Igaz ​szerelem 3 csillagozás

Mary King: Igaz szerelem

Kathy és Rick boldog párkapcsolatban élnek, amíg a férfi egyik reggel meg nem jelenik az otthonukban egy kutyával. A lány végtelen ellenszenvvel viseltetik irántuk, ugyanis gyermekkorában súlyosan megsebesítette egy dog. Amikor döntésre kényszeríti Ricket: vagy ő, vagy az állat, a férfi kitér előle, hagyja elmenni.
A lány visszaköltözik a szülői házba, ahol húga, Fanny gúnyosan fogadja. Soha nem voltak jóban egymással, most azonban még nagyobb lett köztük a feszültség.
Amikor Kathyt baleset éri, Fanny azt kívánja, bárcsak meghalna, hogy végre az övé legyen Rick, akibe titkon halálosan szerelmes…

Radnai, Budapest, 2013

agi_90 P>!
Mary King: Igaz szerelem

Tetszett. Egyszerű, gyorsan olvasható romantikus történet volt. Ricket és Kathyt szerettem, értettem mindkettejük álláspontját a kutyával kapcsolatban, de kitalálálhattak volna valamit, ahelyett a hirtelen döntés helyett. Kathy munkája nagyon tetszett, örültem, hogy ilyen jól ment az üzlete.
Fannyt meg tudtam volna csapkodni. Így viselkedni a nővérével, előtte meg eljátsza az imádó hugi szerepet. Szerencsére észhez tért, és ő is megtalálta az igazit.
A baleset részről több leírást, izgalmat vártam volna. Nagyon gyorsan történt minden, ezért kap kevesebb csillagot.
Vártam volna egy epilógust.