A ​szerelem gyümölcse 5 csillagozás

Mary King: A szerelem gyümölcse

Isabelle és Raymond szerelme mély és őszinte mindaddig, amíg a férfi meg látja kedvesét annak évfolyamtársa. Louis Perret karjaiban. Ekkor féltékenysége soha nem érzett gyűlöletet gerjeszt a lelkében. Meg sem hallgatja a könyörgő lányt, szakít vele.
A fiatal nő majdnem belehal a csalódásba, ám Louis mellette áll és átsegíti minden nehézségen. Igaz barátként számíthat rá, ám egy idő után a fiatalember bevallja, hogy halálosan szerelmes belé. Isabelle őszintén megmondja neki, hogy nem tudja viszonozni az érzéseit, amit Louis el is fogad. Amikor azonban már nem bír a vágyaival, egy szörnyű tervet eszel ki, hogy megszerezze a lányt…

Radnai, Békéscsaba, 2013

Lucye>!
Mary King: A szerelem gyümölcse

Először nem értettem, hogy Szabó Mártának, ha már egyszer van romantikus könyve Sidney Lawrence-ként, akkor miért kell Mary King-ként is szerepelnie.. Nagyon kíváncsi voltam, hogy miben más a kettő ha ez is és az is romantikus. Hát van különbség, nem bántam meg a könyvet :)

Magdileona>!
Mary King: A szerelem gyümölcse

Fordulatos, izgalmas, cselekményes könyv; olvasása kellemes meglepetés volt – bár én eddig is kedveltem az írónőt. Karakterei jól megformáltak, egyedi jellemek. Le a kalappal a történetbeli sokféle „kanyarért”, meglepetésért – egyszóval jó, hogy nem hagytam ki.

Karcsika>!

„-Nos, Isabelle elmondása szerint és a korlátozott vizsgálati lehetőségem alapján nagyon valószínűnek tartom, hogy nagyszülők lesznek!-válaszolta.”