ha másokat szolgálunk, segít a bánatunkon. Nem tudjuk fizikailag visszahozni azokat, akik hiányoznak, de az emléküket azáltal tudjuk ápolni, hogy segítünk másokon. Ha tovább éljük ugyanúgy az életünket, az nem jelenti azt hogy nem vagyunk lojálisak az elhunyttal szemben. Hűségesek maradhatunk a szeretteink emlékéhez, miközben éljük tovább a saját életünket.
A halál átmeneti állapot. Újra fogunk azokkal találkozni, akiket szeretünk.

ypszilon>!

Minden szenvedés mindegy milyen fájdalmas, el fog múlni. Minden jóság boldogságot fog hozni. Előbb vagy utóbb egyensúly rendeltetett.

Kapcsolódó szócikkek: szenvedés
Lana89>!

Emlékezz csak:Minden karma! Senki sem lép a testi életbe problémamentesen. Mi lenne annak az értelme? Mindannyiunknak van karmikus erőpróbája. Amint ezt felismerjük a szabad választás a miénk. Valaki születhet nyomoréknak, s egész életén át hordozhatja a dühöt,s hibáztathatja a Mindenhatót a betegsége miatt. Míg egy másik nyomorék hálás lehet azért, hogy nem vak vagy süket. A lélekfejlődés ragyog itt keresztül.

Kapcsolódó szócikkek: karma

ypszilon>!

A halál nem más, mint születés a lélek birodalmába.

ypszilon>!

„Mindegy hány évet él az ember, csak az számít, milyen életet él.”