Kaland ​a Holdon (Csodakunyhó 8.) 18 csillagozás

Mary Pope Osborne: Kaland a Holdon

Három kettő egy – START! A csodakunyhó ezúttal a Holdra, egyben a jövőbe repíti Jacket és Annie-t. De milyen feladattal? Nos, hogy megtalálják azt a valamit, ami megszabadíthatja a csodakunyhó gazdáját az őt sújtó átoktól. De megtalálják-e a gyerekek, még mielőtt oxigénkészletük végére érnek? S vajon miért viselkedik olyan furcsán Mogyoró, a kisegér?

Animus, Budapest, 2012
72 oldal · ISBN: 9789633240199 · Fordította: Moldova Júlia

Katona_Zsuzsanna>!
Mary Pope Osborne: Kaland a Holdon

Újabb kaland, ezúttal a Holdon és a jövőben. Annie hihetetlenül bátor, tör előre, keresi a kihívást. Jack megfontolt, tervező típus, de ez kell is, hogy visszafogja Anniet a hülyeségektől. Jól kiegészítik és persze nagyon szeretik egymást.

tees06>!
Mary Pope Osborne: Kaland a Holdon

A jövőbe való utazás egy meglepetés volt számomra, mert erre nem számítottam. Érdekesen festette le nekünk a szerző a Holdon lévő állomást és úgy az egész jövőt. A kötet végén pedig megoldódik egy rejtély, amelyre nagyon vártam. Ez vitte is az egész történetet számomra, és éppen ezért elég gyorsan végeztem vele. Ez a rejtély ugyanis már nagyon hajtott. :)

Csodakunyhó sorozat · Összehasonlítás